Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

orientuje się ktoś czy w najbliższym czasie będzie możliwość wypowiedzenia umowy ?

i przy okazji

 

1. raz po raz w trakcie oglądania filmu pojawia mi sie plansza reklamowa vectry żeby wpisać nr tel. Nie widzę krzyżyka, nie da się zmienić kanału, Back nie działa. Jak to g. zamknąć ?

2. czy wszyscy z c+ platinium za 49.9 zostal zmigrowania na c+ select ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam parę pytań drodzy forumowicze i jeśli ktoś zna odpowiedzi to będą wdzięczny za pomoc.
Mam Platynę, Sport na Ostro, stary C+ pełny (czyli bez seriali i Discovery), internet 60Mb/s (wifi) płacę 130zł
Podobno jak umowa przejdzie na czas nieokreślony to skończy się "promocja" i cena podskoczy o jakieś 20zł. Głównie chodzi o 1, 2, i 5.

1. Czy teraz wypowiedzenie składa się na miesiąc przed końcem umowy, a nie jak kiedyś znacznie wcześniej ?

2. O ile się teraz przedłuża umowa, na jaki okres - miesiąc jak u operatorów komórkowych cyz może trzy/sześć ?

3. Za ile mogę dostać to samo co mam ? W biurze powiedzieli jakieś 2-3 miesiące temu, że obecnie (wtedy) oferta w salonie i tak będzie wyższa od tego co płacę i wyjdzie jakbym nie przedłużał umowy/nie złożył wypowiedzenia. To po co przedłużać w salonie jak mogę mieć na czas nieokreślony.


4. Rozważania na temat C+, utraty lig, oferty filmowej i HBO...można POMINĄĆ i przejść do 5 pytania ;)
Canal+ stracił sporo lig włoską, francuską, a przede wszystkim hiszpańską. NBA praktycznie nie oglądam. Ligę Mistrzów tak, ale chyba to przeboleję. Zastanawiam się czy nie zrezygnować z C+ w ogóle lub wybrać HBO GO za 30zł.
Kiedy poprzednio przedłużałem umowę to była "super" promocja na C+ i było niby taniej niż w cenniku. Czy teraz od ceny 45 za Select i 50zł za Prestige są jakieś upusty ? I tak samo czy na HBO FILM GO i HBO SuperFilm GO też są upusty ?
C+ stracił sport, ale wydaje mi się, że filmy ma lepsze, szybciej, za to HBO ma lepsze seriale i dostęp z komputera i smartfona. I jak z tym jest, czy w HBO FILM GO mogę jednocześnie oglądać np. na TV, na komputerze i jeszcze na trzecim urządzeniu smartfonie ? Chodzi mi oczywiście o to co leci live w danej chwili. Jest jakiś limit urządzeń czy coś takiego ?
Dla mnie to wygląda tak, że HBO FILM GO (jeśli da się oglądać na PC i telefonie) za 30zł vs Canal+ Prestige za 50zł (jeśli nie ma zniżek) ? Jak wy widzicie ofertę filmową obu kanałów, a jak serialową (obecnie nie mam seriale+ więc trudno mi ocenić co tam leci) ?
Piątek wieczór filmy na C+ November Man z Piercem Brosnanem, Nie jesteś sobą ze H. Swank, na C+ Film  Zniewolony. 12 Years a Slave, potem Birdman z Michaelem Keatonem.
HBO pokazuje - 300: Początek imperium i Las samobójców, jakiś tani horror z notami typu 3/10 czy 4/10, HBO 2 seriale.
Sobota: Ocalony, Furia, Król Skorpion (2015) i coś z 6/10.
HBO to seriale, na HBO 2 Gracz ponownie tani głupiutki horror dla nastolatków.
Tydzień później na C+ Vice: Korporacja zbrodni - ocena 4/10, ale przynajmniej z B.Willisem, ale jest też Mów mi Vincent  2014  Billem Murrayem. Son of a Gun, Bardzo poszukiwany człowiek  z P. S.Hoffmanem, Pani z przedszkola (polski 2014).
HBO Piękna i zabójcza 5,7/10, Annabelle (horror, oceny niskie, ale film kasowy), W sobotę to już miazga, filmy C+ to od 6+ w górę, 2014, ale Pingwiny, , Głupi i głupszy 2014, Bezwstydny Mortdecai (Depp, Paltrow, McGregor), Kingsman: Tajne służby z Colinem Firthem, Dracula Historia Nieznana.
HBO to seriale i To nie mój dzień 6/10 ( na Filmwebie aż 400 oceniło) i Niesamowity Spider-Man 2.
Jeśli ktoś nie chodzi bardzo często do kina (raz na miesiąc), nie ściąga filmów, a chce normalną jakość, lektora/napisy, filmy roczne, ale różne, dobre, francuskie, angielskie, USA to C+ wygrywa. HBO to głównie seriale, a filmy to też roczne, ale a to hiszpański dramat i wcale nie jest dobry, niemiecki 4/10, USA horror 4/10 dla 14 latków.
Może to porównanie się komuś przyda, niby tylko dwa tygodnie i dwa weekendy, ale patrzyłem też wstecz i tam ponownie nawet jak coś ma 6/10 to gra Colin Firth czy inny porządny aktor.
I teraz nie wiem czy zrezygnować w ogóle z C+ jeśli brać to tylko C+ Prestige czy HBO FILM GO (bo superfilm chyba nic nie daje). Jak wy oceniacie seriale HBO, bo dla jednego czy dwóch (Gra o Tron) chyba nie warto. Uważam, że C+ trochę sztucznie stworzył te dwa nowe kanały, a bez sportu i w ramach "promocji" gdyby Prestige był za ~ 35-40 (bo nie ma przecież dostępu z PC i smartfona) to dałoby się to przeboleć (chociaż utrata lig boli).

5. Więc rozważam (chyba, że coś innego się bardziej opłaca) za ile dostanę.
Platynę+ SnO+ nowy Pełny C+ (prestige) i internet 100 Mb/s
Platynę+ SnO+  i internet 100 Mb/s
lub
Platynę+ SnO+ HBO FILM GO i internet 100 Mb/s

Czy teraz też dają po złożeniu wypowiedzenia lepszą ofertę, czy sami dzwonią w przeciągu ( o ile tyle wynosi teraz ten okres) tego miesiąca ? Bo chyba nie oferują gorszej oferty niż się ma ? Sport na ostro dalej można dostać za 1zł na cały okres umowy ?
Za ile mogę bez i po złożeniu wypowiedzenia dostać to co wymieniłem w tym pytaniu ? Jeśli internet podraża ofertę to mogę zostać przy 60Mb/s.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodger

Jeśli miałbym wybrać, to zdecydowanie wyżej cenię Canal+ niż HBO. Na rzecz tego drugiego przemawiają tylko seriale, ale w nc+ jest tak fajnie, że możesz kupić ten kanał na dwa miesiące, jeden masz gratis- średnio wychodzi 12,50. Szkoda, że w Vectrze tak nie można. Jak już wielokrotnie pisałem tylko net jest dobry w tej kablówce i czasem ceny po negocjacjach. Sport na ostro za 1 zł jak najbardziej możesz dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodger

Jeśli miałbym wybrać, to zdecydowanie wyżej cenię Canal+ niż HBO. Na rzecz tego drugiego przemawiają tylko seriale, ale w nc+ jest tak fajnie, że możesz kupić ten kanał na dwa miesiące, jeden masz gratis- średnio wychodzi 12,50. Szkoda, że w Vectrze tak nie można. Jak już wielokrotnie pisałem tylko net jest dobry w tej kablówce i czasem ceny po negocjacjach. Sport na ostro za 1 zł jak najbardziej możesz dostać.

 

 

No ja kojarze tylko te głośne seriale z HBO i nie jestem pewien czy warto...30 vs 50zł jeśli nie ma zniżek. Filmy lepsze, więcej, sport, ale teraz okrojony i niby jest seriale+, ale raczej nie tak dobre jak HBO. Znowów tutaj są seriale, ale filmy przeciętne, z tym, że w tej wersji dostęp z komputera. Są teraz jakieś promocję na HBO Go i C+ Prestige ?

 

 

 

 

Ja rezygnuje z canal plus bo szkoda kasy. A po drugie to za dużo czytania ten Twój post. Hehehe

 

(masz tam porównanie dwóch weekendów tego co pokazuje HBO i C+, nie jest to dokładne, ale patrzyłem też jeden wstecz i filmowo przynajmniej styczeń był lepszy w C+ HBO filmowo tak nie znam)

 

Dlatego napisałem pytanie 1, 2 i 5.

 

1. Czy teraz wypowiedzenie składa się na miesiąc przed końcem umowy, a nie jak kiedyś znacznie wcześniej ?

 

2. O ile się teraz przedłuża umowa, na jaki okres - miesiąc jak u operatorów komórkowych cyz może trzy/sześć

 

 

5. Więc rozważam (chyba, że coś innego się bardziej opłaca) za ile dostanę.

Platynę+ SnO+ nowy Pełny C+ (prestige) i internet 100 Mb/s

Platynę+ SnO+  i internet 100 Mb/s

lub

Platynę+ SnO+ HBO FILM GO i internet 100 Mb/s

 

Czy teraz też dają po złożeniu wypowiedzenia lepszą ofertę, czy sami dzwonią w przeciągu ( o ile tyle wynosi teraz ten okres) tego miesiąca ? Bo chyba nie oferują gorszej oferty niż się ma ? Sport na ostro dalej można dostać za 1zł na cały okres umowy ?

Za ile mogę bez i po złożeniu wypowiedzenia dostać to co wymieniłem w tym pytaniu ? Jeśli internet podraża ofertę to mogę zostać przy 60Mb/s.

Edytowane przez dodger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1 jedno miesięczne wypowiedzenie

 

Ad2 umowa w vectrze może być na czas nieokreślony, 18 lub 24 m-ce

 

Ad5 lepsza ofertę dostaniesz jeśli złożysz wypowiedzenie i to w dodatku jeśli sam zadzwonisz na DUK i to w ostatnim dniu, na ich telefon bym nie liczył, a w salonie masz gorsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1 jedno miesięczne wypowiedzenie

 

Ad2 umowa w vectrze może być na czas nieokreślony, 18 lub 24 m-ce

 

Ad5 lepsza ofertę dostaniesz jeśli złożysz wypowiedzenie i to w dodatku jeśli sam zadzwonisz na DUK i to w ostatnim dniu, na ich telefon bym nie liczył, a w salonie masz gorsze oferty.

Dzięki. A jak nie złoże wypowiedzenia to przechodzi na miesiąc i co miesiac mogę rozwiązać ?

 

Czy ktoś mógłby się pochwalić czy wynegocjował coś podobnego i za ile ?

Platynę+ SnO+ nowy Pełny C+ (prestige) i internet 100 Mb/s

Platynę+ SnO+  i internet 100 Mb/s

Platynę+ SnO+ HBO FILM GO i internet 100 Mb/s

(ewentualnie inny internet)

 

Gdyby w ramach C+ Prestige można było mieć dostęp nawet tylko do programów filmowych i seriale+ z komputera za 50zł to brałbym z miejsca C+ zamiast HBO. A tutaj Vectra daje głównie słabe programy w Tv Online, do tego chyba multiroom dalej na pakiety premium płatny jest drugi raz ?

Edytowane przez dodger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem.

 

Ostatnio założyłem pin na wszystkie bajkowe kanały bo dzieci za dużo ich oglądały. Jako, że obiecały poprawę usunąłem ten pin z kanałów. Tylko problem teraz jest że jak nagram bajkę to później w nagraniach muszę wpisywać PIN którego przecież nie ma. Vectra na FB poradziła ustawienia fabryczne...sic! Jeszcze nie próbowałem bo mam swoje listy kanałów i znowu musiałbym spędzić 30 minut na ich ustawianie.

 

Drugi problem z 5830cdx to co chwilę włączający się dysk twardy w dekoderze. Dekoder wyłączony ( standby ) a co chwilę słychać jak 500GB się rozkręca i znowu staje... Vectra na to - ustawienia fabryczne :)

 

Czyli co? Robić te ustawienia fabryczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś dzwonili z Vectry. Powiedziałem że chcę internet 30 mb na 12 miesięcy za 30 zł . I dostałem za 29 zł na 12 miesięcy. Także dziękuję za informacje odnośnie oferty za 29 zł :) Pozdrawiam serdecznie

No to blasku wisisz piwko :)

Ale ciekawi mnie jedno. Powiedziałeś że chcesz 30MB za 30 zł., a oni sami ci dali to jeszcze taniej?

Edytowane przez boski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platyna + PVR 5830CDX + Internet 100MB/s + Sport Na Ostro + Canal+ Select = 110,89

 

Dymam Vectrę na maxa.

 

A kiedy podpisywałeś umowę ? Takie warunki po złożeniu wypowiedzenia ? Zadzwonili sami czy ty dzwoniłeś ?

 

 

Ad1 jedno miesięczne wypowiedzenie

 

Ad2 umowa w vectrze może być na czas nieokreślony, 18 lub 24 m-ce

 

Ad5 lepsza ofertę dostaniesz jeśli złożysz wypowiedzenie i to w dodatku jeśli sam zadzwonisz na DUK i to w ostatnim dniu, na ich telefon bym nie liczył, a w salonie masz gorsze oferty.

 

A ten DUK ma jakiś inny numer (konkretny i znany), trzeba prosić o przełączenie czy coś ?

 

 

Salonowy niby max to Platyna, 100 Mb/s, SnO, HBO GO i PVR za 125 po maksymalnym super rabacie...Ten DUK wg tego co ma jaceknokia mógłby coś jeszcze opuścić, bo cena C+Select jest wyższa od HBO GO, a i tak zaproponowali mi drożej od jaceknokia o 15zł i 15zł droższy jest C+Select. Więc ile realnie od salonowej oferty mógłbym dostać Platyna + PVR + 100 Mb/s + SnO + HBO GO ? 15-30zł ? 95zł to raczej nierealne ?! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tu ktoś z okolic Świętochłowic (dawna ŚTK) i czeka na szybszy internet, to mam dobrą wiadomość: zadzwoniła do mnie Vectra i poinformowała o zakończeniu modernizacji sieci w mojej okolicy. Wreszcie mogłem zwiększyć prędkość neta z 30 do 100Mb/s. Ładnie śmiga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...