Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co Ci proponują,  to najtańszą opcją wydaje się pozostanie w nc+ i dokupienie internetu z Vectry. Z tego co czytam na forum Superpremium w nc+ możesz dostać za 99 zł, nie dostaniesz takiej oferty w Vectrze. Poza tym nie zapominaj, że brak tu kanałów Eleven. Dla kibica piłkarskiego nadal nc+ ma bezkonkurencyjną ofertę. Poza tym nie napisałeś kiedy kończy Ci się umowa, może warto poczekać na lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na to 7 dni zanim zamkną konto. Zadzwoń i zapytaj o oferty.

 

@kamart uważam że dużo płacisz za usługi telekomunikacyjne. W nc+ z pełnym C+, HBO i Elevenami nie sądzę żebyś płacił mniej niż 100zł, dodatkowo opłacasz kablowke 30zl i internet 50zl. To daje nam 180zl na miesiąc, jak nie więcej. Jeśli chcesz brać w Vectrze PVR to będziesz średnio zadowolony, obraz taki sobie i stb zamula. Zdecydowanie lepiej będzie na CI+.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - czyli jak dekoder to brać moduł CI+.

 

Czy w Vectrze można zamawiać opcje dodatkowe w podobnej formie jak w nc+ (zamawiamy w 1szym miesiącu, rezygnujemy w 2gim i płacimy tylko za pełny jeden miesiąc)?

Czy opcje (np. Sport na ostro) można dobrać do pakietu srebrnego / złotego czy tylko do platynowego? 

Edytowane przez Kamart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci już ze opcje dodatkowe są na 12 lub 24 m-ce. Opcje dodatkowe można dobrać od złotego wzwyż. Można wziąć też od srebrnego ale wtedy płacisz cenę cennikową bez zniżek, co jest chore...

Opcje są 2,albo bierz Vectre z 1 opcja, która podales i jesteś ok 40zl do przodu.

Albo nc+ z MR i net od innego operatora, ale wtedy wyjdzie Ci podobna cena. Teraz opłaca się brać w paczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś negocjować z DUK już po rozwiązaniu umowy?

Ja właśnie zadzwoniłem na Biuro Obsługi bo też umowa skończyła mi się z 31 grudnia. Z początku facet mi mówił że nie mogę uzyskać już oferty przedłużeniowe ale powiedziałem mu żeby się upewnił i jednak dostałem taką ofertę. Obecnie miałem Platynę + Sport na ostro + multiroom (2 dekodery Motorola) i net 100 MB płaciłem 127.40 zł. Przedstawiłem mu swoje oczekiwania i dostałem taką ofertę Platyna + sport na ostro+ erotyka( nie chciałem a dali :D) + Multiroom (Dekoder z nagrywarką i moduł CAM) + net100MB za 116.20zł do tego na 2 miesiące pełne HBO po 1 gr na dekoder pożniej rezygnacja i co ważne umowa na 18 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zadzwoniłem na Biuro Obsługi bo też umowa skończyła mi się z 31 grudnia. Z początku facet mi mówił że nie mogę uzyskać już oferty przedłużeniowe ale powiedziałem mu żeby się upewnił i jednak dostałem taką ofertę. Obecnie miałem Platynę + Sport na ostro + multiroom (2 dekodery Motorola) i net 100 MB płaciłem 127.40 zł. Przedstawiłem mu swoje oczekiwania i dostałem taką ofertę Platyna + sport na ostro+ erotyka( nie chciałem a dali :D) + Multiroom (Dekoder z nagrywarką i moduł CAM) + net100MB za 116.20zł do tego na 2 miesiące pełne HBO po 1 gr na dekoder pożniej rezygnacja i co ważne umowa na 18 miesięcy.

Dzięki za ten post, spróbuję jeszcze jutro rzutem na taśmę ;) Dzwoniłeś bezpośrednio na DUK (58 670 52 51) czy na ten główny/ogólny numer na dział sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci już ze opcje dodatkowe są na 12 lub 24 m-ce. Opcje dodatkowe można dobrać od złotego wzwyż. Można wziąć też od srebrnego ale wtedy płacisz cenę cennikową bez zniżek, co jest chore...

 

Ile kosztuje opcja Sport na ostro - w cenniku jest po 14,9 - czy przy zobowiązaniu można coś dostać taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w lipcu w związku ze zmianami w regulaminie dostałem SNO na 12 miesięcy : 6 miesięcy za 1zł / 6 miesięcy za 10zł. Ale moja oferta w porównaniu do większości waszych jest no delikatnie mówiąc świetna : Platyna z dekoderem za 38zł a neta 30 Mbps mam za 7zł :)

Ja nie licząc tego głupiego Canal+ Select to od maja będę płacić za Platyna + PVR 5830CDX + Internet 100MB/s + Sport Na Ostro  65,99zł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie korzystam z nc+ (comfort, multi, extra, 8xCanal+, HBO, Adventure, multiroom, Pace + Sagemcom za 79,90zł). Niestety obserwuję forum i trochę zmieniła im się polityka, także nie wiem czy zostanę. W międzyczasie przeprowadziłem się do budynku, w którym dostępna jest Vectra. Interesująco wygląda oferta Pakiet platynowy + pełen Canal + oraz wszystkie programy sportowe z pakietu super film i sport + Internet 100 Mb/s za 119,90 zł. Chciałbym Was zapytać, jak oceniacie jakość Vectry, obawiam się przede wszystkim o Internet, o którym słyszałem dużo złego.

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat o internet możesz być spokojny. Polecam brać sam modem bez routera. Router zafunduj sobie sam lepszej jakości. Dużo gorzej jest z telewizją. Będąc Abonentem nc+ na pewno zauważysz gorszą jakość kanałów i wolniejszy dekoder. No chyba, że weźmiesz ci+. Jednak przepaści nie ma, przyzwyczaisz się do nowego.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając życie znów przecięty światłowód. Tak duże awarie to tylko wina dosyłu. Nie możesz powiedzieć, że nie ma niczego :wink: podstawowe z analogu pewnie działają z redundancji dvb-t.

TVP SPort działa i siatkówkę oglądam :P

 

Dobrze że się zna hasło do wifi z Dialoga :P

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...