Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ci padną DNS.... a to sie zdarza.... To będzie lament....

 

Jakby dawali typowy modemoruter to ok. A oni wciskają EPC39... pełny kombajn i do neta o do telefonu...

Dlaczego lament? Wejdzie we właściwości połączenia wifi i zamiast DNS automatyczny wpisze sobie jakiś ręczny, nie trzeba tego robić przez router.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Gwoli przypomnienia: mam internet 30Mb/s / 1,5Mb/s  za 45zł, umowa na 24 m-ce, cyrograf kończy się w lipcu. Ogólnie jak tu już wspominałem jakość usługi mi odpowiada, 30Mb/s wystarcza, jednak przydałby mi się wyższy upload. No i oczywista oczywistość niższa cena.

Parę dni temu złożyłem wypowiedzenie. Dostałem ofertę z DUK 50Mb/5Mb za 40zł, cyrograf na tylko 12m-cy. Zdaniem moim rozsądna propozycja, raczej niższej ceny nie wydębię, jak uważacie?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stanley Mógłbyś powalczyć jeszcze o darmową usługę wysyłaj szybciej, miałbyś 10mb upload.

O widzisz, dobrze, że zwróciłeś uwagę na to Wysyłaj szybciej. Zawsze 10Mb to 2x więcej niż 5... ;) Spróbuję powalczyć, zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

10mb

Nigdy nie słyszałem o milibitach (1mb=0,001b? ;) ). Sorry, ale nie mogłem się powstrzymać...

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stanley99: bdb cena za te łącze. Mógłbyś powalczyć jeszcze o darmową usługę wysyłaj szybciej, miałbyś 10mb upload.

 

O widzisz, dobrze, że zwróciłeś uwagę na to Wysyłaj szybciej. Zawsze 10Mb to 2x więcej niż 5... ;) Spróbuję powalczyć, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ale jeszcze jedna kwestia... Patrzę teraz w podstawowy cennik Vectry:

http://www.vectra.pl/repository/vectraFile/13/02/1302/CN02_cennik_glowny_cyfrowy_v.1.2.pdf

i tam usługa Wysyłaj szybciej jest oferowana tylko dla pakietów do 30Mb/s. Przypis nr 4 drobnym druczkiem na pierwszej stronie. Teraz pytanie: czy przy download 50Mb/s będę miał w ogóle szansę to dostać? Ktoś posiada taką konfigurację? Bo domniemywam, że od strony technicznej nie ma przeszkód zestawić 50/10?

 

Już nie bądź taki szczegółowy... Wiadomo o co chodzi..... z tymi megabajtami/\.

Oj tam, przecież wiadomo, że wiadomo. Chociaż raczej na razie z megabitami, niż -bajtami. Aczkolwiek łącze do domu 100MB/s (megabajtów), takie jak masz w podpisie, czyli ok. 800Mb/s (megabitów) zapewne kiedyś nie będzie niczym nadzwyczajnym...  ;)

P.S. Nie bierz do siebie, tak ogólnie OT dywaguję. Mnie też się zdarza nie wcisnąć shifta lub wcisnąć niepotrzebnie.

Edytowane przez Stanley99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Vectra wprowadziła 2 nowe dekodery ADB.

https://www.adbglobal.com/adb-1721cw/

https://www.adbglobal.com/adb-4730cdx/

Pierwszy bez dysku i modemu, drugi z dyskiem i modemem.

 

Ktoś ma już ten dekoder ADB4730CDX? Lepszy jest od ADB5830CDX?

 

Czy ktoś może negocjował nową umowę o zbliżonej paczce w Warszawie? Kończy mi się niedługo umowa i wysłałem już do nich pismo z rozwiązaniem. Chciałbym wiedzieć jakie oferty przygotował dla was DUK :) Będę wtedy miał podstawę negocjacyjną :)

 

W tej chwili mam taki pakiet

PLATYNA z PVR + INTERNET 150 Mb/s + SNO = 96zł

 

Za wszelkie info dziękuję

Edytowane przez bizon69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...