Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, KENZO napisał:

Vectra w przejętej Multimedii wprowadza swój układ programowy. Zwracają w nim uwagę kanały do których obecni abonenci Vectry nie mają dostępu a są to (210)Polsat Sport Fight, (211)Polsat Sport News, (234) Outdoor Channel, (331)AMC, (332)CBS Europa, (334)Polsat Seriale, (335)Sundance TV, (336)Sci-fi Universal, (417)Duck TV, (418)Polsat Jim Jam, (528)Viasat Explore, (624)Club MTV, (625)MTV Hits, (627)Polsat Music, (628) MTV Rocks, (716) E!, (831)RTL, (832)PRO7, (908)Playboy TV, (909)Reality Kings

To byłaby petarda i nokaut UPC gdyby nam to włączyli...Skończyło by się pewnie podwyżką cen, ale mając te kanały w ofercie i tak bogatą ofertę programową to każdą bym przełknął...

 

Znając życie to te kanały będą w ofercie MM do tego dnia kiedy skończą się umowy na je dystrybucje - jeżeli mieliby teraz je wyłączyć i złamać umowę wiązałoby się to z karą dla Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Golbi84 napisał:

Żadna kablówka nie ma Polsatu Sport Premium jest to efekt umowy kablówek zrzeszonych w PIKE jedynie UPC się wyłamało wiadomo kapitał zagraniczny. A PSN i MTV rock są na liście kanałów Multimedia jest też AMC którego nie ma w UPC.

Generalnie takie układy mam w nosie i dziś przeniósłbym się do UPC, gdyby oferowali usługi w mojej lokalizacji. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić nokaut dołączenie jakiegoś kanału AMC. PSP i Canal+ 4K to jedyne kanały, na które czekam, może jeszcze MTV Rocks.

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Arkon napisał:

Generalnie takie układy mam w nosie i dziś przeniósłbym się do UPC, gdyby oferowali usługi w mojej lokalizacji. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić nokaut dołączenie jakiegoś kanału AMC. PSP i Canal+ 4K to jedyne kanały, na które czekam, może jeszcze MTV Rocks.

Po co Ci PSP jak nie wiadomo co z prawami do LM/LE ja mam dekoder OTT CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pawop napisał:

W UPC PSP jest za 9.90, a za ile masz w OTT?

https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiety-dodatkowe/polsat-sport-premium/

 

Chyba 20 zł płace kiedy chce i potrzeba we wrześniu zbędny

Edytowane przez Golbi84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można płacić za  pakiet 10 zł , ale z jakością obrazu UPC nie przebije satelity i tu jednak np. PC+ wygrywa.

Był to temat poruszany na zamkniętym już oficjalnym forum i skończyło się na niczym...

Może to być jednym z powodów dlatego cena jest tak konkurencyjna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2020 o 13:03, KENZO napisał:

Vectra w przejętej Multimedii wprowadza swój układ programowy. Zwracają w nim uwagę kanały do których obecni abonenci Vectry nie mają dostępu a są to (210)Polsat Sport Fight, (211)Polsat Sport News, (234) Outdoor Channel, (331)AMC, (332)CBS Europa, (334)Polsat Seriale, (335)Sundance TV, (336)Sci-fi Universal, (417)Duck TV, (418)Polsat Jim Jam, (528)Viasat Explore, (624)Club MTV, (625)MTV Hits, (627)Polsat Music, (628) MTV Rocks, (716) E!, (831)RTL, (832)PRO7, (908)Playboy TV, (909)Reality Kings

To byłaby petarda i nokaut UPC gdyby nam to włączyli...Skończyło by się pewnie podwyżką cen, ale mając te kanały w ofercie i tak bogatą ofertę programową to każdą bym przełknął...

Jest w ogóle jakaś szansa, że te kanały przejdą do Vectry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka stron wcześniej ktoś wspomniał o TVP3 w jakości HD. Nie mogę się doczytać niczego na ten temat, no może to:

Cytat

(...) Zaczynamy stopniowo, ośrodek po ośrodku wyposażanie w sprzęt, co sprawi że w latach 2018-2019 wszystkie ośrodki terenowe TVP będą nadawały w HD.

- Zaczynamy stopniowo, ośrodek po ośrodku wyposażanie w sprzęt, co sprawi że w latach 2018-2019 wszystkie ośrodki terenowe TVP będą nadawały w HD - podkreślił Kurski.

Więcej na https://www.sat-charts.eu/artykul,4680,TVP-3-w-HD-od-2019-roku.html

Szukając informacji o TVP3 znalazłem informację, iż: TVP Polonia wkrótce w HD (1.09.2020), a także informację o planowanym uruchomieniu TVP Kobieta i TVP Nauka:

 

Cytat

(...) Dodajmy, że Telewizja Polska w karcie powinności na lata 2020-2024, pozytywnie ocenionej kilka miesięcy temu przez KRRiT, uwzględniła dwa nowe kanały wyspecjalizowane: TVP Muzyka i TVP Nauka, obok planowanych już wcześniej TVP Dokument i TVP 4K.

Czy ktoś coś więcej wie o TVP3 HD bądź potrafi wskazać, czy takie ośrodki regionalne są w HD, jeżeli tak, to które?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra to powinna najpierw uporządkować listę kanałów. TVN 24 jest aż na trzech pozycjach, TVN 24 BIS i TVN Style na dwóch pozycjach, itd. Wyłączyć kanały SD (jeżeli jest dostępny w jakości HD). Niektóre stacje są w nieodpowiednich miejscach np. Polsat Play i TVN Turbo w dziale Sport, z którym nie mają nic wspólnego, TVP Rozrywka i ATM w Muzyce. To tylko przykłady z "głowy", ale więcej kanałów powinno zmienić swoje miejsce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...