Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@Madekp, @kmf877, dzięki za info.

Umowę z nc+ mam do listopada. Net z vectry do grudnia, więc przy dziwach nc+ przejdę do vectry na full (net + tv). Polityka nc+ jest do bani, a sportu w SnO więcej niż w extra nc+. 

Edytowane przez boski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tu ktoś z okolic Świętochłowic (dawna ŚTK) i czeka na szybszy internet, to mam dobrą wiadomość: zadzwoniła do mnie Vectra i poinformowała o zakończeniu modernizacji sieci w mojej okolicy. Wreszcie mogłem zwiększyć prędkość neta z 30 do 100Mb/s. Ładnie śmiga :D

 

Również mi zaproponowali tą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Tel do utrzymania klienta to 58 6705251.

 

Moje usługi i cena w podpisie.

 

Madekp, a jak skomentujesz to..

 

O takiej cenie jak ma Madekp to możesz pomarzyć...

 

Ugrałeś ją od tak w działu utrzymania klienta ?

 

 

Pakiet Platynowy/Dekoder HD PVR5830CDX/Multiroom Platyna HD/Internet 50mb/5mb / WIFI/CANAL+PRESTIŻ/SPORT NA OSTRO = 89,19ZŁ

 

 

Bo niby net "tylko" 50, ale za to C+ Prestiż do tego Multiroom i to za 90zł...wg mnie operator do ciebie "dopłaca" :>   W lipcu można było wypowiadać umowę i pewnie dlatego...? Ciekawe czy każdy kto wtedy negocjował dostał coś takiego.

 

Słyszeliście coś o ofercie, w której dostaje się na próbę telefon i jest za 1zł przez trzy miesiące, a potem składa się wypowiedzenie w drugim i rezygnuje z tej usługi ? To wszystko niby po to że to jakaś promocja i reszta usług zostaje, za telefon dziękujemy, a cena pozostaje niby taka sama. Nie wiem po co takie podchody, ale podobno wtedy lepsza oferta bo od salonowego maxa tj:

Platyna, 100 Mb/s, SnO, HBO GO i PVR za 125zł, po pierwszym telefonie zaproponowali mi to samo chyba z 2zł drożej xD

I właśnie konsultant wpadł na pomysł z jakąś promocją i regulaminem, że wtedy wyjdzie za ww ofertę 110zł, cena do zaakceptowania. Chociaż przy tym co płaci Madekp czy jaceknokia mogłoby być jeszcze trochą mniej. Czy konsultant może coś namieszać z ofertą, żeby potem nie było kwiatków...

 

Drugie pytanie, czy na dekoderach z nagrywarką da się ustawić swoją listę programów bez problemów, są jakieś ograniczenia, co do listy, sortowania kanałów, a może inne...grzeje się, hałasuje, restartuje ? Z nagrywarką jest jeden typ czy różne ?

Edytowane przez dodger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze kfm877,  wcześniej miałem wszystko to samo tylko net 60mb i C+ platinium. Po zmianach w C+  zmienili mi cenę i nazwę pakietu na Prestiż. Cenę, którą miałem przez 3,5 roku za Canal+ to 24,90zł. 

Więc grzecznie poprosiłem o bardzo zbliżoną cenę za wszystkie usługi do tej, którą miałem czyli jakieś 87zł.

Konsultant zaproponował zejście z 60mb na 50mb i dodatkowy rabat w kwocie około 20zł i tak już zostało.

 

Co do dekodera posiadam 5830CDX  z nagrywarką i żadnych problemów z nim nie mam.

Drugi dekoder to 3830cd również pracuje bez żadnych przycinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vectriusz

 

44,90zł za canal+prestiż umowa 1 rok.

 

Myślę,że to nie problem będzie utrzymać cenę zbliżoną do dotychczasowej.

Zresztą ostatnio 2-tyg temu rozmawiałem tel. zapytać o net 100mb do mojej umowy to koleś się roześmiał mi w słuchawkę tłumacząc mi ,że mam kosmiczną ofertę i tylko mi pozostaje przed końcem umowy dzwonić i podtrzymywać to co mam, z tym nie będzie problemu.

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdy dwaj pozostali "wielcy gracze" na rynku kablowym dodali Eleven'y do oferty Vectra nie będzie miała za bardzo innego wyjścia jak także je dodać dla przysłowiowego świętego spokoju.

A co było ze "sportowymi" Polsatami albo kanałami nc+(Planete, Domo i Kuchnia)? Z Vectrą nigdy nic nie wiadomo. Jestem prawie pewien, że jeśli dodadzą Eleveny, to będzie to opcja dodatkowo płatna. Na umieszczenie ich w pakiecie sport na ostro bym nie liczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba został zlikwidowany DUK pod numerem 58 6705251. Chciałem się od paru dni dodzwonić i nie dawało rady. Zadzwoniłem na infolinie, powiedziałem że złożyłem wypowiedzenie bo oferta za słaba. Miła pani zapytała czy może się ze mną skontaktować ktoś "wyżej postawiony" na co oczywiście przystałem. I dziś zadzwoniła następna kobieta z numeru warszawskiego i umówiła mnie na dokładną datę i godzinę. Ma wtedy dzwonić jakiś ekspert z numeru komórkowego. Nawet przedstawiła jego dokładne dane ale już zapomniałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek zawarłem telefonicznie z Vectrą umowę na następujących warunkach:

 

- internet: 50Mb/s (router wifi)

- telewizja cyfrowa: pakiet Srebrny (dekoder HD ADB)

- umowa na 24 miesiące (biegnie od marca)

- koszt instalacji 1zł (monter będzie już w środę)

- cena: luty 0zł, marzec i kwiecień po 3zł, a od maja 39,90zł przez kolejne 22 miesiące.

- telefon: no limit komórki w Polsce oraz stacjonarne w Polsce i na świecie do końca kwietnia w cenie tych trzech złotych, a od maja dodatkowo 30zł (z możliwością wyłączenia w kwietniu)

 

Ostatecznie, po rezygnacji z tego telefonu średnia cena abonamentu za telewizję z internetem wyniesie niecałe 37zł miesięcznie.

Edytowane przez musiolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...