Jump to content

ACloserLook

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About ACloserLook

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Pojawił się nowy soft w Arrisach, a wraz z nim przy włączaniu pojawia się ekran witamy / reklama z obrazem aktualnego kanału w okienku (PIP)... Ależ to denerwujące, przejrzałem menu, ale nigdzie nie widzę opcji jak to wyłączyć.
 2. Przy włączaniu pojawia się ekran witamy / reklama z obrazem aktualnego kanału w okienku (PIP)... Ależ to denerwujące, przejrzałem menu, ale nigdzie nie widzę opcji wyłączenia tego.
 3. W EPG zmienił się nieco układ informacji, wrzucili na samą górę krótkie info o programie. Więc pewnie musi na nowo zaciągać cały EPG
 4. Tak, spokojnie można go tak podłączyć, tylko VOD/Portal Vectra nie będzie działał i tyle, cała reszta działa bez zająknięcia.
 5. Z ciekawości sprawdziłem czy mój Arris zobaczy aktualizację, i nie, nie znajduje nowego softu, 5.1.3 i tyle.
 6. Bloomberg TV - kanał informacyjny, który wygląda jak 360p. Zawsze się zastanawiałem, jakim cudem taki potworek istnieje i nikogo przez te lata nie tknęło, żeby ogarnąć jego jakość nadawania... Już w analogu lepiej TV wygląda. BTW, wie ktoś, o co chodzi z kanałami 108 i 118? Na liście kanałów widnieją jako Kanał promocyjny 1 i 2. Tam będzie rotacja jakaś lub odkodowane z Platyny?
 7. Oj tak, systemowe obcinanie prędkości o parę % ... Przechodziłem przez wiele prędkości w Vectrze i NIGDY nie było nominalnej, niezależnie od metody pomiaru, protokołu, itd. Zawsze obcinane było tak z ~3-5%. Teraz to już tak bardzo nie boli, jak się ma dziesiątki i setki mbit/s, ale warto to wiedzieć i brać pod uwagę, że łącze np. 100mbit to tak naprawdę 97mbit
 8. @xut2zs Już naprawione. Jeśli masz nadal zablokowany to na stronie https://www.vectra.pl/pvr masz instrukcję co zrobić, żeby przywrócić działanie PVR, czyli zostawić dekoder na danym kanale przez godzinę.
×
×
 • Create New...