Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest prosta. Jak kogoś stać i się interesuje LM to kupi te kanały/pakiet. Mi tam 1 mecz w kolejce do tej pory wystarczył. LE nie oglądałem (poza meczami Lyonu). Mam nadzieję, że te kanały będą za darmo w największym pakiecie. Kupował ich nie będę (chyba że dadzą małą cenę, powiedzmy 100 zł za cały sezon). Bardziej mnie martwi strata praw do LM siatkarskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolenie jako abonent CP trzeba się cieszyć bo za dodatkowa opłatą albo nawet coś w promocji otrzymamy możliwość ogladania treści do której wcześniej nie mieliśmy szans zobaczyć na platformie.

W ostatnim czasie zauważyć można na rynku praw TV pewien trend gdzie kończy się "produkt na wyłączność" a częśćiej mamy doczynienia dla wszystkich ale za dodatkową opłatą.

Uwolniono HBO, opcja dokupienia Canal + w usłudze Player czy w niedalekiej przeszłości możliwość zakupienia Euro u konkurencji.

 

Rynek TV się zmienia i coraz bardziej przypomina creme de la creme gdzie zwykły miesieczny abonament to danina za mozliwość wykupienia opcji. Inna sprawa że inne była waga abonamentu przed 15 laty kiedy nad Wisłą zarabiano po 700pln a inny przelicznik abo ma dziś - gdzie jest to mały procent dochodu.

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak poda link to już będzie bardzo poważne, bo jak by nie patrzeć pracuje w CP  :lol2: Już na forum byli tacy, co mieli wujków i ciotki, a ba - nawet sprzątały i podsłuchały rozmowy kierownictwa. Że też ludziom się nie nudzi takie głupoty pisać.

No na chwile obecną się sprawdza.  Kanały dodatkowe które  zastąpią te co już  istniały  te słynne Polsat Sport 2 i 2 co były na Euro 18. A w maju bodajże poznamy cennik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy sobie zadać inne pytanie. Czy obecne kanały Polsatu Sport (Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News) dołączą kiedykolwiek do nc+? Odpowiedź jest jednoznaczna od dawna i nic się w tej kwestii nie zmieni, a brzmi ona tak - nigdy.

 

To samo będzie z Polsatem Sport Premium. Nie po to przejęli prawa do UEFA Champions League oraz UEFA Europa League i chcą uruchamiać te kanały, aby je później udostępniać konkurencji. To nie jest tenis, który też był cykliczny i w Eurosporcie, czy okazjonalne wydarzenie (jak UEFA EURO 2016 czy 2014 FIVB Volleyball Men's World Championship), aby je udostępniać bez większych problemów.

Nie byłbym tego taki pewien. Solorz zapłacił za produkt pod tytułem Liga Mistrzów i Liga Europy masę kasy. Chcąc odzyskać tą kasę będzie zmuszony zaoferować go szerokiej grupie abonentów czy to CP, nc+ czy kablówek. Z samych reklam nie zwrócą mu się koszta zakupu. W mojej ocenie kanały Premium Cyfrowego Polsatu na których będzie można zobaczyć Ligę Mistrzów i Ligę Europy zawitają do nc+ i operatorów kablowych. Oczywiście za odpowiednią opłatą. Edytowane przez wally79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego oferowanie NC+ kanałów z LM nie ma sensu? Bo klientów, których CP już ma nie zainteresuje za bardzo dodanie do oferty LM. Za to tych, którzy byli w NC+ dla tych rozgrywek może przeciągnąć do stacji Solorza. 

Dlaczego więc Canal+ nie udostępnił Ekstraklasy dla abonentów CP ? Przecież produkt dotarłby do znaczeniowe większej grupy odbiorców i jeszcze by na tym zarobili.

Tutaj chodzi o konkurencję i przeciągnięcie widza na swoją platformę.Obecnie jestem na wypowiedzeniu w nc+ i zamierzam wziąć Polsat dla LM ale gdyby udostępnili LM w nc+ to zapewne bym został,bo w nc+ miałbym więcej piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już LM  zagości w CP, już widzę ten [beep], że studio nie takie, że jakość do bani, komentatorzy do bani  :wink: To będzie taka powtórka z rozrywki, jak w hejtowaniu Eleven  :wink:   Teraz się cieszę , że LM mogę zobaczyć w TVP. Jeśli CP z kimś się podzieli prawami, to z całą pewnością nie z NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że "smaczne kąski" z tego co już mają (pojedyncze mecze, lub coś w całości jak np. Euroliga, UFC), +jakieś nowe prawa tylko pod kanały premium (np. Ekstraklasa - jak nabędą). :)

 

Tylko radzę wszystkim wstrzymać się z przedłużaniem umowy, bo możecie wylądować z ręką w... szambie! :P

Euroliga to smaczne kąski do kanałów Premium?Tych rozgrywek praktycznie nikt nie chce oglądać nawet w PS.Na dzień dzisiejsze CP sam sobie szkodzi.Zamiast sie określić co i jak to trzymają to w tajemnicy.A abonentom w konkurencji miesiąc w miesiąc kończą sie umowy.Ale nikt nie zaryzykuje przechodzenia w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to by oznaczało, że Solorz liczy ile może zarobić gdyby te dwa kanały Premium udostępnili nc+. Poza tym słychać tu głosy że LM i LE to produkty Premium i za nic na świecie nie jest możliwym by kanały Premium miały by się pojawić w nc+. Ja myślę że udostępnienie tych kanałów nc+ jest jak najbardziej możliwe. Bo skoro wszystkie mecze mają być pokazane w Cyfrowym Polsacie to i tak ktoś kto będzie chciał zobaczyć te wszystkie mecze będzie musiał kupić Cyfrowy Polsat z kanałami Polsat Sport, Polsat Sport Extra czy Polsat Sport News. Przy założeniu że kanały Premium trafią do nc+ Solorz może liczyć na dodatkową kasę od abonentów nc+ - bo co by nie mówić nc+ dysponuje ponad 1 mln bazą abonentów. To dlatego Solorz tak ociąga się z przekazaniem szczegółów. Myślę że najpóźniej w czerwcu będziemy już wiedzieli na jakich warunkach będzie można zobaczyć LM i LE od nowego sezonu w Cyfrowym Polsacie lub konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zamiast sie określić co i jak to trzymają to w tajemnicy.

 

Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się określał, póki jeszcze produkt pokazuje konkurencja. Zawsze jest tak, że reguły ogłasza się po wygaśnięciu poprzedniej umowy, tak, żeby nawet na miesiąc nie rozreklamowywać produktu konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni jak coś kupią to nie muszą sie określać bo wiadomo w jakich kanałach pokazują.Tu nie wiadomo i równie dobrze mogę napisać nikto o zdrowych zmysłach nie podpisze umowy z myślą o LM gdy kompletnie nie wiadomo na jakich zasadach będzie pokazywana.Edit.Raczej żeby sie określili na jakich zasadach w CP.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...