Jump to content

sprocket

Users
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About sprocket

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Umowa z Vectrą kończyła mi się z dniem 30.09.2020r. Okres zobowiązania nietypowy, bo 22 miesiące. Tę ofertę zaproponowano mi dopiero po którymś telefonie z ich strony. Pytali, co mogą mi zaproponować, abym został. Ja pytałem, co mogą mi zaoferować. W skrócie, oferta miała być korzystniejsza, niż internet stacjonarny w Play. 15 dni przed zakończeniem świadczenia usługi pojawiła się dla mnie oferta, jak wyżej. Telefon, z którego dzwonili: 587426700.
 2. Może się komuś przyda. Dzisiaj przedłużyłem z Vectrą umowę na internet 600Mb/s w cenie 44 zł. Promocja nazywa się WB Upgrade Internet 600 Mb. Promocja oferowana jest od dnia 15.09.2020 r. do 31.12.2020 roku i dotyczy zmiany usługi z Pakietu Internetu do 300Mb na Pakiet Internetu do 600Mb.
 3. Niestety nie mam Netii. W swojej lokalizacji jestem skazany na Vectrę. A od was dowiedziałem się że jest jeszcze Play. Dziękuję wszystkim za pomoc. kozaa: Będę wdzięczny za info jak działa internet od Play w porównaniu z Vectrą. W szczególności interesowałoby mnie jak chodzi w grach online .
 4. Panowie jakie udało się wam wynegocjować ceny za sam internet przy przedłużeniu umowy? U mnie przy 300Mb/s DUK twierdzi że nie jest w stanie zaoferować niższej ceny niż dotychczasowe 44 zł.
 5. W sprawie wymiany kart cameleon na moduły zadzwoniłem do DUK. Poinformowano mnie że kartę mogą wymienić tylko na dekoder. W multiroomie który mam po cyfrze nie ma podobno możliwości wymiany chociażby jednej kary na moduł, gdyż według przedstawionej przez nich opinii zasada działania multiroomu jest inna. Zrozumiałem, że chodzi o to że nie można połaczyć w ramach multiroom dekodera z modułem. Macie jakiś pomysł jak ugryźć ten temat. Ps. Dzwoniłem na numer krakowski. Przejdę się jeszcze do salonu zapytać jak to u nich wygląda.
 6. To może najpierw zdam dekoder mówiąc że nie jest mi potrzebny bo nie spełnia moich oczekiwań?
 7. Jestem na umowie bezterminowej w ramach której mam dwa Cameleony (multiroom po Cyfrze+) oraz dekoder wifibox którego nie używam. W związku z tym chciałbym się upewnić czy jest możliwość wymiany wifibox-a oraz dwóch kart na 2 moduły za 0 zł. Z informacji umieszczonych w tym temacie wynika, że z wymianą jednego cameleona na moduł z caymanem nie powinno być problemu. Natomiast czy jest możliwość wymiany wifiboxa na drugi moduł z caymanem w ramach "reklamacyjnego wydania dekodera"? Ps. Aktualnie w ICOK mam jedynie ofertę wymiany na wifipremiumbox za 5 zł miesięcznie
 8. Pytanie, jaką cenę mogę wynegocjować przy przedłużeniu za sam internet? W Vectrze nie mam wykupionych innych usług.
 9. Taka kwota za pakiet 600Mb/s wydaje się wręcz nieprawdopodobna. Czy znasz może kod promocji? Przyda się w trakcie negocjacji z DUK.
 10. Witam, powoli dobiega końca moja umowa z Vectrą na internet 300 Mb/s. Aktualnie płacę za internet 44 zł. Czy przy przedłużaniu umowy na sam internet 300 Mb/s możliwe jest uzyskanie ceny 40 zł/miesiąc bądź niższej. Ewentualnie, jakie ceny oferowane są przy przedłużeniu umowy na internet 600 Mb/s.
 11. Dzięki za pomoc, ale z Pakietu Sport HD nie chcę rezygnować. Czy w takiej sytuacji jest możliwość obniżenia ceny za pakiet który aktualnie posiadam tj. PakietFamilijny Max HD, SPORT HD, FILM HD Cinemax HD, Katalog treści online = 60 zł , 2x Multiroom HD - 15 zł, najem EVOBOX-a 5 zł. ? + ewentualnie rozszerzenie OTG?
 12. Witam, Aktualnie mam PakietFamilijny Max HD, SPORT HD, FILM HD Cinemax HD, Katalog treści online = 60 zł , 2x Multiroom HD - 15 zł, najem EVOBOX-a 5 zł. Umowa na 15 m-cy, 3 miesiące do zakończenia umowy, wypowiedzenie nie złożone. Co mogę uzyskać przy przedłużeniu umowy? Na Cinemaxach i pakiecie FILM HD mi nie zależy. Czy da radę obniżyć cenę za ten pakiet? W drugim wariancie usunięcie Cinemaxów i FILM HD i w to miejsce włączenie np. Pakietu Polsat Sport Premium czy Eleven lub Polsat Go w tej samej cenie? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
×
×
 • Create New...