Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Macie może opóźnienie w wystawieniu faktury? U mnie co miesiąc w okolicach 10-14 zawsze była na @ a dzisiaj 20 i jeszcze nie ma. Na stronce Vectry po zalogowaniu też brak wystawionej faktury a zawsze mam termin płatności do 21 każdego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może opóźnienie w wystawieniu faktury? U mnie co miesiąc w okolicach 10-14 zawsze była na @ a dzisiaj 20 i jeszcze nie ma. Na stronce Vectry po zalogowaniu też brak wystawionej faktury a zawsze mam termin płatności do 21 każdego miesiąca.

 

Nie wiem czy od lutego nie miał u nich wejść jakiś nowy system czy coś więc może stąd te opóźnienia. Ktoś może potwierdzić likwidację DUKu ? Przeważnie takie ploty rozsiewają konsultanci, którzy nie chcą dać lepszych cen czy są z niższej linii ;) Tak samo co jakiś czas mówią u operatorów komórkowych i jakoś ludzie dalej przedłużają w ludzkich cenach. Bez obniżek oferta na TV jest śmieszna i lepiej już zrezygnować z telewizji niż tyle płacić. Przy darmowej, przy internecie, rozbudowywaniu się usług typu Netflix to nieopłacalne. Dlatego kablówkom i innym powinno zależeć na utrzymaniu klienta ze wszystkimi usługami. Ktoś ostatnio przedłużał i dostał "normalne" (dobrą) cenę/upust ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się zorientować czy podpisując umowę jako nowy abonent mogę negocjować cenę czy trzymają się twardo tego co na stronie? Interesowałby mnie pakiet super sport i film do tego internet (internet może być 30Mb/s). Cena na stronie 114,90 zł. Jak najlepiej zamówić usługę, przez neta czy konsultanta? Chciałbym do tego moduł CI+ ale co w przypadku gdy nie będzie współgrał z tv? Bez problemu wymienią na dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wesoly33: jako nowy możesz skorzystać z promocji w paczce. Zadzwoń 601601601 lub zamów u lokalnego przedstawiciela.

Jeśli moduł ci+ nie zadziała to zlecenie jest nieskutecznie zamykane i musisz złożyć zamówienie jeszcze raz z stb hd.

Dodanie Elevenów znacząco podniosłoby range tej opcji dodatkowej. Tak naprawdę do oglądania to jest tam tylko Polsat Sport extra i Eurosport 2. Reszta to szajs.

Znając jednak poczynania Vectry to prędzej utworzą opcje SNO + Eleven np. za 19,90 i niestety nie da się wykupić samej opcji Eleven... Albo SNO + Eleven w starej cenie 14,90 ale na 24 m-ce. Hak zawsze się znajdzie...

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie macie problemów z zawieszaniem się dekodera PVR 5810CDX po ostatniej aktualizacji. Obraz zamraża się w momencie przewijania nagranego programu (strzałka w prawo/lewo). Występuje to bardzo losowo (raz jest ok a za chwilę zawieszenie). Nie działa wtedy pilot ani przyciski na dekoderze. Pomaga tylko odłączenie zasilania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się już pidy pod nowe stacje (nie podaję częstotliwości bo w każdym mieście muxy DTV są przypisane do innych częstotliwości)

230. Eleven

231. Eleven Sports

w muxie HD m.in. z nuta hd, tnt hd, adventure hd...

814. UA|TV

815. DW (Deutsch)

w muxie SD m.in. z tvn24 biś, travel channel, discovery life...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Vectra nadal stosuje praktykę, że w razie nie dotrzymania 2 miesięcznego terminu wypowiedzenia umowa wraz z jej końcem ulega przedłużeniu na czas określony, a jej wypowiedzenie obwarowane jest karami umownymi?

 

Niestety nie mam dostępu do samej umowy, a z tego co się dowiedziałem został 1,5 m do jej końca:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest miesięczne wypowiedzenie, a umowy których okres promocyjny się skończył przechodzą na czas nieokreślony. Zazwyczaj stawka abonamentu pozostaje niezmienna także po promocji, jednak czasami są jakieś opcje gdzie jest np przyznane 10zł zniżki przez 24 m-ce, więc logiczne że po zakończeniu okresu promocyjnego abo może skoczyć. Trzeba patrzyć w umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ta reszta badziewia TV UA to po co? Vectra usuwa Euro News a taki szajs dodaje.

Jak to po co? Żeby w najniższych pakietach znów podciągnąć sobie liczbę kanałów, ale że to zapchajdziura to mało ważne... :mrgreen:

Na Elevenach jakość zadowalająca.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...