Jump to content

luka96

Users
 • Content Count

  388
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Neutralna

About luka96

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 12/13/1996

Informacje o profilu

 • Hobby
  F1, MotoGP, piłka nożna :)

Recent Profile Visitors

624 profile views
 1. W ogóle zauważyłem, że ten multipleks to jeden wielki problem techniczny. Dziwne daty od miesiąca, przez co szwankuje EPG na innych MUXach, awarie dosyłów, dajcie sobie spokój.
 2. luka96

  TVP Sport

  TVP Sport ma od teraz żałobny logotyp ze względu na tragiczną śmierć Koby'ego Bryanta.
 3. luka96

  TVP 3

  No faktycznie, zmyliło mnie to, że to ostatni wpis.
 4. luka96

  TVP 3

  Najwidoczniej z powodu katastrofy w Szczyrku.
 5. luka96

  TVP Sport

  Na KODI masz przecież legalną wtyczkę TVP Sport.
 6. luka96

  TVP INFO

  Tymczasem Krystian "Krisso" Lis, znany wróżbita pojawił się jako reporter TVP Info.
 7. Cześć. Mój ojciec wypowiedział umowę na telewizję i internet. Na internet dostał bardzo ciekawą ofertę. LTE w domu bez żadnego limitu, poza domem 40 GB za 35 zł. Waszym zdaniem to w ogóle realistyczne?
 8. Widzę, że nie ma takiego tematu ma, więc otworzę. Zasilanie matrycy wysiadło mi w dość nowym LG... miesiąc po gwarancji. Wpadłem więc na pomysł, że mój telewizor podłącze do starego telewizora bez DVB-T. Minus jest jednak taki, że nie wyświetla mi niczego innego, niż kanałów, w związku z tym mam lekki problem z rozszyfrowaniem kanałów, nie działa mi również telegazeta. Eksperymentował ktoś z tym i jakie ma dla mnie rady?
 9. Bottas Hamilton Vettel Leclerc Gasly Hulkenberg Ricciardo Raikkonen Sainz Norris Kubica P18
 10. A niektórzy pisali, że ew. zakodowanie Tele 5 i P1 to głupi pomysł
 11. Ale przecież PO nie mówi o niczym w zamian. Mimo, że z tą opcją nie sympatyzuję, to ew. likwidacja TVP przy przejęciu MUX-3 np. przez Polsat i TVN i podniesienia do HD kanałów komercyjnych z MUX-8, sprzedaż częstotliwości MUX-5 którejś z sieci komórkowych, plus ulubione przez @Poland podniesienie przez następną władzę standardu nadawania na DVB-T2 HEVC uniemożliwi odbudowę TVP przez PiS, gdyby wróciło po KE do władzy. Oni to wiedzą, czy to komuś się podoba, czy nie.
 12. Leclerc Vettel Bottas Hamilton Verstappen Magnussen Sainz Raikkonen Ricciardo Norris
 13. luka96

  TVP Sport

  @kingofsouth Ale z drugiej strony zdaj sobie sprawę, że do TVP Sport nie trafia nawet złotówka z abonamentu Do budżetu kanału trafia kasa z reklam+jakieś ochłapy. Więc robienie z TVP Sport mieszanki solidnego kanału premium ze SportKlubem (bo nie ukrywajmy jedyne miejsce PHL w TV to SportKlub) nie ma logicznego uzasadnienia.
 14. luka96

  TVP Sport

  Bo TVP Sport jest kanałem komercyjnym wedle mniemania Marka Szkolnikowskiego. Szkolnikowskiego interesuje tylko oglądalność, kiedy zapytałem się o np. F2 i Porsche w TVP, to stwierdził, że jego interesują wyłącznie ratingi, nawet jeżeli na niszowych prawach dałoby się zarobić.
×
×
 • Create New...