Jump to content

Kamart

Users
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Kamart

 • Rank
  Czasami wpadam

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie mogę się zalogować do aplikacji. Czy to tylko u mnie taka sytuacja czy też większy problem?
 2. Ciekaw jestem czy wymiana dekodera nie będzie się wiązała ze 24-miesięcznym zobowiązaniem. Oby nie.
 3. Od środy 27 lutego technologia 4K pojawi się w sieci Vectra, drugiej największej kablówce w Polsce, z której korzysta ponad milion klientów na terenie całego kraju (z samej telewizji cyfrowej ponad 750 tys.). Firma zaoferuje klientom trzy programy w najlepszej jakości obrazu: Eleven Sports 1 4K, dostępny z pakietem Eleven oraz stacje Ultra TV 4Ki FunBox UHD, które dołączą do pakietu platynowego. Źródło: https://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/4k-u-operatorow-tv-vectra-inea-nc/y187lbk
 4. Zastanawiam się, czy tylko mój egzemplarz ma tak, czy wszystkie. U mnie opcja regulacji dźwięku nie działa na wszystkich kanałach. Np. na Eurosport 2 działa, natomiast Canal+ Sport nie działa (albo nie ma dźwięku - ustawienie na minimum; na pozostałych ustawieniach dźwięk jest na maksa). Muszę zawsze mieć przy sobie pilota od TV. Czy coś powinienem zmienić w ustawieniach dekodera, czy to "normalne" dla tego dekodera?
 5. @kfm877 Dopytując o temat @szyzag123 (mam podobną sytuację ze zobowiązaniem do kwietnia 2020 r. i zastanawiam się nad podbiciem internetu) to czy nie komplikuje to sytuację przy przedłużeniu umowy? Lepsze warunki można otrzymać jak wypowiadasz całą paczkę, a nie tylko TV? Może to gdybanie, ale tak się zastanawiam. Jeszcze odnośnie modemu. Teraz mam Cisco epc3928ad. Na co mogę liczyć przy ofercie 300 Mb/s lub 600 Mb/s?
×
×
 • Create New...