Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, kfm877 napisał:

Musisz mieć dekoder PVR. Przy module CI+ nagrasz zakodowany program, który nie da się odtworzyć bez problemu, np. na komputerze.

Na kompie tego nie chcę oglądać. ?

Na module jestem w stanie nagrać to przez TV, ale materiał jest dostępny max. godzinę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, xavee napisał:
Nie wiem czy było (jeżeli tak to sorry): wg. tej strony Vectra szykuje dekoder 4K z Androidem. Producentem jest chińskie SDMC Technology.

Przygotowanie do wprowadzenia telewizji Smart, czyli dostępnej online przez internet każdego operatora i bez podłączenia kabla z Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2020 o 00:23, dawid_bydgoszcz napisał:

Niestety, jedynym wspieranym przez Vectrę rozwiązaniem jest nagrywanie audycji za pomocą ich dekoderów PVR.

Bardziej mi chodzi, czy treść jest kodowana w taki sam sposób na dekoderze HD, jak na karcie CI+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest tak samo, masz jedno źródło sygnału. Inna sprawa, jak dany telewizor zapisuje treść. Wiem, że niektóre zapisują jako MPEG-2... Z karty CI dostają ten sam sygnał, co dekoder PVR.

Nie zauważyłem żadnej różnicy między transmisją live, a zapisaną treścią na dekoderze PVR.

Na programach z pakietu Stalowego (TVP 1, 2, itd. z muxów) możesz przetestować, czy znikanie nagrań po godzinie to ograniczenie karty CI. One nie są kodowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, za ile można najtaniej wyrwać sport&film + 8x Canal+ plus wszystkie Eleveny + dekoder hd bez pvr + net 600mb?

Ze względu na ocieplanie budynku będę musiał zrezygnować z satelity i tym samym mam tylko możliwość rozszerzenia oferty Vectry bo umowa z nimi wiąże mnie jeszcze do końca 2021 roku.

Do tej pory płaciłem za srebrny+SnO+dekoder hd bez pvr +net 600mb 92zł a za superpremium+ z dekoderem 4k od platformy c+ 115zł

Umowa z PC+ do końca lipca, wypowiedzenie poszło końcem czerwca.

Vectra proponuje mi takie coś:

przez pierwsze 4 m-ce 186,89

potem 219,75 za sport&film + 8x Canal+ plus pakiet Eleven + dekoder hd bez pvr + net 600mb

Nie za drogo? Wychodzi 13zł więcej a tracę dostęp do LM (którą sobie włączałem w opcji włącz-wyłącz) i treści 4k, zyskuje Eleveny oraz filmboxy i jakieś tam mniej ważne dla mnie programy wynikające z różnicy w pakietach.

Co byście doradzili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest drogo. Ja za swój pakiet ze stopki płacę 181,09 zł (niektórzy płacą jeszcze mniej). Mam co prawda internet 300 Mbps a nie 600, ale korzystam za to z multiroomu (dekoder 4K PVR + PVR). Lepsze warunki można wynegocjować pod koniec okresu zobowiązania. Trzeba też pamiętać, że cena zależna jest też od wysokości obecnie opłacanych rachunków. 

Edytowane przez dawid_bydgoszcz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Taki pakiet jak Twój plus net 600mb w cenie ~200zł byłby dla mnie idealny.

Dla mnie polityka tej firmy jest od dawna co najmniej dziwna, przecież robię aneks i zawieram całkiem nową umowę na kolejne 24 miesiące, abonentem jestem od dobrych 15 lat, rachunki opłacam regularnie i jestem zainteresowany płaceniem więcej, do tego sam wychodzę z taką inicjatywą.

A tutaj tylko najlepsze oferty dla nowych i na wypowiedzeniu bo przecież inne sytuacje losowe, tak jak to poniekąd jest u mnie, nie mają miejsca w życiu.

Spróbuję jeszcze w lokalnym BOK, ale nie nastawiam się na fajerwerki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! W najbliższym czasie kończy mi się umowa na telewizję w Vectrze i tutaj mam do Was pytanie: czy jest sens wymieniać moduł CI na dekoder 4K? Będzie jakaś różnica w obrazie po podłączeniu dekodera 4K, oczywiście na plus? Jeśli ma to znaczenie to posiadam TV Samsung Q80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, lamparcicho napisał:

Dzięki za odpowiedź.

Taki pakiet jak Twój plus net 600mb w cenie ~200zł byłby dla mnie idealny.

Dla mnie polityka tej firmy jest od dawna co najmniej dziwna, przecież robię aneks i zawieram całkiem nową umowę na kolejne 24 miesiące, abonentem jestem od dobrych 15 lat, rachunki opłacam regularnie i jestem zainteresowany płaceniem więcej, do tego sam wychodzę z taką inicjatywą.

A tutaj tylko najlepsze oferty dla nowych i na wypowiedzeniu bo przecież inne sytuacje losowe, tak jak to poniekąd jest u mnie, nie mają miejsca w życiu.

Spróbuję jeszcze w lokalnym BOK, ale nie nastawiam się na fajerwerki. :D

Nie wiem czy masz u siebie Orange światłowód, ale za tę cenę miałbyś tam ciekawszą ofertę z wieloma kanałami niedostępnymi w Vectrze, w tym Polsat Sport Premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2020 o 19:34, ACloserLook napisał:

Na programach z pakietu Stalowego (TVP 1, 2, itd. z muxów) możesz przetestować, czy znikanie nagrań po godzinie to ograniczenie karty CI. One nie są kodowane.

Nagrałem na dysk treść z TVP 3 HD. Jest na dysku już 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinny być. https://n-8-1.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20200701155559/3047-epg-lipiec-2020-1-65.pdf

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...