Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, że coś się tnie. Niestety też z Choszczna jestem więc nie mogę potwierdzić czy to problem ogólnokrajowy. A co do zacinki na analogu to nie ma się co dziwić bo większość programów jest brana z dekoderów SD Vectry Cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wytlumaczycie to ze kuzyn od listopada ma pelna oferte? Na stale ma miec zloty i Sport na ostro z dekoderem HD.

 

Prawdopodobnie błąd ludzki po stronie Vectry. Ktoś nie kliknął że ma mieć promocję przez miesiąc więc ma troszkę dłużej :-).

Jak się z tym zgłosi do Vectry to zaraz błąd naprawią :-) a jak nie to może jeszcze długo tak mieć. Takie rzeczy się zdarzają :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowali kiedyś komuś z was podwyższenie jakiejś usługi np. Internet z 20mb do 40mb (w nocy x2 gratis) za 5 zł do rachunku? Nurtuje mnie to, czy ta cena nagle nie zwiększy się po jakimś okresie. Pani w słuchawce dwa razy zapewniała, że stała opłata to 5 zł. Juz kilka razy mnie wykiwano z nieuwagi i przy końcu umowy trzeba będzie ją wypowiedzieć, gdyż cena jest według mnie za wysoka za oferowane usługi. Na nic więcej godzić się nie zamierzam.

Na fb odpisano mi :

Cena nie zmieni się w ramach zobowiązania na które zgodził się Pan podczas upgrade'u Internetu. Warunki przedstawione telefonicznie przez Konsultanta są wiążące, a rozmowa nagrywana. Proszę tylko pilnować okresu obowiązywania umowy.

Ostatnie zdanie dotyczyło chyba mojej informacji o pomyśleniu zostania z nimi, gdy umowa będzie zbliżać się ku końcowi. Chyba nie chodziło im o ten "upgrade".

Mam jeszcze może podstawowe pytanie. Czy dodawanie sobie różnych pakietów do oferty np. ze złotego na platyne, filmboxy itd. wpływa na długość umowy podpisanej na początku współpracy? Raczej nie (?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponowali ale nie skorzystałem. Te 5 zł na stałe miało być z tego co pamietam. Co do ostatniej kwestii. Niedawno podpisałem nowa lojalke na c+ na 18 mcy. Podstawowa umowa dalej sobie biegnie swoim torem. Zapytałem co kiedy skończy się umowa główna na platynę i internet to konsultant sprawdził w Regulaminie, że za każdy pozostały miesiąc do końca umowy na te paczkę C+ vectra naliczy 10 zł zwrotu więc dla mnie spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wam odblokowali wszystkie progamy w Vectrze? Mam Pakiet Złoty, przez niecałe pierwsze 2 miesiące miałem wszystkie programy, potem zablokowali część, zostawiając tylko to, co przewiduje pakiet. Teraz leci 5 miesiąc i od kilku dni mam znowu wszystkie HBO, CanalPlusy, xxx. Czy to jakaś promocja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clean

 

pewnie problem z uprawnieniami do karty Conax i dlatego masz VIPA :)

 

nic, tylko się z tego cieszyć... do następnego 6 kolejnego miesiąca jak dostaniesz nowe uprawnienia to już wróci do Złotego...

 

napisz z jakiego miasta jesteś? u mnie w BB mam to, za co płacę i nic więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...