Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Ile jest dodatkowych, płatnych, usług obowiązkowych, które aktywowane są razem z pakietem telewizja + internet (1 tv + 2 pc)? Czy jest to tylko sam "bezpieczny internet", czy może jest coś jeszcze? I czy można zdecydować podczas podpisywania umowy w BOK-u, że się ich nie chce na starcie czy jednak nie ma się na to wpływu, bo i tak rozdają je wszystkim? Jak znam życie to zapewne każda z takich usług musi być wypowiadana oddzielnie na papierku? :smile: Internet można sobie rozdzielić na dowolną ilość pecetów w ramach jednej umowy? Czy stara umowa od vectry (sama telewizja) na czas nieokreślony musi być wcześniej wypowiedziana, czy robią tylko korektę starej i to wszystko? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o dodatkowych płatnych usługach obowiązkowych. "bezpieczny internet" nie jest obowiązkowy. Chyba że coś się zmieniło ostatnimi czasy.

Stara umowa nie musi być wypowiedziana można dołożyć sam internet ale wtedy będzie drożej za internet (solo) a i za telewizję także jest wtedy drożej ( bo z internetem jest tańsza). Nie ma czegoś takiego jak korekta. Albo jest nowa umowa na sam internet albo zakładanie nowej umowy na paczkę ( w Twoim przypadku TV+Internet). Internet można sobie rozdzielić jak masz swój router a od Vectry tylko pojedynczy najprostrzy modem kablowy. Jeśli bierzesz od nich inne cuda z Wi Fi i takie tam, to nie wiem jak wygląda sprawa podziału internetu. Chyba też można ale pewności nie mam. Te ich sprzęty są poblokowane i mają bardzo ograniczone (żadne) możliwości konfiguracji. Tu misłaby się wypowiedzieć ktoś kto posiada coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Potwierdzam brak synchro głosu z obrazem na Canal+ film 2 Hd. Dodam od siebie, że mam dekoder Motoroli. Zalecano restarty wyciąganie kary, kabla itp. ale to nic nie pomaga. Zgłosiłem to Vectrze i kazali czekać.

 

Zauważyłem, że brak synchronizacji występuje tylko na ścieżce Polskiej. Jak oryginalną włączę to jest ok. Audycje które nadają po polsku np. De lux a oryginalnej ścieżce jest dobrze zsynchronizowana ale jak przełącze na Polski to od razu minimalne przesunięcie :( jak ja nie lubie takich nie doróbek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś włączoną (świadomie lub nie :)) usługę MOOD Pełny oraz e-fakturę? Interesuje mnie, czy po zalogowaniu się do e-faktury w sekcji Moje Usługi (prawy dolny róg) jest tam wyszczególniona ta usługa obok np. Pakiet Złoty DTV, Pakiet Bezpieczny Internet Vectra 1PC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim :)

 

W kwietniu br. kończy mi się umowa na TV + internet. Pewnie niedługo złożę wypowiedzenie celem wynegocjowania lepszych warunków, ale pytanie mam do Was, czy w Vectrze nadal najkrótsze umowy to te 2 letnie ? To była moja pierwsza umowa 2 letnia (w sumie z konieczności) i jak tak przemyślałem, to w ogóle to się nie kalkuluje bo np. teraz płacę 100zł za neta 24 + TV Złoty co jest absurdem i wolałbym jednak pójść w roczna umowę :P W ogóle zrezygnował bym z Vectry ale podzielili między siebie (tzn. Vectrę i UPC) teren i mój blok ma Vectrę, a po drugiej stronie UPC i nie mam alternatywy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś włączoną (świadomie lub nie :)) usługę MOOD Pełny oraz e-fakturę? Interesuje mnie, czy po zalogowaniu się do e-faktury w sekcji Moje Usługi (prawy dolny róg) jest tam wyszczególniona ta usługa obok np. Pakiet Złoty DTV, Pakiet Bezpieczny Internet Vectra 1PC.

 

W moim przypadku nieświadomie, aczkolwiek winę biorę na siebie bo umowę przejzałem po łebkach, bo przedstawiciel się śpieszył ja też i tak to wyszło ... :oops:

Po zalogowaniu się do e-faktury nie widać tej usługi - przynajmniej u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt chyba tu jeszcze nie wspomniał że Vectra ma w swojej ofercie nowe dekodery ADB 3831CD, oferuje je zamiast owianych złą sławą dekoderów Motoroli. Menu i funkcje takie same jak w innych dekoderach ADB. Miałem okazje zapoznać się ze zwykłą wersją HD tzw. PVR Ready czyli z możliwością nagrywania na pendrive jednak przez obudowę widziałem że jest w środku kabel do podłączenia dysku. Dekoder jest niewielki i ma w sobie upakowane wiele elektroniki przez to dość mocno się grzeje. Za kilka dni będą miał możliwość dłuższego przetestowania dekodera, może zrobię kilka fotek tego sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Umowa po przedłużeniu na pół roku chyba kończy mi się z końcem marca, więc wypowiedzenie muszę wysłać do końca stycznia ? I teraz kilka pytań...

1. Czy muszę je wysłać z datą stempla do końca stycznia czy musi do niech dotrzeć do końca stycznia ? Czy można złożyć wypowiedzenie w BOKu w mieście i ma to takie same skutki czy musi iść na siedzibę główną ? Czy w BOKu dostaje się jakieś potwierdzenie ?

2. Jeżeli dobrze rozumiem, że wypowiedzenie do końca stycznia to i tak do końca marca odbieram TV i mam internet ? I z ostatnim marca muszę zdać cały sprzęt czy lepiej dzień dwa wcześniej ?

3. Czy w mojej sytuacji w okresie tych dwóch miesięcy ktoś się będzie ze mną kontaktował czy czas na to był do końca terminu złożenia wypowiedzenia, który dotrzymam, ale nie będzie już czasu na negocjacje czy jeszcze jest i przez te 2 mies. ktoś będzie dzwonił ?

4. Rozumiem, że nie tylko mi czasami strona Vectry szwankuje ? Jakieś błędy typu brak oferty w twoim mieście chociaż faktycznie jest itd. ? Te ceny są podane tyle za 3 mies., jak przechodzę http://www.vectra.pl/paczki/telewizja przez dalszy wybór to wyszło mi 120zł za:

Platyna + 60Mb/s+ DTV HD+ Canal+Platinum za 119zł - odpowiednio 30, 20, 50, 20zł. To są już ceny obowiązujące przez 24 miesiące czy któreś są przez 3, jeżeli tak to gdzie jest już ta normalna cena ? Do tego https://ofertadlaklientow.vectra.pl/ tutaj po wpisaniu peselu mam niby pakiet C+ Plat za 40zł. Czy te 120zł to całość czy coś jeszcze dojdzie, za co te 60zł aktywacji jeżeli ma się teraz internet i SD, jeżeli tak to będzie bardzo dużo...za te 120zł były skłonny przedłużyć, ale jakoś jest coraz więcej problemów z jakością telewizji i samym internetem, ale wyboru za dużego nie ma.

5. Czy w usłudze Multiroom za pakiety jak HBO, Canal+ płaci się ma podwójnie ? Czy są plany jakiś zmian, czy w UPC/NC+ płaci się raz za pakiet i na dowolnej ilości odbiorników mamy zawsze full opcję ?

6. Ostatnie niektórzy

jaceknokia - Platyna + PVR 5830CDX + Internet 40 / 80Mb/s + Sport Na Ostro + Canal+Platinum = 120,89zł
Madekp - Pakiet Platynowy / Dekoder HD PVR 5830CDX /Multiroom Platyna /Internet 24/64mb WIFI / Canal+ PLATINUM /SPORT NA OSTRO / = 112,70 ZŁ

mają ciekawe pakiety w dobrych cenach, czy to są oferty z okresu zmiany regulaminu niedostępne teraz, czy może takie da się standardowo wynegocjować, trzeba złożyć wypowiedzenie i tyle czy coś jeszcze ?

 

Mnie interesuje czy są krótsze umowy niż 24 mies, np. 12/18. Czy w Multiroom można mieć HBO/C+ na dwóch odbiornikach niezależnie bez dodatkowych opłat. Za ile da się dostać Platynę + 30/40 Mb + C+ Platinum z HD lub HD PVR ? Szczególnie interesuje mnie odpowiedź na te ostatnie kwestie i pytanie nr 1 i 2.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ? :cry:

1. Czy muszę je wysłać z datą stempla do końca stycznia czy musi do niech dotrzeć do końca stycznia ? Czy można złożyć wypowiedzenie w BOKu w mieście i ma to takie same skutki czy musi iść na siedzibę główną ? Czy w BOKu dostaje się jakieś potwierdzenie ?

2. Jeżeli dobrze rozumiem, że wypowiedzenie do końca stycznia to i tak do końca marca odbieram TV i mam internet ? I z ostatnim marca muszę zdać cały sprzęt czy lepiej dzień dwa wcześniej ?

Mnie interesuje czy są krótsze umowy niż 24 mies, np. 12/18. Czy w Multiroom można mieć HBO/C+ na dwóch odbiornikach niezależnie bez dodatkowych opłat. Za ile da się dostać Platynę + 30/40 Mb + C+ Platinum z HD lub HD PVR ? Szczególnie interesuje mnie odpowiedź na te ostatnie kwestie i pytanie nr 1 i 2.

Jak się komuś będzie chciało to może i na inne Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@metlife

1. Najlepiej złożyć wypowiedzenie w BOK-u.

2. Tak, chyba że przedłużysz umowę. Najlepiej poprosić o kontakt dział utrzymania klienta poprzez formularz kontaktowy ze strony Vectry.

3. Niestety multiroom jest ubogi i za wszystkie dodatkowe opcje typu Canal+ czy sport na ostro musisz płacić dodatkowo. Oferta jaką dostaniesz zależy od Twoich umiejętności negocjacji. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kolega chce MR i na głównym dekoderze ma juz pakiety np C+ to już dodatkowo płacić nie musi?

 

W Vectrze musi płacić drugi raz. Jak chce mieć na multiroomie np. C+, HBO, SnO to dodatkowo trza zabulić.

 

Ty swój pakiet

 

jaceknokia - Platyna + PVR 5830CDX + Internet 40 / 80Mb/s + Sport Na Ostro + Canal+Platinum = 120,89zł

 

dostałeś przy zmianie regulaminu czy po prostu przy końcu umowy ? Tak naprawdę interesuje mnie, za ile da się dostać Platynę + 30-60 Mb + C+ Platinum z HD lub HD PVR ? Czy da się bez wypowiedzenia w salonie dostać takie warunki jak ww czy tylko wypowiedzenie ? Platyna ~ 40Mb/s C+ Platinum to chyba nie tak dużo...z tego co wiem to wciskają telefon, internet mobilny, czyli akurat to co nie jest mi potrzebne :roll:

Z tym multiroomem to nawet zrozumiałbym np. 30-40zł na pierwszym dekoderze i powiedzmy 5-10zł na każdym kolejnym, ale jako jedna opłata za wszystkie premium czy nawet ten jeden, ale nie drugi raz te 40-50zł :/ Są jakieś widełki cenowe dla ww opcji Plat. + 40 Mb + CPlatinum ? No i na czym dają zniżkę, na wszystkim, na C+, na opłacie za dzierżawę, za internet, są jakieś wyjątki żeby i tak nie liczyć na cuda ?

Vectra_dajemy_wi_cej.jpg

 

To jest standardowa cena czy w tym są jeszcze te 3 mies. gratis i potem opłata wynosi więcej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Metlife

Za Canal+ platinum nie zapłacisz mniej niż 39,90(to jest niby promocja dla stałych abonentów!). Platyna+ internet+pvr masz szansę wywalczyć w takiej cenie jak jaceknokia(ale chyba nie na cały okres umowy, tu nie jestem pewien), do tego sport na ostro za 1 zł, ewentualnie wifi gratis. Na drugim dekoderze możesz mieć platynę, za KAŻDĄ dodatkową opcję musisz extra płacić. Wracając do Canal+ czy HBO ze względu na ich absurdalną politykę i bezsensownie wysokie ceny ja nadal mam nc+, a wystarczyłoby gdyby dawali stałym abonentom te dwie opcje za powiedzmy max. 40-50 złotych, a nie 70 jak obecnie, czyli więcej niż ja płacę w nc+. Zawsze lepsze oferty są po złożeniu wypowiedzenia i kontakcie z działem utrzymania klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...