Skocz do zawartości

Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA od sezonu 2018/19 w Polsat Box


Lanser123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dlaczego nie? Za realizację meczów UEFA Champions League chyba odpowiada ktoś od FIFY, a nie każdy samodzielnie. Skoro te można już oglądać w nc+ oraz wielu innych platformach na świecie, to nawet rozwiązanie internetowe czy IPTV (przez NETIĘ) byłoby dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? Za realizację meczów UEFA Champions League chyba odpowiada ktoś od FIFY, a nie każdy samodzielnie. Skoro te można już oglądać w nc+ oraz wielu innych platformach na świecie, to nawet rozwiązanie internetowe czy IPTV (przez NETIĘ) byłoby dobre.

Za realizację meczów UEFA Champions League odpowiada krajowy nadawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70% odbiorców to nie pamieta nawet kto grał w finale przed rokiem..... Co do jakości to faktem jest że ponad połowa nie widzi różnicy między SD a HD już nie wspominając o odbiornikach 4K - więc to niszowa dyskusja ale nas nawiedzonych odbiorców jakości ten temat żywo interesuje.

I chętnie zapłacę jeśli uzyskam taką możliwość za LM bez reklam w maksymalnej dobrej jakości, z opcją doboru alternatywnej ścieżki audio z wyłaczeniem komentarza itd. - choć dla 90% odbiorców nie ma to znaczenia.

A CP musi rozważyć rynek i stworzyć ofertę dla mass i dla nawiedzonych forumowiczów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już LM  zagości w CP, już widzę ten [beep], że studio nie takie, że jakość do bani, komentatorzy do bani  :wink: To będzie taka powtórka z rozrywki, jak w hejtowaniu Eleven  :wink:   Teraz się cieszę , że LM mogę zobaczyć w TVP. Jeśli CP z kimś się podzieli prawami, to z całą pewnością nie z NC+

 

Niestety ale jak najbardziej hejt na Eleven na początku był zasłużenie. Teraz to się zmieniło o 180 stopnii, nawet komentarz już jest znośny nie to co na początku.

 

Co do ipli i 4K to szkoda komentować. Testowałem to na ostatnim euro to z sd sobie nie radzili.

 

Niestety ale wracają "ciężkie" czasy dla kibiców kopanej coś z przed połączenia cyfry+ z n. Po powrocie hiszpańskiej do C+ trzeba będzie już posiadać dwa dekodery i to zapewne nie w najtańszych opcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już to wcześniej pisałem jak niektórzy cieszyli się z powstania Eleven. Teraz nawet zwolennicy Bundesligi mają pod górkę. Szczerze mówiąc liczyłem, że Polsat kupi całość La Ligi i będzie puszczać w kanałach razem z LM. Jakoś nie widzę wysokiej ceny do zaakceptowania za dwa mecze raz na kilka tygodni z przerwą zimową. Max 100 zł za sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie przejmuję bo mogę bez problemu dobrać CP byle na rozsądnych warunkach i zasadach.Zresztą jest wiele innych alternatyw kwestia instalacji satelitarnej i sprzętu.Ty widzę nie widzisz problemu że ktoś płaci za sport HD i może ewentualne dopłacać za LM. :lol2: Takich abonentów i takiego myślenia trzeba jak najwięcej operatorowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze info o nowych kanałach premium na LM, w "nowej jakości Super HD". :D Kilka spotkań testowo również w 4K. Będą 2 całodobowe kanały + 4 serwisy, więc pewnie można zapomnieć o meczach niższego wyboru w Polsatach Sport, oprócz tego na antenę otwartą.

https://media2.pl/media/150151-Szczegoly-Ligi-Mistrzow-2-kanaly-Polsat-Sport-Premium-dodatkowe-serwisy-Super-HD-i-4K.html

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani słowa o kablówkach w tym newsie nie ma, ale nic dziwnego - już sobie w CP wiedzą o czym wspomnieć, a o czym nie. :P

Muszą dawkować emocje, pewnie do finału będą wypuszczać te informacje a potem ruszą z dużą kampanią w niedługim czasie.  Choć dawno nikt mnie tak nie zaciekawił jak te ich Super HD, co to takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...