Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś z obecnych Abonentów zadzwoni na infolinie i się dowie.... Trzeba przyznać namieszali. 

 

@Arkon: Co do 7,95 to najprawdopodobniej masz do listopada a później 16 zł. Chyba, że włącz / wyłącz opcja. 

Edytowane przez Kamart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie kwestii technicznej.

 

Możliwe jest odbierania radia FM przez ten rozdzielacz od Vectry w mieszkaniu?

Pytam ponieważ u Cioci podłączałem nowy telewizor co wiązało się z zmianą kabli itp. Ciocia mieszka na tym mieszkaniu już 10lat.

Nie interesowało mnie przez ten czas czemu ma tak czysty ładny dźwięk FM na Amplitunerze. Po odsunięciu mebli okazało się że że kabel antenowy z Ampi idzie do rozdzielacza gdzie ma podłączony dekoder i modem od Vectry. Już osłony rozdzielacza nie zdejmowałem.

 

Z ciekawości podłączyłem w swoim mieszkaniu pod wolne gniazdo na moim rozdzielaczu i nie dało to efektu.

I tak się zastanawiam czy to zależy od bloku, instalacji? Blok był budowany jakoś w 89roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do Vectry żeby się dowiedzieć jak w końcu z tymi Elevenami będzie. Pan poinformował mnie, że obligatoryjna (jego słowa) informacja zostanie udzielona w następnym tygodniu (najpóźniej w najbliższy wtorek). Na moje pytanie odnośnie informacji, które można przeczytać powiedział, że nie komentuje i prosi o kilka dni cierpliwości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś wchodzi nowa promocja 0 zł do końca wakacji, mogą z niej korzystać nowi i starzy abonenci.

Kolejna promocja to umowa z krótkim okresem zobowiązania, można zamówić dtv net czy pakiety premium z zobowiązaniem do końca wakacji.

 

Jeśli chodzi o dwa Eleveny to będzie osobny pakiet 2 prog za 19,90

Albo z programami SNO za 24,90. Można je zamówić np teraz do końca wakacji a potem zlecić autowyłączenie.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dokupię przez neta MR z modułem CI+ lecz mojego samsunga ue40d5500 nie ma na liście TV obsługujących moduł Vectry to technik przyniesie dekoder, którego ja nie przyjmę i nic nie podpisze to będzie OK? 

 

Wiem że ta lista TV jest mocno okrojona a nie mam możliwości czy akurat mój TV obsłuży moduł.

 

OK...

 

Próbowałem i działa mój TV z modułem CI+ od Vectry :) heheh

Edytowane przez jaceknokia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł ci+ multiroom musi widzieć w sieci dekoder matkę pvr? Zamówiłem ci+ do tego samego tv co dekoder pvr i mam nadzieję że monter mi go tam zainstaluje :-) Mam tylko 1 telewizor he he. Aktywacja 10zl i później co miesiąc 7.50 i ma być na nim platyna. Ostatecznie moduł wyląduje.... Wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder pvr i moduł ci+ działają niezależnie i nie muszą się widzieć. Technikowi możesz powiedzieć, że ma go aktywować na głównym tv bo drugi chcesz dopiero zakupić. Aktywowany moduł możesz używać w PL wszędzie gdzie działa vectra i gdzie dostępny i odblokowany jest conajmniej pakiet stalowy dtv. Moduł nie jest monitorowany przez Vectre w przeciwieństwie do ADB.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moduł ci+ multiroom musi widzieć w sieci dekoder matkę pvr? 

Dekoder pvr i moduł ci+ działają niezależnie i nie muszą się widzieć. <...>Moduł nie jest monitorowany przez Vectre w przeciwieństwie do ADB.

 

Tak w ogóle chyba nie ma takiej możliwości? Tzn. komunikacji modułu z dostawcą, tudzież siecią.

 

 Czyli fajna sprawa z tym modułem.

 

Dla mnie sporym minusem modułów Vectry jest blokada nagrywania na dysk USB, zresztą już pisałem o tym. Rzecz jasna jeśli kogoś to nie interesuje, i/lub telewizor nie posiada funkcji PVR, "wada" jest nieistotna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o dwa Eleveny to będzie osobny pakiet 2 prog za 19,90

Albo z programami SNO za 24,90. Można je zamówić np teraz do końca wakacji a potem zlecić autowyłączenie.

 

Na stronie Vectry pojawił się pakiet Eleven za 19,90 zł. Dodatkowo do Pakietu Super Film & Sport dodano kanał Eleven Sports. Zastanawiam się co z kanałem Eleven? Dodatkowo płatny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to pakiet AZART jest tylko analogowy C6-C10. Być może spółdzielnia ma podpisaną z Vectrą umowę na AZART cyfrowy, albo technik nie założył filtra... Jeśli tak to oczywiście twoja mama ma dostęp do pełnej oferty cyfrowej i naturalnie modułem CI+ zdekoduje kanały z twojego pakietu głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak przyjdzie technik to pewnie zwróci na to uwagę, bo w analizie ma status twojego dekodera jako OFFLINE, więc będzie to dla niego zastanawiające :wink:. W niczym to nie przeszkadza, nikt nie może cię zmusić żeby ten dekoder mieć podpięty do wyjścia DANE. Skoro nie interesują cię usługi internetowe VOD czy inne bzdetne reklamy to wcale nie musisz z nich korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...