Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

No cennikowo SnO jest za 15 zł a SnO + Eleven jest za 25 zł, więc jak masz SnO to teoretycznie dopłacasz 10zł za Eleven. Tylko mnie ciekawi jak mam SnO za 6,9 zł to ile sobie zażyczą za ten Eleven

Przecież napisałem, że mam SnO i mimo to chcieli ode mnie 19,90 za sam Eleven.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Średni czas oczekiwania w salonie Vectry na obsługę przez konsultanta 1,5 h!!!. Po czym człowiek dowiaduje się, ze nie ma dekoderów, a termin rozpoczęcia usług jest jedynie przewidywany na konkretny dzień, a jak nie uruchomią to nic im nie można zrobić bo termin był jedynie... przewidywany. Takie rzeczy tylko w Vectrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z DUK nikt nie dzwoni, więc zadzwoniłem na infolinie i zapytałem o ofertę dla przedłużających. Obecnie place 99.98 platyna+pvr+20 Mb/s. Vectra proponuje mi mega extra wypasioną ofertę: za taką samą kwotę dostanę platyne+pvr+30 Mb/s ! Nic tylko brać. Stwierdziłem, że internet na obecnym poziomie mi wystarcza, a pani na to że 30 to obecne minimum. Więc stwierdziłem, że tak naprawdę to nic nie dostaję na zachętę aby u nich zostać, zapadła cisza i po chwili pytanie więc co bym potrzebował. Jakiś pakiet gratis, np. SnO lub Eleven z uwagi na F1. I tu kolejna Hit propozycja: SnO za 6,9, czyli 5 zł rabatu dostanę w zamian za 6 letni związek z nimi.

 

Z oferty 0 zł do końca wakacji jako przedłużający nie mogę skorzystać, chyba, że dokupię telefon, który jest mi całkowicie zbędny.

 

Poprzednim razem bardziej się starali.

 

_------------

 

Dzwonili z duk i jednak potrafią zawalczyć o klienta. Platyna+pvr+mulitiroom+sno+50 Mb/s za 77 z groszami na 12 miesięcy.

 

Pomijam już fakt, że taką samą ofertę dostaje zupełnie nowy klient

Edytowane przez marcinn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem zadzwonić na infolinię (pomimo moich wcześniejszych przygód). Za pakiet: internet 100 MB/s, TV: platyna, sport na ostro, Eleven, canal+ select, dekoder prv chcieli 180 zł. Lokalizacja Warszawa, nowy klient.

Przy takich cenach mnie na pewno nie skuszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy edycji poprzedniego postu na komorce cos poszlo nie tak. Chodzilo o wczesniejsza oferte z infolinii, ze jest identyczna jak dla nowych.

 

Za 100 moglem miec jeszcze hbo ale zupelnie zbedny wydatek. Za 69 mialbym to samo ale bez multiroomu. Vectra nie jest taka zla ;)

 

Oferta nie ma chyba zwiazku z miastem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma związek i to duży. Wszystko zależy od konkurencji na danym terenie i od ofert lokalnych.

Poza tym DUK ma większe możliwości rabatowania usług dla stałego klienta, natomiast nowy klient dostaje paczki z konfiguratora lub z aktualnych promocji.

Edytowane przez kfm877
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się DUK ma duże możliwości rabatowania i są elastyczni w negocjacjach. Oby tylko Eleven nie zrobił sobie jaj i nie przeniósł F1 do jakiegoś nowego kanału, który w SnO nie będzie oferowany.

 

Zastanawia mnie tylko koszt podłączenia drugiego dekodera, ponoć 99 zł. W praktyce będzie to wglądało tak, że od obecnego gniazda trzeba przewiercić się przez ścianę i przeciągnąć z 2 m kabla, trochę drogo to sobie wyceniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie tylko koszt podłączenia drugiego dekodera, ponoć 99 zł. W praktyce będzie to wglądało tak, że od obecnego gniazda trzeba przewiercić się przez ścianę i przeciągnąć z 2 m kabla, trochę drogo to sobie wyceniają.

Daj spokój. Kup sobie kilka metrów kabla, złącza, przewierć otwór w ścianie i masz 99zł w kieszeni. Instalator przyjdzie to powiedz że masz w drugim pokoju analog (pamiętaj, że telewizor analogowy łączymy do wyjścia RTV w gnieździe, a jeśli masz już zajęty to podziel przez splitter), to wymieni gniazdo i podłączy gratis. Chyba, że masz w mieście jakiegoś nawiedzonego technika. Obecnie dekoder do MR to aktywacja 10zł i 7,50zł do abonamentu, ani grosza więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy klient startujesz w promocji 0zł do 31.08 na jedną z usług w paczce (internet):
Paczka DTV Platynowy z PVR + 100Mb = 109,90zł z czego do 31.08 płacisz tylko za TV = 69,90 a internet za 0zł
Eleven sport na ostro (SNO + 2 eleveny) = 24,9zł (z krótkim okresem zobowiązania do 31.08, potem wyłączasz lub przechodzisz na czas nieokreślony)
C+ x 6 = 44,9zł
Nic innego nie wyczarujesz dla nowego klienta, no chyba że na Warszawie mają inne promocje, ja tego nie wiem...
Podsumowując, przez pierwsze 5 m-cy płacisz = 139,70, potem 179,70. Średnia miesięczna przez 2 lata to = 171zł.
Nie jest to mało, ale masz wszystkie sportowe jakie istnieją w PL, tak to byś musiał brać nc+ z cyfrowym polsatem za który zapłacisz mniej więcej tyle samo plus jeszcze opłaty aktywacyjne, a tu masz jeszcze neta 100Mb. Decyzja twoja :) Na pewno po 2 latach z takim pakietem ponegocjujesz z DUK na twoją korzyść oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to, że jest w takiej samej cenie w jakiej mam ofertę z nc+ internet z kablówką lokalną. Tyle tylko, że mam jeszcze HBO.

Do końca miesiąca jeszcze 2 tygodnie - zobaczymy czy będzie coś ciekawszego.

 

Dzięki za info. 

Absolutnie, na Twoim miejscu, nie rezygnowałbym z nc+. Ceny opcji dodatkowych w Vectrze są chore(Canal+ za 44,90, HBO za 29,90 i hit Sport na Ostro za 24,90). Do tego multiroom, na którym masz tylko platynę. Przemyśl to dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz płacę 67 (8 Canal + HBO) + 8 (Eleven). Teraz oferują mi 80 zł za (8C + HBO) + 8 za Eleven - czyli ok. 90 zł.

Internet mam lokalny 150 Mb/s za 50 zł + kablówka za 30 (tu mam polsaty sport). 

Oczekiwania sport.  

88zł to dobra cena za extra+ z całym c+ hbo i elevenami. Też bym nie zmieniał. MR w Vectrze jest jaki jest, decyzja należy do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie strasz kolegi. Nie zawsze tak jest, że odchodzą rabaty. Niech sprawdzi regulamin promocji w której podpisywał umowę. Teraz już jest tak, że umowa przechodzi na czas nieokreślony z zachowaniem stawki. No chyba, że brał na infolinii to oni tam sprzedają jak popadnie, oby na początku było tanio a potem niech się klient martwi. Wypowiedzenie TYLKO listem poleconym do Gdyni, lub w BOK - inaczej nie uznają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój. Kup sobie kilka metrów kabla, złącza, przewierć otwór w ścianie i masz 99zł w kieszeni. Instalator przyjdzie to powiedz że masz w drugim pokoju analog (pamiętaj, że telewizor analogowy łączymy do wyjścia RTV w gnieździe, a jeśli masz już zajęty to podziel przez splitter), to wymieni gniazdo i podłączy gratis. Chyba, że masz w mieście jakiegoś nawiedzonego technika. Obecnie dekoder do MR to aktywacja 10zł i 7,50zł do abonamentu, ani grosza więcej.

 

Gniazdo mam nowe i z tego co pamiętam RTV wolne, problem tylko z tym czy udałoby się zarobić poprawnie końcówki. Koleś z DUK mówił, że żadnych aktywacji nie będzie w związku z MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jedną końcówkę kompresyjną, nie musi być zaciśnięta wystarczy nasunąć. Z drugiej strony załóż męską wtyczkę np. nakręcaną telmora. Z jednej strony do gniazda z oznaczeniem RTV a z drugiej do telewizora analogowego. Technik jak przyjdzie to nawet się będzie cieszył, że instalka zrobiona, tylko niech zakuje F-kę. Jak dostaniesz Motorolkę to nawet nie trzeba przepinać z RTV na DATA w gnieździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...