Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z Niemieckimi jest problem bo od przyszłego sezonu FTA LM się kończy.  To podejście jest wynikiem tego że jestem dzieckiem kapitalizmu, gdzie za każdy produkt trzeba zapłacić. Jeśli mam coś sugerować marketingowcom to proponuje 200pln za sezon z LM w 4K i będę zadowolonym klientem - choć w chwili obecnej brak takich widoków :(

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednego sportowego  portalu   taki komentarz   udało mi się  wyhaczyć

 

 

Rozmawiałem wczoraj ze swoim wujkiem,który pracuje w Cyfrowym Polsacie i właśnie starałem się od niego dowiedzieć czy jest coś już wiadomo,w sprawie transmisji przez Polsat meczów LM w przyszłym sezonie.Otóż bardziej szczegółowe informacje odnośnie pakietów,w których będą mecze Ligi Mistrzów zostaną podane gdzieś w połowie maja.Na razie jedno jest pewne będą to pakiety specjalne sportowe,dodatkowe zostanie uruchomionych około 2-3 nowych kanałów,w których będą transmisje meczów.Jeśli chodzi o opłaty tanio może nie być.Kombinuja żeby,albo jak ktoś ma pełny pakiet zrobić dopłatę 15-20 zł na miesiąc,a jak ktoś ma inny to będzie musiał zmienić pakiet na ten specjalny z Champions League.
To taka mała garść informacji można powiedzieć z pierwszej od źródła ;) Pozdrawiam

 

Idąc  tym tokiem to [ o ile to się sprawdzi to już  lepiej wziąć  najmniejszy możliwy pakiet  w Polsacie    dopłata  do tego "pakietu z Chamions League"     i trzymać  Nc+  to co się ma  .

Cennik ala Eleven to widze będzie.     Z resztą  nie tylko u nas tak działa.  Hiszpania  Anglia Francja  LM  mają na takich samy zasadach   dopłacasz  to masz dostęp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednego sportowego  portalu   taki komentarz   udało mi się  wyhaczyć

To wyhaczenie byłoby odrobinę poważniejsze gdybyś skopiował link do wypowiedzi a tak to tylko rzekome opowieści cudzego wujka ;(

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już było tu swojego czasu kilku dobrze poinformowanych od wójków ciotek itp.Po co takie bzdury tu wstawiać to nie wiem.Ale powiem zabawne .Pełny pakiet w CP to 130 zł i za LM 15-20 zł :lol2:

Musi im się to zwrócić  jakoś :mrgreen:.  A klientów  będą mieć.   Masz Eleven   z La Liga    i LM  +  LE     i Mundial w TVP. Szkoda tylko że Polsat tak ograniczył  ilość   pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krisss3114

A według ciebie, który pakiet jest "najwyższy" TERAZ w Polsacie?Bo pakiety "premium" czyli najwyższe masz trzy (premium, premium max i premium max plus).To teraz pewnie wymyślą PREMIUM MAX PLUS LM. Jeśli nie mogę mieć dostępu do pełnej oferty w przypadku premium max i podwyżce związanej z smartdom4 to nie przedłużę umowy.Kiedyś można było obejrzeć jeden mecz a resztę jako skróty i człowiek nie grymasił a teraz na ponad 20-stu stronach dyskusja o niczym bo wszyscy nagle chcą oglądać 6 meczy jednocześnie.Naprawdę nie macie innych zmartwień  :?:  :?:  :?:

Edytowane przez Mr. Orbita
Słownictwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nikt nie pomyślał że facet po tylu latach odchodzi by łowić rybki, zbierać grzyby i produkować się dla kilku osób w radiu internetowym, odszedł dokładnie wtedy by bez żadnych problemów mógł odbyć "banicję" i powrócić do tego na czym się zna a zapewne jest przekonany że ten produkt (LM) zagości tu dłużej niż tylko te aktualnie wykupione trzy lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieli mu nieźle zapłacić...... ale OK teoretycznie jednego komentatora już "mamy" pytanie tylko co z jakością transmisji jakość dźwięku jaki wypluwają z siebie dekodery CP jest tragiczna..... a o rozdzielczości 4k możemy tylko pomarzyć........   

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...