Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili masz na stronie vectry promocje w paczce - platyna, dekoder hd, 60 mega i sno za 70 zł mies ALE! przez jedynie 3 miesiące! Potem dopytaj czy cena znacznie wzrośnie.

Ogólnie na stronie dla nowych platyna z dekiem pvr jest za 80 zł na mies, net 40Mb/s za 60 zł, sno musisz zapłacić chyba 15 zł czyli razem bagatela 155 zł + 79 zł aktywacja. Może taniej dostaniesz w lokalnym BOK albo przez telefon, bo tak się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 kwietnia jak już wiadomo z głównej strony Sat kuriera Vectra wprowadza TVR, Stars tv i Stopklatkę( nie wiadomo dlaczego 1 kwietnia a nie w dzień startu czyli 15 marca) a wypadają kanały MTV, czyli Vectra wyrzuca kanały płatne i zastępuje je kanałami darmowymi. Warto przy okazji napisać że od kwietnia oferta Vectry będzie liczyła 192 programy z których 40 to duble wersji SD, a aż 50 czyli jedna trzecia oferty to kanały darmowe!!! Czyli płacimy za 102 z czego 15 to kanały kodowane (HBO, Cinemax, Canal+, Filmbox). Zostaje więc 87 ale żeby nie było pięknie to 12 jest w pakietach dodatkowo płatnych (nie liczę tu kopi HD). Pozostaje na sam koniec 75 płatnych kanałów które ma do wyboru abonent platyny...Nędza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1 kwietnia jak już wiadomo z głównej strony Sat kuriera Vectra wprowadza TVR, Stars tv i Stopklatkę( nie wiadomo dlaczego 1 kwietnia a nie w dzień startu czyli 15 marca) a wypadają kanały MTV, czyli Vectra wyrzuca kanały płatne i zastępuje je kanałami darmowymi. Warto przy okazji napisać że od kwietnia oferta Vectry będzie liczyła 192 programy z których 40 to duble wersji SD, a aż 50 czyli jedna trzecia oferty to kanały darmowe!!! Czyli płacimy za 102 z czego 15 to kanały kodowane (HBO, Cinemax, Canal+, Filmbox). Zostaje więc 87 ale żeby nie było pięknie to 12 jest w pakietach dodatkowo płatnych (nie liczę tu kopi HD). Pozostaje na sam koniec 75 płatnych kanałów które ma do wyboru abonent platyny...Nędza...

 

Będzie można wypowiedzieć umowę :?::wink::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zapoznaj sie z regulaminem. Vectra przygotowala wczesniej grunt/podstawe do wprowadzania zmian, wiec uwierz, ale nie mozna!

 

Sam się zapoznaj... Po to Vectra zastosowała ''kanały niegwarantowane'' że w przypadku wypadnięcia jednego z nich abonentowi nie przysługuje prawo do rozwiązania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 darmowe kanały zasilą ofertę Vectry, a 3 inne fajne kanały wylatują. Szkoda, u mnie jak jeszcze w domu była właśnie Vectra, to ja często oglądałem MTV Hits i Dance. Z momentem przejścia na sat, trochę mi zabrakło tych kanałów. Te podziały na kanały gwarantowane i niegwarantowane są coraz bardziej chore, bo niektórzy operatorzy przesadzają z ilością tych niegwarantowanych. W ogóle w Polsce prawie każda firma nas "jedzie". Tu jedni na cenach na półkach sklepowych, tu inni na kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zapoznaj sie z regulaminem. Vectra przygotowala wczesniej grunt/podstawe do wprowadzania zmian, wiec uwierz, ale nie mozna!

 

Sam się zapoznaj... Po to Vectra zastosowała ''kanały niegwarantowane'' że w przypadku wypadnięcia jednego z nich abonentowi nie przysługuje prawo do rozwiązania umowy.

 

O tym mowie! - czytaj ze zrozumieniem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat popieram Vectre jeśli chodzi o wypowiedzenie umowy na kanał MTV Polska. Nie jest to kanał muzyczny, content to jakaś porażka, stoczyli się całkowicie, za co tu płacić? Już lepiej mieć za to Stars TV. Jeśli chodzi o pozostałe kanały MTV to faktycznie szkoda.

Ale do końca z Vimn się nie pożegnali, zostaje VH1, Viva, Nick...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie będzie można wypowiedzieć umowy bowiem wszystkie trzy kanały MTV to kanały niegwarantowane...

 

Nie powinno być czegoś takiego jak kanały niegwarantowane, tzn. w ramach naszej np. dwuletniej umowy one muszą być gwarantowane bo inaczej to co nam gwarantuje taka firma...że będzie stał dekoder który odbiera darmowe kanały które może mieć każdy bez dwuletniego zobowiązania ? No na [beep]ę dwuletnia umowa ? Jak znikną w ramach wygasającej umowy po prostu powinna być obniżana cena

Hits, Dance i Rock to były jeszcze w miarę typowe kanał z muzyką, a dają jakieś g*wniane programy, to tak jakby nie wiem zamiast Planete+ dać Turbo Xtra, zamiast AleKino np. Tele5, a zamiast Eurosportu TV fitness co jest robieniem z ludzi idiotów.

Viva po przejęciu jej przez tą samą firmę która jest właścicielem MTV to [beep], sorry, ale stara VIVA była lepsza, teraz ani MTV Polska ani VIVA polska nie są dobrymi stacjami muzycznymi, VH1 to jednak nudy, to co dają w zamian to żart bo skoro mają to być darmowe programy to tak naprawdę Vectra tylko na nas przycina, a są pewnie jakieś nie wiem holenderskie, francuskie czy inne anglojęzyczne kanały muzyczne, mogliby wyjść poza schemat i poszukać.

Jak tak dalej pójdzie to UOKiK powinien zająć się tymi listami programów niegwarantowanych...Vectra straciła już MTV, Planete+ co następne ?! A dodają raczej wątpliwej jakości kanały z poziomem telenowel i disco polo, jak ktoś lub to fajnie, ale już i tak są, a wartości kanałów jak Planete+ niezależnie czy go lubimy kwestionować jednak nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kanałach MTV płakał nie będę. Fakt szkoda MTV Rock, Hits i Pop chociaż ich nie oglądam to uważam że nie są w porządku. Z drugiej strony utwory z Hits i Pop są na Esce i 4 Fun TV. Może nie jeden do jeden ale prawie.

MTV Polska - brawo Vectra ! To najlepsza decyzja od kilku lat :-). Pytanie dlaczego tak późno ??? :-). Zapytam dalej dlaczego tylko MTV. Odstrzelić trzeba takżę VIVA Polska. Jest to ten sam poziom co MTV PL.... Szkoda miejsca na takie twory. Nie dość że jest to w cyfrze to jeszcze męczy w analogu :-).

 

Co dodają ? No niestety szału nie ma i nie można pisać że jest to oferta zastępująca paczkę MTV bo tak nie jest. Najciekawsze jest chyba Stars TV chociaż miałem okazję oglądać i niczym szczególnym się nie wyróżnia. Content jest po trochu z każdego kanału obecnego już w Vectrze ( TV Disco, 4FUN, Eska). W końcu na innym forum przestaną płakać i to najważniejsza zaleta dodania tego kanału :-). TVR to wypełniacz a Stopklatkę i tak by dodali:-).

Czyli zabierają 4 kanały a dodają jeden :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert03, przepraszam ale muszę to napisać. Jeśli piszesz to co piszesz tzn. że oglądałeś STARS.TV jakieś 3 minuty trafiając akurat na nieliczny hit na czasie. Ja rozumiem, że oferta może się nie podobać. Że STARS jest beznadziejna bo jest za darmo ( szczerze mówiąc, to nigdy w życiu jako operator bym nie zapłacił tyle za paczkę MTV ile MTV sobie życzy a wiem ile, o zgrozo.. za co ja się pytam.. żeby tam chociaż reklam nie było) ale ten tego: a nie zauważyłeś ogromu takiego materiału którego nie ma ani w Disco ani w Esce ani w 4Fun. STARS różni się od wymienionych przez Ciebie kanałów jak c h o l e r a, każdy kto ogląda ten to wie :) pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STARS.TV: A ja uważam, że to, że mogłem sobie obejrzeć np. Nirvana Unplugged w doskonałej jak na swój wiek jakości obrazu i dzwięku na MTV Rocks ostatnio, albo np. wywiad z Kings of Leon, premierowo różne teledyski grup typu Arctic Monkeys itd, czy nawet jakieś najzwyklejsze newsy jest warte płacenia. Nie mówiąc już o Disclosure, Haim, Rudimental czy innej AlunaGeorge, które brytyjskie MTV pokazywały w momencie, kiedy polskie kanały były na poziomie kolejnego hitu Pitbulla i Floridy.

 

Tak samo jak Robert robi Ci krzywdę pochopnie oceniając po 3 minutach oglądania Starsa, tak Ty robisz krzywdę tym kanałom ;-). Jeden STARS w żaden sposób niestety nie zastąpi trzech kanałów MTV, z czego dwa: Dance i Rocks, oferują kontent i format unikalny na naszym rynku, bo ani kanału rockowego, ani kanału z muzyką dance/house/dubstep itd u nas innego nie ma. A jeśli mam do wyboru reklamy brytyjskie albo reklamy środków na upławy, pieczenie i inne dolegliwości to wole te pierwsze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy się dobrze zrozumieli, mnie boli jedno. STARS jest darmowy to zapewne jest to syf. Bo przecież nic darmowego nie może być sensowne i kogoś zainteresować, bo za granie teledysków trzeba brać kasę, wtedy jest kanał fajny :) Te MTV tematyczne byłby z a j e b i s t e gdyby były za darmo lub za jakąś sensowną opłatą...albo żeby chociaż reklam nie nadawali.

I jeszcze raz, nie twierdziłem i nie twierdzę, że STARS zastępuje paczkę tematyczną MTV, jest lepszy, cokolwiek. To źle, że Vectra coś wywala a STARS włącza bo z automatu jestem na czarnej liście, to przez STARS wywali nam MTV itp. A ja nie mam z tym nic wspólnego przecież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie chwała, że masz dobry bezpłatny kanał i tutaj się zupełnie zgadzam. I nie rozumiem czemu kablówki, w dobie tych wszystkich kanałow "niegwarantowanych" tak się ociągają z włączeniem kanałów FTA.

Nie zmienia to tego, ze zachowanie Vectry jest marne, zwłaszcza, że jednak ta paczka MTV jest w praktycznie każdej innej kablówce. No ale takich sytuacji jest w tym biznesie na pęczki - Multimedia nie miała Eurosportów, Aster kiedyś wy[beep]ył tematyczne TVNy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STARS.TV mam jednak nadzieję, że będziecie w Vectrze przynajmniej od pakietu srebrnego. W końcu jesteście na satelicie za darmo i w kablu powinniście być w najtańszym pakiecie.

No i mam nadzieję, że VECTRA nie zdegraduje Wam za mocno sygnału, bo musi skonwertować z satki mpeg4 na swoje mpeg2 :-(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...