Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Taa i kto to ufunduje? Jedyny polski kanał muzyczny HD to MTV Live, który zresztą nadaje po angielsku, na pół Europy i jest płatny :) Ale to nie jest odpowiedni temat do dyskusji na temat Stars TV i kanałów muzycznych.

Swoją drogą jedyny kanał MTV jaki ogladam, ze względu na koncerty i jakość dźwięku. No nic, szkoda, że nie będzie można rozwiązać umowy :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawienie się w Vectrze kanałów Stars TV, Stopklatka TV oraz TVR oznacza usunięcie tematycznych wersji MTV (Dance, Hits, Rocks) a co za tym idzie zwiększenie zasięgu bo jeszcze nigdy żadnej większej kablówce tj. Vectra nie zdarzyło się aby usunąć tematyczne MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS TV:

Nigdzie nie napisałem że kanał Stars TV jest beznadziejny. Napisałem za to że nadaje podobny kontent do kanałów obecnych w Vectrze. Napisałem też że nie zastępuje wycofywanych kanałów MTV. Napisałem też że jest to najlepszy kanał z obecnie dodawanych do Vectry.

Cała reszta to nadinterpretacja moich słów. Napisz w którym stwierdzeniu skłamałem bądz minąłem się z prawdą.

A miałem okazję oglądać STARS TV w jednym z warszawskich hoteli i trafiłem na program w którym puszczane były kawałki z lat 90. To skojarzyło mi się z TV Disco bo tam też są takie audycje które akurat chętnie oglądam. To co było na plus to dobra jakość obrazu i brak śmieci na ekranie w postaci wszelakich konkursów jak ma to miejsce na 4FUN TV.

Kanał FTA wcale nie musi być beznadziejny i ja nie mam złych skojarzeń na ten temat. Wręcz przeciwnie. Cenię sobie kanały FTA i życzę STARS TV jak najlepiej. Chętnie zobaczyłbym go w NTC bo nie wiem jak długo w płatnej TV pozostanę a satelity zakładał nie będę :-).

Są dobre kanały FTA i beznadziejne płatne. Niestety póki w płatnych telewizjach klient ma bardzo ograniczony wybór tego za co płaci bo nie można wybrać konkretnych kanałów tylko pakiety które nie są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dlatego słabe kanały "wiozą się" razem z lepszymi.

Ja cały czas uważam że kanały płatne nie powinny emitować reklam. W przeciwnym razie jest to nic innego jak "dojenie swoich widzów" bo pobierają od nich kasę i zasypują reklamami. To nie jest uczciwe. Kanały FTA proszę bardzo bo to jedyne, podstawowe źródło dochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wie ktoś jak się zalogować do modemo/routera Vectry, bo napisałem do nich na FB "Witam bardzo serdecznie mam pytanie czy jest możliwość udostępnienia mi dostępu (hasło i login użytkownika) do konfiguracji routera (zmiana hasła, nazwy sieci itd.) bo płacę miesięcznie 5 zł za router WiFi który jest w modemie i sądzę że mam prawo do takich zmian.

 

Dziękuje z góry i Pozdrawiam." , a oto odpowiedź : "Witam

Uprzejmie informujemy, że nie udostępniamy abonentom możliwości dostępu do konfiguracji modemu. [imię]

Pozdrawiamy

Zespół Vectra" wg. mnie powinni dać dostęp do konfiguracji modemu. Mam jeszcze jedno pytanie czy ktoś się orientuje czy jeżeli ma się internet solo z Vectry to ma taryfę nocną czyli xx Mb/s x2 bo wg. nich muszę mieć TV , a na ich stronie nie ma nic na ten temat a oto rozmowa na FB z Vectrą: "Witam serdecznie mam pytanie jeżeli posiadam internet 60 Mb/s to czy mam 120 Mb/s w taryfie nocnej (od 0:00 do 12:00) bo wykonałem test prędkości na waszej stronie i mam 60 Mb/s zamiast 120 Mb/s." , a oto odpowiedź: Witamy,

 

"Aktualnie upgrade z 40 Mb/s do 60 Mb/s, którym jest Pan objęty, nie zawiera usługi "taryfa nocna". Jeśli domówi Pan telewizję DTV z pakietem platynowym można liczyć na uruchomienie takiego przyśpieszenia za darmo w godzinach nocnych i porannych. [imię]

 

Pozdrawiamy,

Zespół Vectra"

 

Zapomniałem dodać że jeżeli miałem 40 Mb/s to też nie miałem taaryfy nocnej.

 

Chciałbym zadać jeszcze jedno pytanie czy ktoś może wie coś na temat darmowych kanałów w DVB-C lub o DVB-T w Vectrze ?

 

Dzięki z góry za odpowiedź gdyż ciekawi mnie wasze zdanie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do modemo -rutera nie ma opcji zalogowania się w celu zmiany hasła, zmiany portów.... NIC. Jeszcze niedawno była taka możliwość w Tomsonach ale aktualnie poblokowali dostęp do wszystkiego. Teraz chcąc coś zmienić to telefon na hotline i tłumacz co chcesz zrobić....

 

Taryfa nocna w starych pakietach 8, 16, 24... była free ( sam miałem 24 a po 23.00 leciało szybciej x2 )

Aktualnie taryfa nocna kosztowa 5zł ( wiem,bo mam ) i nie jest za FREE.

 

Jak czytam te odpowiedzi na FB Vectry to aż szkoda się wypowiadać bo nie chce mi się zakładać kolejnego ( piątego ) konta fikcyjnego ( bo mi zablokowali )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zadać jeszcze jedno pytanie czy ktoś może wie coś na temat darmowych kanałów w DVB-C lub o DVB-T w Vectrze ?

Dzięki z góry za odpowiedź gdyż ciekawi mnie wasze zdanie.

Pozdrawiam.

Vectra nie oferuje darmowych kanałów DVB-C ani DVB-T. Telewizja cyfrowa w Vectrze jest oferowana wyłącznie w standardzie DVB-C zakodowanym. Odkodowane są jedynie plansze informacyjne i kanał TVP Info ale to raczej ciekawostka lub pomyłka. DVB-T nie jest stosowany.

Do odbioru jakiegokolwiek pakietu TV cyfrowej musisz mieć od Vecry dekoder i podpisaną stosowną umowę.

 

Bez dekodera w ramach opłat za internet możesz liczyć ewentualnie na pakiet stalowy analogowy który nie jest odpowiednikiem pakietu stalowego cyfrowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy wie ktoś jak się zalogować do modemo/routera Vectry, bo napisałem do nich na FB "Witam bardzo serdecznie mam pytanie czy jest możliwość udostępnienia mi dostępu (hasło i login użytkownika) do konfiguracji routera (zmiana hasła, nazwy sieci itd.) bo płacę miesięcznie 5 zł za router WiFi który jest w modemie i sądzę że mam prawo do takich zmian.

Być może zresetowanie modemoroutera do ustawień fabrycznych i jego odłączenie od sieci tvk da możliwość zalogowania się po staremu i jego konfiguracji. Kabel antenowy podłączyć najlepiej na sam koniec jeśli uda się ustawić po swojemu router, żeby modem nie pobrał wcześniej żadnej aktualizacji. Jeśli natomiast zmieniono w ogóle cały soft w nim to i reset do ustawień fabrycznych może nic nie dać :/ Wg mnie cała ta polityka z blokowaniem wszystkiego jest chora no ale cóż co kablówka to inne zwyczaje... Ja jestem zwolennikiem pobierania jednorazowej opłaty za dzierżawę modemoroutera a potem niech sobie abonent jak się zna w temacie ustawia co i jak chce a Ci co się nie znają to nie wiedzą nawet jak się do modemu zalogować więc nie namieszają nic :P

 

W ostateczności jak nic się nie da zrobić to może lepiej zrezygnować z ich wi-fi i podłączyć swój router.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adrian1981: to nic nie da, gdy modemoruter złapie downstream i upstream ładuje swój config.

Jeśli jest możliwość to lepiej wziąć w Vectrze jakiś mały modem z eth i samemu bawić się w rozdzielanie. Nie ma sensu dodatkowo płacić bo i zasięg wifi jest do bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...