Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Internauta napisał:

Czy masz możliwość sprawdzenia gdzie idzie przewód z tego drugiego gniazdka z pokoju syna? Gdzieś musi być drugi koniec. Chyba ze masz stara i nową instalację. Jeśli tak to ta stara jest wyłączona.

Nowy blok, nowa instalacja, tak jak wspomniałem przewody z gniazdek idą niezależnie od siebie do skrzynki w piwnicy, w wolnej chwili sprawdzę to jeszcze raz podłączając modem do tego drugiego gniazdka. 

Poza tym ja zakładam sytuację w której oba gniazdka działają, pytanie brzmi jaką da mi to możliwość. Czy można wtedy w jednym pokoju zostawić jak jest czyli modem vectry, a w drugim pokoju podłączyć do tego drugiego gniazdka drugi modem, router, AP, dekoder, cokolwiek co pozwoliłoby stworzyć rozszerzenie już istniejącej w domu sieci WiFi jak i możliwość podłączenia tv konsoli itp. kablem 

11 godzin temu, kfm877 napisał:

Nie musisz wydawać kilkaset złotych na plc. W Vectrze jest usługa power wifi, dostaniesz plc netgeara za ok. 300zl w dzierżawę. Cena zależna od posiadanej umowy. Zadzwoń i zapytaj.

Jaki dokładnie dają model tego netgeara? I dobrze rozumiem, że to dzierżawa i po ewentualnym zakończeniu współpracy muszę go zwrócić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od kilku dni ścina mi obraz oraz jest opóźnienie z głosem. Czym to może być spowodowane? Wyszukiwałem kanały, odłączałem dekoder od prądu i nic nie pomogło. Dodam, że ten problem nie występuje cały czas, ale w ciągu kilku godzin zetnie się 2-3 razy na ok. 5-10 minut i później znowu jest OK. Jednak to mi przeszkadza. Wcześniej nie było takich problemów. Pomocy!!! Co robić? Dzwonić do BOK i umawiać wizytę technika? Miał ktoś z was taki problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Rozwiązałem umowę z Vectrę (TV + internet), minął już okres wypowiedzenia. Pozostało kilka kanał podstawowych (TVP, TVN...). Kanały te odbieram na dekoderze Vectry, który muszę zwrócić. Moje pytanie: czy potrzebuję innego dekodera do odbioru tych kanałów podstawowych? Jeśli tak to jakiego ?  Podłączyłem na próbę kabel z dekodera bezpośrednio do TV, ale nic nie odbiera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lukasss napisał:

Witam,
Rozwiązałem umowę z Vectrę (TV + internet), minął już okres wypowiedzenia. Pozostało kilka kanał podstawowych (TVP, TVN...). Kanały te odbieram na dekoderze Vectry, który muszę zwrócić. Moje pytanie: czy potrzebuję innego dekodera do odbioru tych kanałów podstawowych? Jeśli tak to jakiego ?  Podłączyłem na próbę kabel z dekodera bezpośrednio do TV, ale nic nie odbiera. 

Jaki masz tv? Posiada on dvbc? Czy masz stary analogowego trupa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z innej beczki pytanie. Zastanawialiście sie może nad tym dlaczego Vectra nie dodaje nowych kanałów? Ostatnie zmiany jakie pamietam były jak wprowadzili programy 4K i Active Family, a przed 2019  Vectra dodawała wiecej kanałów, już nie wspominając o tym, że w tym roku żadnych zmian w ofercie programowej nie było.

 

Z ciekawszych kanałów brakuje sportowych Polastów Premium, Polsat Rodzina, Polsat Games, CBS Reality, MTV Rocks, MTV Dance, MTV Hits, Sundance TV, Water Planet (tam akurat lecą powtórki, ale przez jakiś czas można byłoby pooglądać), Crime+Investigation Polsat, EuroNews.

Edytowane przez AtleticoM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, lukimann napisał:

Zamiast teraz narzekać,  że czegoś brakuje najpierw warto się zastanowić czy podpisywać umowę z operatorem...

Zwłaszcza, że najczęściej takie umowy czy aneksy dotyczą zwykle kilkunastu miesięcy.



A może nie mam takiej możliwości? W moim mieście jest tylko UPC i Vectra i bardzo chetnie bym przeszedł do UPC, ale mojej lokalizacji  niestety nie obsługuje. Jak bede miał możliwość, bo takich możliwości akurat z innych wzgledów bardziej prywatnych niż umowa nie mam to chetnie przejde do Cyfrowego Polsatu, bo odkąd mają Canal + Sport w ofercie to bardzo ciekawie ich oferta wygląda. Z tych programów co oglądam nie mają np Planete +, ale chetnie to przeboleje w zamian za dostep np. do MTV Rocks i innych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że to tylko kanały, na których jest Ekstraklasa?

@lukimann

Trochę żałuję, ale dekodery Orange mnie zupełnie nie przekonały. PC+ ma niby najwięcej interesujących mnie kanałów, ale znowu choćby HBO czy Eleven są nadawane z gorszą jakością niż w kablu. UPC też nie ma w mojej lokalizacji, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli powiedzmy Orange wprowadzi C+4K, to jest szansa że tam przejdę. Ciągle mam jednak nadzieję, że Vectra się obudzi w końcu albo że UPC będzie dostępne u mnie i oczywiście będą mieli dobrą ofertę 4K. PC+ to chyba ostatni wybór, choć kto wie.

Gdzie masz Eleven w dobrej jakości mając PC+? Bo w Vectrze co prawda nie jest 4K, ale jakościowo dużo lepiej niż z satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o opinię na temat proponowanej oferty.

Aktualnie od dłuższego czasu sam internet 150, 48 pln umowa na czas nieokreślony. Wypowiedzenie złożone kilka dni temu, konkurencji dla vectry w mojej lokalizacji w zasadzie brak (tylko orange).

Oferta vectry:

Internet 300, tv pakiet złoty, 2x karta Ci =100 PLN  + eleven 12 pln, umowa 20 mcy

+ Hbo go umowa 12 mcy, standardowe 25 pln z czego pierwsze 4 mce 12,50

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas to nawet do końca lipca mam. 

Dzisiaj dzwoniłem do tzw opiekuna budynku, w ofercie dla nowych klientów dokładnie taki sam pakiet  mogę mieć o 22 PLN taniej niż proponuję mi DUK. Jedyny warunek to podpisanie umowy na kogoś innego, np żonę, żeby uniknąć jakiejś 3 miesięcznej karencji koniecznej do podpisania nowej umowy. 

Edytowane przez truedomel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...