Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, sprocket napisał:

Taka kwota za pakiet 600Mb/s  wydaje się wręcz nieprawdopodobna. Czy znasz może kod promocji? Przyda się w trakcie negocjacji z DUK.

Taką cenę mam od września 2019 za pakiet 2 dekodery Platynowy HBO Sport na Ostro i Internet  600mb  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to wszystko płacisz w sumie kilkadziesiąt zł miesięcznie? Dla mnie wręcz nieprawdopodobne, u mnie w rodzinie 2 dekodery (jeden z tym dyskiem dużym), tv platynowy i 300mbps łącze to 99zl po wielkich bólach ugrano przy przedłużeniu jako klient z kilkunastoletnim stażem w Vectrze/dami jeszcze wtedy. Jak dla mnie to cena nie do zrobienia za to wszystko 60zl :)

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, majek9 napisał:

Router jest produkcji Ubee, dobry to jest sprzęt czy półka awaryjności/głośności pracy jak na Technicolorze? Przerabiałem już w rodzinie ten szrot Technicolor i reklamacja 2 razy była, bo w nocy brzęczał jak stado komarów. Wymienili na Cisco i był spokój, a teraz znowu widzę że tym razem mi przyjdzie się zmierzyć z wynalazkiem, wolę więc zasięgnąć języka wśród społeczności czy ten router Ubee będzie spoko, czy od razu szykować się na reklamację i wymusić na nich zmianę na normalnej klasy sprzęt Cisco?


Pozdrawiam!

Ja mam od 2 lat Technicolora . Chodzi cichutko. Żadnych awarii i problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, majek9 napisał:

Za to wszystko płacisz w sumie kilkadziesiąt zł miesięcznie? Dla mnie wręcz nieprawdopodobne, u mnie w rodzinie 2 dekodery (jeden z tym dyskiem dużym), tv platynowy i 300mbps łącze to 99zl po wielkich bólach ugrano przy przedłużeniu jako klient z kilkunastoletnim stażem w Vectrze/dami jeszcze wtedy. Jak dla mnie to cena nie do zrobienia za to wszystko 60zl :)

Wysłane z mojego Pixel 3 przy użyciu Tapatalka
 

Za wszystko płacę więcej , 30 zł to cena internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2020 o 15:13, sprocket napisał:

Pytanie, jaką cenę mogę wynegocjować przy przedłużeniu za sam internet? W Vectrze nie mam wykupionych innych usług.

@sprocket

Nie ma szans negocjować ceny mając sam internet.
Po drugie rozmawiałem ostatnio z panią którą podpisywałem umowę w pod koniec 2017 roku i powiedziała że ostatnio wszystko podrożało i że za ten sam pakiet musiał bym płacić minimum 20 zł więcej, więc doradziła mi zostanie na obecnej umowie bo nie dość że mam taniej to jeszcze umowę na czas nieokreślony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.07.2020 o 08:09, sprocket napisał:

Witam,

 

powoli dobiega końca moja umowa z Vectrą na internet 300 Mb/s. Aktualnie płacę za internet 44 zł.

 

Czy przy przedłużaniu umowy na sam internet 300 Mb/s możliwe jest uzyskanie ceny 40 zł/miesiąc bądź niższej. Ewentualnie, jakie ceny oferowane są przy przedłużeniu umowy na internet 600 Mb/s.

 

Przyłączam się do pytania. Dzisiaj złożyłem wypowiedzenie na 300 Mb/s, który miałem za 43 zł (sam net). Oczywiście pani w BOK była lekko oburzona twierdząc, że nic taniej nie znajdę (a mam w bloku jeszcze Netię światłowód i ZICOM światłowód) ale przerabiałem to już 2 lata temu. w BOK się nie dało ale po wypowiedzeniu zaczęły się telefony z lepszymi ofertami niż miałem. 

Chciałbym tylko wiedzieć, jakie ceny można realnie wywalczyć dla 300 lub 600 Mb/s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda w Vectrze odbiór radia ? Jest na FM, jak to to wygląda na tv z modułem CAM lub na dekoderze ?

W MM praktycznie nie ma radia a zbliża się u nas numeracja z Vectry od 101, póki co nadal bez radia na liście kanałów.

Drugie pytanie jak wygląda sprawa z TVP3 jakie macie wersje ? My mieliśmy jedną i będziemy mieli tak samo dwie wersje TVP3, jakie to zagadka jeśli chodzi o tą drugą ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radia masz takie:

 1 RMF FM
 2 RMF CLASSIC
 3 RMF MAXXX
 4 RADIO ZET
 5 JEDYNKA POLSKIE RADIO
 6 DWÓJKA POLSKIE RADIO
 7 TRÓJKA POLSKIE RADIO
 8 POLSKIE RADIO DLA ZAGRANICY
 9 RADIO ZŁOTE PRZEBOJE
 10 MELORADIO
 11 PROGRAM 4 – POLSKIE RADIO 24
 12 RADIO MARYJA
 13 RADIO JASNA GÓRA
 14 TOK FM
 15 CHILLIZET
 16 MUZO.FM

numery kanałów jak widać.

TVP3 było zazwyczaj lokalne i z Warszawy, teraz jest to samo(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra w przejętej Multimedii wprowadza swój układ programowy. Zwracają w nim uwagę kanały do których obecni abonenci Vectry nie mają dostępu a są to (210)Polsat Sport Fight, (211)Polsat Sport News, (234) Outdoor Channel, (331)AMC, (332)CBS Europa, (334)Polsat Seriale, (335)Sundance TV, (336)Sci-fi Universal, (417)Duck TV, (418)Polsat Jim Jam, (528)Viasat Explore, (624)Club MTV, (625)MTV Hits, (627)Polsat Music, (628) MTV Rocks, (716) E!, (831)RTL, (832)PRO7, (908)Playboy TV, (909)Reality Kings

To byłaby petarda i nokaut UPC gdyby nam to włączyli...Skończyło by się pewnie podwyżką cen, ale mając te kanały w ofercie i tak bogatą ofertę programową to każdą bym przełknął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KENZO napisał:

Vectra w przejętej Multimedii wprowadza swój układ programowy. Zwracają w nim uwagę kanały do których obecni abonenci Vectry nie mają dostępu a są to (210)Polsat Sport Fight, (211)Polsat Sport News, (234) Outdoor Channel, (331)AMC, (332)CBS Europa, (334)Polsat Seriale, (335)Sundance TV, (336)Sci-fi Universal, (417)Duck TV, (418)Polsat Jim Jam, (528)Viasat Explore, (624)Club MTV, (625)MTV Hits, (627)Polsat Music, (628) MTV Rocks, (716) E!, (831)RTL, (832)PRO7, (908)Playboy TV, (909)Reality Kings

To byłaby petarda i nokaut UPC gdyby nam to włączyli...Skończyło by się pewnie podwyżką cen, ale mając te kanały w ofercie i tak bogatą ofertę programową to każdą bym przełknął...

234 jest Eleven Sport 4k

Jak już maja dawać niemieckie na koniec to niech przeniosą lokalne i informacyjne republika i wPolsce bliżej wywalić TVN24 HD z 807 i maja wolny 806 i 807 ewentualnie przenieść Superstacje na 807 a wPolsce 808 a lokalne dac na 197 i 198

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KENZO napisał:

Vectra w przejętej Multimedii wprowadza swój układ programowy. Zwracają w nim uwagę kanały do których obecni abonenci Vectry nie mają dostępu a są to (210)Polsat Sport Fight, (211)Polsat Sport News, (234) Outdoor Channel, (331)AMC, (332)CBS Europa, (334)Polsat Seriale, (335)Sundance TV, (336)Sci-fi Universal, (417)Duck TV, (418)Polsat Jim Jam, (528)Viasat Explore, (624)Club MTV, (625)MTV Hits, (627)Polsat Music, (628) MTV Rocks, (716) E!, (831)RTL, (832)PRO7, (908)Playboy TV, (909)Reality Kings

To byłaby petarda i nokaut UPC gdyby nam to włączyli...Skończyło by się pewnie podwyżką cen, ale mając te kanały w ofercie i tak bogatą ofertę programową to każdą bym przełknął...

Jakoś dziwnym trafem UPC jako jedyna kablówka ma Polsat Sport Premium i to oni znowu znokautowali konkurencję. Polsat Sport News czy MTV Rocks mają wszystkie kablówki oprócz kochanej Vectry. Jaki nokaut!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Jakoś dziwnym trafem UPC jako jedyna kablówka ma Polsat Sport Premium i to oni znowu znokautowali konkurencję. Polsat Sport News czy MTV Rocks mają wszystkie kablówki oprócz kochanej Vectry. Jaki nokaut!?

Żadna kablówka nie ma Polsatu Sport Premium jest to efekt umowy kablówek zrzeszonych w PIKE jedynie UPC się wyłamało wiadomo kapitał zagraniczny. A PSN i MTV rock są na liście kanałów Multimedia jest też AMC którego nie ma w UPC.

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...