Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Logotyp kanału "Animal Planet HD" nie ma już dodatkowego oznaczenia "HD". Podobna sytuacja jest z kanałem History HD. Zaraz rozkręci się dyskusja o logotypach jak na forum Vectry :/

I bardzo dobrze. Dodawanie znaczka HD do logotypu to obciach i prehistoria.  Moim zdaniem czasy zachwytu nad HD już minęły i stacje powinny zrezygnować z oszpecania logotypów tym dodatkiem. Dane o rozdzielczości zobaczyć można w menu odbiornika a na dekoderze Vectry na belce widnieje oznaczenie HD bez zagłębiania się w menu, jeśli kanał jest w wysokiej rozdzielczości.

To tak samo jakby dodawać napis "color","stereo", "dolby digital" itp. Jeśli kanał jest w HD to widać to gołym okiem. Jak ktoś nie widzi różnicy to znaczy że nie potrzebuje HD i dla niego jest bez znaczenia jaką wersję ogląda. Ten znaczek mu w tym nie pomoże, jedynie psychologicznie :-).

Animal Planet nie nadaje w SD więc sens istnienia oznaczenia przy logotypie jest tymbardziej zbyteczny.

Edytowane przez Robert03
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z przedłużeniem umowy. 

 

Umowa kończy się 31 grudnia. 

Wypowiedzenie złożone. Dzwoniła konsultantka z oferta, trochę negocjowałem. Powiedziała, że zobaczy co da się zrobić i że oddzwoni z kilka minut. Nie dzwoniła przez ponad tydzień. Zadzwoniłem dziś na infolinie, poprosiłem o rozmowę z DUK. Dostałem ofertę większą o 30 zł od tego co teraz płacę i odrzuciłem ją. Jakieś pomysły co zrobić? Nie mam raczej alternatywy dla Vectry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widzę coś takiego pewnie nachrzanili coś bo wiele osób skarży się właśnie na to,że ma większy upload niż download.Najlepiej pisać do nich na FB i opisać problem ponieważ dodzwonienie się do nich graniczy z cudem.

Edytowane przez 1982misiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez konkurencji w stylu UPC, platynowy z 50Mb za 55zł nigdy nie przejdzie.

Możesz starać się o 30Mb w okolicach 34-39 złotych. Jeśli jest oferta lokalna to zdarzało się 29,90. Po prostu dowiaduj się i naciskaj.

Dziś poszedłem wypowiedzieć neta.

Oferują 29 zyla za 30MB na 2 lata, albo 34 zyla na rok.

50MB to dycha więcej na te same okresy.

 

Opłaca się, czy czekać dalej...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że można ale zmiana pakietu będzie skutkowała przedłużeniem umowy na kolejny okres 24 miesięczny. Niestety taki ich wymysł. Jeśli nie masz zobowiązania na Cinemax a raczej nie powinieneś mieć to zmieniasz na sam złoty. Ale nie daj się naciągnąć na abonament 49,90 tylko jako stały klient niech dadzą Ci 5-10zł rabatu i ewentualnie wymień sobie posiadany sprzęt jeśli Ci nie odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...