Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórych naprawdę mocno ponosi. 25- 35 zł za Canal+, gdzie jest ekstraklasa, liga angielska, LM i filmy, to za dużo, ale 30-40 zł za kanały tylko z LM to suma w sam raz.

W gdybaniu użytkownicy forum nie żałują portfela. Celna uwaga p. Arkona pokazuje, że wszystko ma swą cenę. Najlepiej realną. Zbyt wysoką klienci zignorują.

Powołanie dwóch kanałów ekstra nie wydaje się gestem CP dla babć z dekoderem HD2000 aby mogły obejrzeć wszystkie 4 mecze live.

W opcji TennisPremium też nie wszystkie mecze były pokazane.

Jest przecież okazja sprzedać część towaru nie naruszając pakietyzacji. My bylibyśmy zdziwieni gdyby CP zachował LM tylko dla swych abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 My bylibyśmy zdziwieni gdyby CP zachował LM tylko dla swych abonentów.

Ciekawe że do tej pory nikogo nie dziwiło że nc+ LM miało TYLKO dla swoich :!:  a teraz nagle jakieś zdziwienia się zaczynają objawiać, osobiście nie jestem "pies ogrodnika" ale jakby tak abonenci nc+ stracili dostęp to w ogóle by mnie to nie bolało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi OlafS.

Wiele się zmieniło w postrzeganiu rynku płatnej tv w ostatnich latach.My zakładamy, że marketingiem CP zawiadują ludzie nieco bardziej kreatywni i dalekowzroczni od nas.

Może mają strategię walki o tort tv. Nawet nieco dumpingowe (SmartDom, obecna sprzedaż Rodzinny+Cinemax+Eleven za ca. 22,50) działania może mają sens. Na przyszłość.

Może nie jest tak jak niektórzy piszą:o strategii CP:  kupiliśmy LM , tylko poco?,Olaboga , co z tym zrobimy? I ktoś to wcześniej policzył, co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ważne szczegóły: 

 

 

 

Cyfrowy Polsat przygotowuje specjalną ofertę na Ligę Mistrzów, która startuje 18 września br. Z informacji portalu wirtualnemedia_pl wynika, że oferta zostanie ogłoszona na przełomie kwietnia i maja, będzie obejmować wiele kanałów dystrybucji. - Na razie nic nie mogę zdradzić. Pełną ofertę ujawnimy w ciągu kilku najbliższych tygodni - ucina w rozmowie z portalem wirtualnemedia_pl Maciej Stec, członem zarządu Cyfrowego Polsatu.

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wszystkie-mecze-ligi-mistrzow-na-zywo-w-polsacie-beda-dwa-dodatkowe-kanaly-sportowe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli do tej pory miałem 1 mecz tygodniowo w otwartym kanale. Teraz bez żadnych dopłat będę miał 1 w otwartym kanale + pewnie 1 w Polsacie Sport i 1 w Polsacie Sport Extra (i to we wtorek i środę). Dla mnie bomba. 6 spotkań jednocześnie raczej nie będę oglądał, a gdyby był wybór z 2 kanałów to już fajna opcja. Jeżeli nowe kanały będą extra płatne to się nad nimi zastanowię. Eleveny też mam wykupione i w weekend oglądam tak z 1 mecz. Aż tak się sportem nie pasjonuję i myślę, że dużo jest takich osób.Gdybym miał strzelać to według mnie te kanały będą za darmo w najdroższym pakiecie. W tańszych będzie można dokupić za 10 - 15 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia wygląda tak :

Lata temu kupiłem CP bo była liga mistrzów , następnie przetarg wygrał ktoś inny i straciłem LM , tyle lat obywałem się bez niej , bo ekonomia mówiła nie przepłacaj za pakiety .

To jak teraz CP mnie przekona żebym przepłacił za pakiet i miał tę LM , nie biorę pod uwagę tego co będą puszczać w otwartej TV bo to ochłapy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi OlafS..... ktoś to wcześniej policzył, co i jak.

Janeczko jak wspomniałem nie jestem psem ogrodnika i rozumiem że biznes jest biznes,chodziło mi tylko o to że jak LM była w nc+ to nikt nie wspomniał nawet na tym na forum by nc+ poszło po rozum do głowy i umożliwiło abonentom CP dostęp do meczów,ale nie! to my mamy  premium  sport i wara tym od Solorza a jak wiatr finansów zawiał w inną stronę to teraz my też chcemy!

 

Nikt nie wspomniał, że pewien Jacek na pewno postara się o wielką piłkę przed samymi wyborami... :) Obstawiam, że LM nie będzie w otwartym Polsacie, tylko na TVP. :)

Dokładnie to samo mi przyszło do głowy jak podawali że jeden mecz w otwartej TV-

przecież nikt nie powiedział że to ma być np. POLSAT, Kurski nie dość że zapłaci to jeszcze spełni warunek otwartego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 K będzie moim zdaniem głównie w Netii (ich nowym nabytku) - czym nakręcą rynek światłowodowy :D podobnie IPLA jest dobrą furtką :)

 

W tym systemie w którym aktualnie świadczą usługę dla klientów indywidualnych czyli unicast STV nie widzę raczej szans na w miarę dobre 4K

 

Jedyną możliwością jest multicast w osobnym vlan w sieci ip Netii.

 

Mogą zresztą wykorzystać częściowo infrastrukturę HD IPTV Dialog

 

Ipla to też unicast więc też lipa.

 

Podczas ksw widać efekty unicastu ipli;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie było jak z siatkówką że była za darmo przy przedłużeniu na 24 miesiace. :lol2: tylko że normalnie przedłużajac w tamtym czasie było 8 miesięcy za free.Czyli abonenci nawet przy skromnym pakiecie byli kilka 100 do tyłu .Tak to było za darmo. :lol2: Gdzie było mleko na ekranie bo część kanałów była w SD.Niech sobie ustalą jakiś pakiet w którym zawsze będzie cały sport a nie co większa impreza to ten sam cyrk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dotychczas podano, że powstaną dwa dedykowame kanały na potrzeby LM i LE, nie podano pakietyzacji, na pewno nie będzie to żadne Season Pass czy PPV, nie podano, w jakiej jakości transmitowane będą mecze a już biadolenie. Poczekajcie jeszcze trochę, a może będziecie miło zaskoczeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zapowiada, że ze sposobu transmisji LM zadowoleni będziemy wszyscy! Ciekawe czy nc+ też dostanie te kanały skoro wszyscy mają być zadowoleni. https://www.tvpolsat.info/news/9458/cyfrowy-polsat-oferta-na-lige-mistrzow-zadowoli-wszystkich-nie-da-sie-finansowac-sportu-tylko-z-reklam

Edytowane przez Mr. Orbita
Jest oddzielny temat o LM, to sprawa z przyszłości generująca zamieszanie w wątku kanałów. Nie dotyczy spraw bieżących.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na 2 w otwartej. Bo Polsat zapowiada, że 1 pokaże a Kurski też chce sublicencję dla TVP i pewnie przepłaci. Więc będzie 1 mecz od TVP i 1 jaki zapowiada Polsat.

 

Pamiętajmy jednak, że takich typowych hitów nie zobaczymy bo telewizje otwarte za hit uznają nie najciekawszy mecz tylko taki jaki więcej januszy się skusi więc w otwartym będziemy oglądać Barcelonę i Bayern Lewandowskiego nawet jak będą inne ciekawsze mecze.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dwóch kanałach jednocześnie można pokazać dwa mecze. W jednym czasie będzie ich maksymalnie sześć . Nie da się tego sprzedać jak Euro bo fizycznie niemożliwe jest oferowanie produktu w całości. Chyba, że klienci NC+ zapłacą za 2 wybrane spotkania kasiorę CP. Tłumaczę to kolejny raz i nadal nie dociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to spekulacji. Oczywiście, że się da. Zacznijmy od tego nie wiadomo ile meczu zostanie pokazanych na na obecnych antenach to raz, a dwa przypomnę że kiedyś LE była na serwisach VOD. To, że Kmita mówił o uruchomieniu 2 kanałów miało na  celu wywołać ruch i tak jest ale jednoznacznie nie mówi nic o tym gdzie będzie LM i nie wyklucza tego, że LM będzie na 2 kanałach opakowana w studia,analizy, powtórki itd a pozostałe 4 mecze z 21 będą tylko pokazane gdzieś na kanałach VOD (czy nawet tenis Premium jak będą to kontynuować). A to jednocześnie za któreś z tych meczów będą równocześnie w PS i PS Extra czy News i coś na Polsacie. A zawsze tak było, że jednak mecze się dublowały i ten kto chciał zobaczyć coś bez reklam i z dłuższym studiem to płacił. Co nie wyklucza nawet sprzedaży do nc+ w co osobiście ja wątpię bo uważam, że będzie jak z PPV ze sportami walki i nc+ tego nie dostanie. 

 

Rozwodzenie dziś nad tym tematem jest bezsensu, bo Kmita nic nie powiedział tak naprawdę a wszystko prowadzi tylko do spekulacji bo możliwości jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt jest jak mało który premium. I dziwić nie może że abonent który płaci w CP za full pakiet z uwzględnieniem miesięcy darmowych ok 60pln/miesiąc nie otrzyma w tej cenie całości nowego produktu Premium. To jest biznes rozrywkowy a nie klub charytatywny.... Jeśli coś abonent CP otrzyma za free do czego do tej pory nie miał dostępu to może szczerze podziękować operatorowi a nie płakać że trzeba do abonamentu np. 8pln dodać aby obejrzeć całą LM.

 

Jedno co martwi to brak rozwoju w stronę 4K - a LM powinna być pokazywana w maksymalnie dobrej jakości obrazu, już o pseudo HD czy niekompetentnych komentatorach niewspominając. IPLA i opóźnienie 4min czy CP GO to parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat zapowiada, że ze sposobu transmisji LM zadowoleni będziemy wszyscy! Ciekawe czy nc+ też dostanie te kanały skoro wszyscy mają być zadowoleni. https://www.tvpolsat.info/news/9458/cyfrowy-polsat-oferta-na-lige-mistrzow-zadowoli-wszystkich-nie-da-sie-finansowac-sportu-tylko-z-reklam

Na pewno nie dostanie. Nie po to im odbierali te prawa.

 

I jasno daje do zrozumienia, że kanały dedykowane będą ekstra, dodatkowo, premium płatne.

To chyba zrozumiałe i oczywiste od samego początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie dostanie. Nie po to im odbierali te prawa.

Odebrali im dlatego, że to świetny i potencjalnie dochodowy produkt i sami chcieli na nim zarobić, a nie bo chcieli ograniczyć abonentom nc+ dostęp do tych rozgrywek. Żeby nie było, też nie wyobrażam sobie, żeby kodowana LM pojawiła się w nc+.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...