Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bo na sat nie będzie 4K. ;)

Będzie w Ipli i CP GO. :)

4 K będzie moim zdaniem głównie w Netii (ich nowym nabytku) - czym nakręcą rynek światłowodowy :D podobnie IPLA jest dobrą furtką :)

Prawdopodobnie Polsat Sport Premium 1 i 2. :)

 

Prawdopodobnie każdy zabuli... :/

jeśli dystrybucja faktycznie byla by taka że puszczają wszystkie 8 meczów live w danym slocie w rozgrywkach grupowych i tyko 2 w kanałach premium - to się okazac może biznesem średnio opłacalnym i kiepskim wizerunkowo. Rynek kibiców jest nieprawdopodobnie podzielony.... mamy wielbicieli Bundesligi Laligi, wyznawców Serie A czy nawet wielbicieli Ligue A.... więc spośród prawdziwych pasjonatów piłki kopanej tylko niewielka część zainteresowana będzie meczem emitowanym w pasmie zamknietym. No chyba że źle oceniam sytuację i jak zagra w grupie Barca - z Juve to 80% pikników uzna że na pozostałych 6 antenach nie ma co oglądać w LM  :P Jak to mawia klasyk: " widzowie wcale nie są tacy głupi jak nam się wydaje, są jeszcze głupsi".

 

Ja tam jestem konserem tych rozgrywek i uwazam że opłacalne będzie albo wrzucenie tego wszystkiego w wysoki pakiet sportowy albo wrzucenie 70% całości do kanałów płatnych dodatkowo. Najbardziej klarowny był by sezon pass za 100- 200pln za całość ale tego jak mawiają obecni na forum znawcy zabrania umowa UEFA z CP :/

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem jedna rzecz. Jak jest w Nc+ to jest dobrze. Jak inny kanał obojętnie gdzie to jest wszystko drogo i czy komentorzy zli czy coś innego i tak będzie źle.

Teraz za kanały sportowe w CP trzeba mieć kanały za 5 zł miesięcznie.

A kanały sportowe Nc+ trzeba wyłożyć 50 około miesięcznie.

Nc+ płacili przez sezon jaka kwotę około 500 zł za kanały sportowe w Nc+. Liczyłem około 50 zł za miesiąc przez 10 miesiący.

A w CP ktoś ma pakiet za 5 miesięcznie i płaci przez 10 miesięcy sezon 50 zł.

To wychodzi w CP mam przez 10 miesięcy pakiet za 5 zł, a Nc+ za miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czerstwy

Wiem o tym będzie mecze gorszego wyboru.

Tylko wieś policz przez parę lat to gdzie taniej. Tylko inne prawa też kosztują i jakość mogli dać za 5 zł.

Tylko szkoda nie wygrał eleven LM.

Ponieważ to było gdzie taniej było w CP 20 zł z paczką eleven czy Nc+ za 60 jak gdzieś pomocji. Gdzie lepiej CP czy Nc+?

Edytowane przez Gebius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla każda liga piłkarska to tylko te najciekawsze mecze a nie ochłapy.Co mam kupić tani pakiet bo coś będzie?A Eleven  też mam tylko dla teoretycznych hitów.Reszta mi wisi bo mnie nie interesuje.Tu klepną dodatkowe kanały zapewne dodatkowo płatne.Niby Premium a komentować będą Kołtonie i Hajty ze znaczkami HD w jakości Eleven.A co będą pokazywać gdy nie będzie LM?Jak na LM i LE tworzenie dodatkowych kanałów jest bez sensu dla abonentów.Dla operatora jest sens bo można dodatkowo zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtorek 19

grupa A i B

 

wtorek 21

grupa C i D

 

środa 19

grupa E i F

 

środa 21

grupa G i H

 

Żeby pokazać wszystkie mecze na żywo potrzeba tylko 4 kanały.Polsat ma ich teraz 4 ale jeden o innym profilu.Zapewne dwa najlepsze będą w tych nowych kanałach np Polsat Futbol 1 i 2 albo Polsat Sport Premium.Na pozostałych dwa spotkania+ multiliga.

 

Ja się już nastawiłem na CP ile by to nie kosztowało.LM to absolutnie najlepsze mecze.Liga polska jest mi obojętna ale niebawem przetarg i Polsat napewno powalczy.Szkoda jedynie ligi angielskiej ale tam Juve nie gra...Obecnie bez Twarowskiego to już nie to samo.Ten pan z R mi przeszkadza w oglądaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie może nie dojrzałem, ale w wywiadzie jest mowa, że będą dedykowali dwa kanały LM I LE, a nie że utworzą dwa nowe kanały.  Rebradning PSF i PSE na czas LM czy LE poświęcony tylko piłce to takie nierealne. Do tego pewnie jakieś dodatkowe serwisy tak ja robił nc+ z kanałem Canal+Now.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem prawie pewny że stworzą dwa kanały Premium o których mowa coś na wzór Euro czy Tennis Premium i wypuszczą je "na zewnątrz". To znaczy będzie możliwość ich wykupienia w nc+ i kablówkach za powiedzmy 100 czy 200 zł za jeden sezon LM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem jedna rzecz. Jak jest w Nc+ to jest dobrze. Jak inny kanał obojętnie gdzie to jest wszystko drogo i czy komentorzy zli czy coś innego i tak będzie źle.

Teraz za kanały sportowe w CP trzeba mieć kanały za 5 zł miesięcznie.

A kanały sportowe Nc+ trzeba wyłożyć 50 około miesięcznie.

Nc+ płacili przez sezon jaka kwotę około 500 zł za kanały sportowe w Nc+. Liczyłem około 50 zł za miesiąc przez 10 miesiący.

A w CP ktoś ma pakiet za 5 miesięcznie i płaci przez 10 miesięcy sezon 50 zł.

To wychodzi w CP mam przez 10 miesięcy pakiet za 5 zł, a Nc+ za miesiąc.

5 zł jest ceną tylko dla przedłużających umowy, normalnie Rodzinny kosztuje 20 zł. Nie mydl oczu, może ktoś zielony przeczyta i pójdzie z takim newsem do APS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...