Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie Cp ma już główną koncepcję  przygotowaną jak chodzi o dystrybucję LM i LE, tego nie planuje się z dnia na dzień, a puści ją w eter po finałach obecnych rozgrywek. Cierpliwie poczekajmy, po ogłoszeniu ocenimy......  :wink:

Edytowane przez Mariusz123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pewnie dowalą cene większą niż Eleven może zliżoną do C+ w NC+ :lol2: W sumie mają prawo.Gdzie ci zadowoleni że LM jest w Polsacie?

Sam piszesz, że dowalą taką cenę jak w nc+ a nie wyższą. To nc+ może a CP już nie może rządać takiej samej kwoty za dostęp do LM?

 

I CP się zgodził na umowę na 1 darmowy mecz w kolejce a nc+ swego czasu nie

 

Nie pisz, że nie ma pewności jak oglądać LM. Bo jest pewność. W tych 2 kanałach. Nie będzie tak, że kupisz kanały a potem dokupuj kanały Polsat ćwierćfinał, Polsat półfinał. nie. Wszystko będzie w tych 2 kanałach.

 

A tak na prawdę nie wiadomo czy te dodatkowe kanały będą płatne z lepszymi meczami bo może będą darmowe do obecnych pakietów aby pomieścić śmieciowe mecze typu Basel-Bate Borysów

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw twierdzisz że jest pewność a następnie że nie wiadomo czy te kanały będą dodatkowo płatne czy nie. :lol2: Nie zapominaj że konkurencja ma więcej piłki na swoich kanałąch i np Ekstrakasę która cenowo jest na podobnym pułapie co LM.Na tych dodatkowych kanałach będzie tylko LM i LE a przerwy w tych rozgrywach są i za co wtedy płacić?Za powtórki? Np przez dwa tygodnie?Bo innej klasowej piłki nie maja.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa jest droższa od LM. Już przy poprzednim przetargu a teraz ekstraklasa ma być jeszcze 2 razy droższa.

 

Pamiętajmy, że o cenach nie zdecydujemy tutaj my na forum. Ani nawet nie Solorz z Kmitą. Ceny podyktuje rynek. Jak ludzie będą kupować to będzie kosztować i 50 zł miesięcznie. A jak sprzedaż nie pójdzie to będą zmuszeni do obniżki ceny taką jak ludzie zapłacą, czyli nawet 10 zł miesięcznie.

 

Tu nic nie zależy od Solorza i Kmity. Zadecyduje rynek ile ludzie są gotowi zapłacić.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cyfrowy Polsat przygotowuje specjalną ofertę na Ligę Mistrzów, która startuje 18 września br. Z informacji portalu wirtualnemedia_pl wynika, że oferta zostanie ogłoszona na przełomie kwietnia i maja, będzie obejmować wiele kanałów dystrybucji. - Na razie nic nie mogę zdradzić. Pełną ofertę ujawnimy w ciągu kilku najbliższych tygodni - ucina w rozmowie z portalem wirtualnemedia_pl Maciej Stec, członem zarządu Cyfrowego Polsatu.

Ciekawe jakie to beda kanaly dystrybucji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry założyłem że podzielą po połowie bo tak byłoby logicznie. Taki układ 2+ 6 jest bezsensowny.

Było o tym wiadomo już od dawna. 19 to taka sobie godzina, ledwo zdążysz wrócić z pracy, ogarnąć się i już musisz siadać przed tv, a w takiej Anglii czy Hiszpanii to jest 18, więc jeszcze gorzej, więc nie mogli przesadzić. 20:45 była porą idealną, ale padaka jeśli chodzi o wykorzystanie praw. Fajniej byłoby, jakby mecze były co tydzień, z tym że jednego dnia grają 2 grupy, tak zostałby zachowany 2-tygodniowy odstęp między meczami każdej z drużyn, no ale to jest nie do ogarnięcia, bo puchary, reprezentacje, także ten podział na 19 i 21, nawet tylko z 2 meczami o 19, jest chyba najbardziej logiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele kanałów dystrybucji,ostatnie co mnie zdziwi to LM w nc+.Doskonale wiedza ze nie zarobią na tym bo oglądalność nie jest duża,kilka meczów naprawdę świetnych gdy znacząca większość to dno nie interesujące Polaków.I tak jak piszecie..przerwy.W tym czasie pustka.To nie piłka ligowa gdzieś mecz grany jest co tydzień ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze może być i tak, że do tych kanałów premium przeniosą najważniejsze dyscypliny z Polsatów Sport, plus ew. Wybrane gale z PPV, ale to moja gdybologia. Moim zdaniem na 40 zł miesięcznie, lub 30 z zobowiązaniem na rok się to zamknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli stworzą kolejne ‘kanały’ zwyczajnie będą [beep]ami.Gdzies musi istnieć granica między szaleństwem a rozsądkiem.Przeplacaja za prawa sportowe by potem oczekiwać tego samego od klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając 4 kanały sportowe bez sensu uruchamiać dodatkowe jeszcze 2.

Wystarczy Polsat Sport Fight zmienić np. na Polsat Sport 2, PSE na Polsat Sport 3, w rezerwie jeszcze jest PSN i wszystko się spokojnie zmieści. Taki Eleven na 4 swoich kanałach sportowych ma kilka lig zagranicznych i jako tako wszystko mieszczą łącząc również z innymi dyscyplinami sportu.

Najpierw niech uporządkują nazwy kanałów, a później wyciągają z ludzi dodatkowe $.

Trzeba było nie przepłacać i zostawić prawa w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam coś powiem
Wiecie jaka  będzie różnica  między LM w NC+ a LM w CP ? będą dokładnie dwie 
1.Jakościowa- mimo braku mojego ulubionego duetu z NC+ komentarz tam jest conajmniej 2 poziomy wyżej niż w cp no i nie będzie 4k chyba że przez IPLE 

2 ilościowa- ja jako abonent CP muszę wykupić cały pakiet Canal+ w playerze (80zł) żeby móc oglądać 4 mecze w miesiącu i to tylko na komputerze bo mimo tego że mam 3 platformy( Android TV/ PS4/Apple TV na których spokojnie mógłbym oglądać cały pakiet C+ za który przecież zapłaciłem 80zł to nie mogę tego zrobić dopóki nie kupię najnowszego telewizora jedynej słusznej według nc+ firmy na S 

 

A co zrobi abonent NC+ który będzie chciał legalnie oglądać  LM do którego prawa ma CP najpierw zapłacze potem wejdzie na stronę IPLi wykupi jeden pakiet na cały sezon  zainstaluje w pełni funkcjonalną aplikacje na swoim smart tv i będzie oglądał sobie LM może nawet w 4k na ipli 
A  znając Zygmunta wybierze bramkę numer 3 i pozwoli nawet abonentom NC+ wykupić u siebie pakiet LM podobnie jak to było w przypadku tenis premium  

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze może być i tak, że do tych kanałów premium przeniosą najważniejsze dyscypliny z Polsatów Sport, plus ew. Wybrane gale z PPV, ale to moja gdybologia. Moim zdaniem na 40 zł miesięcznie, lub 30 z zobowiązaniem na rok się to zamknie.

40zł miesięcznie. Śmiech na sali. Ciekawe kto by im to kupił. Chyba tylko jelenie i napaleńcy, których jest bardzo i to bardzo niewielu. 

Ludzie weźcie się ogarnijcie i nie wypisujcie takich bzdur. 

W kanałach tzw. dedykowanych w jednym momencie będą max 2 mecze. Niemożliwe, że będzie tam całość. Co to znaczy? Nie będzie się dało tych kanałów sprzedać jak te na Euro. Te kanały będą po to żeby pokazać całą LM zgodnie z wymogami, a nie robić jakieś śmieszne 40zł za miesiąc i przenosić tam cały możliwy sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)A co zrobi abonent NC+ który będzie chciał legalnie oglądać  LM do którego prawa ma CP najpierw zapłacze potem wejdzie na stronę IPLi wykupi jeden pakiet na cały sezon  zainstaluje w pełni funkcjonalną aplikacje na swoim smart tv i będzie oglądał sobie LM może nawet w 4k na ipli 

A  znając Zygmunta wybierze bramkę numer 3 i pozwoli nawet abonentom NC+ wykupić u siebie pakiet LM podobnie jak to było w przypadku tenis premium  

Z tą Iplą to bym nie szarżował - miałem kilka podejść do transmisji live w tej usłudze i zawsze było coś nie tak (w najlepszym razie), a i czasem nie dało się oglądać.

A League Pass w nc+ przyjąłbym z zadowoleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość breaking

Widzę, że już nawet znany jest cennik  z LM w CP  :crazy:  Sami podkręcacie atmosferę tworząc jakieś swoje wydumane tezy i oferty cenowe, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi hi- to cię boli :mrgreen: :mrgreen:

Nie koniecznie, bo mam dostęp do wszystkich 4 kanałów sportowych Polsatu z poziomu tv kablowej, bardziej mnie boli strata jakościowa.

A jeśli nawet dodadzą nowe kanały "premium" to kablówki też będą chciały to odsprzedać dalej swoim klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już nawet znany jest cennik  z LM w CP  :crazy:  Sami podkręcacie atmosferę tworząc jakieś swoje wydumane tezy i oferty cenowe, które niewiele mają wspólnego z rzeczywistością.

Bo to Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie, bo mam dostęp do wszystkich 4 kanałów sportowych Polsatu z poziomu tv kablowej, bardziej mnie boli strata jakościowa.

A jeśli nawet dodadzą nowe kanały "premium" to kablówki też będą chciały to odsprzedać dalej swoim klientów.

No dokładnie. Polsat to przykład gościa, co to kupił Ferrari, ale najchętniej przerobiłby je na gaz - będą dusić z praw ile się da i oszczędzać na każdym szczególe, zacofanie pod względem technologicznym, wszystkie nowości wprowadzają jako ostatni. Ale cóż, nie jestem do końca przekonany, czy te kanały będą dodatkowo płatne, a nawet jeśli to z jakąś wygórowaną ceną. 4 mecze na pewno polecą na Polsacie Sport, Sport Extra, Sport News, a także na otwartym, bo te 2 dodatkowe kanały będą w stanie pomieścić tylko 4 mecze - 2 o 19 i 2 najlepsze z 21. Przy obecnych cenach, tj. Rodzinny + Sport HD wychodzi 40 zł miesięcznie, mnie mają, a jak trzeba będzie dopłacić do tych dwóch, to pewnie też się zdecyduję, bo dla mnie to najlepsze co w piłce nożnej powstało...

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...