Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A EPG na 108 (otwarte okienko z Motowizja) pokazuje info z Bollywood. ;)

Podobnie na 110, okienko z Romance, a EPG program z BBC Brit. :brawo:

Swoją drogą, dość często i gęsto są błędy na Motowizji, mniejsza lub większa sieczka. Czy na 215 jest tak samo?

Edytowane przez ACloserLook
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak można, na stronie FilmBox Live należy się zarejestrować jako operator Vectra (w ramce po prawej stronie na dole). Do rejestracji winszują sobie: Imię, Nazwisko, Numer Abonenta, PESEL, adres email i hasło. Po weryfikacji z automatu dostaniesz wiadomość na podany email, że masz konto i możesz się logować używając podany adres email i hasło. 

Dwa lata temu miałem problemy z rejestracją i wówczas Vectra udostępniła tymczasowe dane do logowania, które czas jakiś działały.

Edytowane przez marko76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno robiłem restart dekodera i ustawiłem sobie własną listę kanałów. Od tego momentu na wielu kanałach zniknęły logotypy, które były zawsze widoczne przez kilka sekund po wybraniu kanału. Przed restartem miałem logotypy na wszystkich kanałach. Czy jest to problem ogólny czy tylko u mnie? A jeśli u mnie to jak mogę je przywrócić. Próbowałem poprzez wyłączenie dekodera z zasilania czy przez przeczyszczenie karty. Nie widzę też takich opcji w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

powoli dobiega końca moja umowa z Vectrą na internet 300 Mb/s. Aktualnie płacę za internet 44 zł.

Czy przy przedłużaniu umowy na sam internet 300 Mb/s możliwe jest uzyskanie ceny 40 zł/miesiąc bądź niższej. Ewentualnie, jakie ceny oferowane są przy przedłużeniu umowy na internet 600 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2020 o 08:09, sprocket napisał:

Witam,

 

powoli dobiega końca moja umowa z Vectrą na internet 300 Mb/s. Aktualnie płacę za internet 44 zł.

 

Czy przy przedłużaniu umowy na sam internet 300 Mb/s możliwe jest uzyskanie ceny 40 zł/miesiąc bądź niższej. Ewentualnie, jakie ceny oferowane są przy przedłużeniu umowy na internet 600 Mb/s.

 

 

 

Można utargować nawet 30 zł za 600mb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników. Co do Vectry to wczoraj poszedłem do salonu jako nowy klient i zdecydowałem się zawrzeć z nimi umowę na czas 1 roku (tak mi było wygodniej, niż na 2). Cena za 150Mbps to 48zł/msc. 4 miesiące za połowę ceny, dodatkowo opłata aktywacyjna jednorazowa 60zł (nie dało się wynegocjować jej obniżenia/anulowania ;). Wychodzi średnio wliczając promocje i aktywację, ok 44PLN/msc za 150Mbps przy umowie na rok. Stwierdziłem, że jest to ok cena, bo w P4 mając abonament na neta mobilnego, miałem 200GB za 50PLN, a nigdy nie poleciał nawet mając router 5 kategorii, internet na większej prędkości niż 100Mbps, mimo bliskiej odległości od BTSu - ale za to mocno obłożonego.

 

Wczoraj babeczka w salonie mówiła, że nie oferują 2 zakresowych routerów dla prędkosci 150Mbps, że od 300 dają takie. Dziś technik zadzwonił potwierdzić instalację kabla i routera wcześniej niż zaplanowana była godzina, zapytałem go jaki ma router, to powiedział że 2 zakresowy normalnie, bo już w ogóle oni 1 zakresowych nie instalują u klientów. I taka to polityka, w salonie sprzedawca jedno, technik drugie :D.

Router jest produkcji Ubee, dobry to jest sprzęt czy półka awaryjności/głośności pracy jak na Technicolorze? Przerabiałem już w rodzinie ten szrot Technicolor i reklamacja 2 razy była, bo w nocy brzęczał jak stado komarów. Wymienili na Cisco i był spokój, a teraz znowu widzę że tym razem mi przyjdzie się zmierzyć z wynalazkiem, wolę więc zasięgnąć języka wśród społeczności czy ten router Ubee będzie spoko, czy od razu szykować się na reklamację i wymusić na nich zmianę na normalnej klasy sprzęt Cisco?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...