Jump to content

Recommended Posts

Witam! W najbliższym czasie kończy mi się umowa na telewizję w Vectrze i tutaj mam do Was pytanie: czy jest sens wymieniać moduł CI na dekoder 4K? Będzie jakaś różnica w obrazie po podłączeniu dekodera 4K, oczywiście na plus? Jeśli ma to znaczenie to posiadam TV Samsung Q80.

17 godzin temu, lamparcicho napisał:

Dzięki za odpowiedź.

Taki pakiet jak Twój plus net 600mb w cenie ~200zł byłby dla mnie idealny.

Dla mnie polityka tej firmy jest od dawna co najmniej dziwna, przecież robię aneks i zawieram całkiem nową umowę na kolejne 24 miesiące, abonentem jestem od dobrych 15 lat, rachunki opłacam regularnie i jestem zainteresowany płaceniem więcej, do tego sam wychodzę z taką inicjatywą.

A tutaj tylko najlepsze oferty dla nowych i na wypowiedzeniu bo przecież inne sytuacje losowe, tak jak to poniekąd jest u mnie, nie mają miejsca w życiu.

Spróbuję jeszcze w lokalnym BOK, ale nie nastawiam się na fajerwerki. :D

Nie wiem czy masz u siebie Orange światłowód, ale za tę cenę miałbyś tam ciekawszą ofertę z wieloma kanałami niedostępnymi w Vectrze, w tym Polsat Sport Premium.

W dniu 27.06.2020 o 19:34, ACloserLook napisał:

Na programach z pakietu Stalowego (TVP 1, 2, itd. z muxów) możesz przetestować, czy znikanie nagrań po godzinie to ograniczenie karty CI. One nie są kodowane.

Nagrałem na dysk treść z TVP 3 HD. Jest na dysku już 3 dni.

• Haha 1

A jest taki kanał TVP3 HD?

• Like 1
  • Thanks 1

W pakiecie Superfilm i Sport nie działają Cinemaxy, a przez TV Online w przeglądarce są. Czy ktoś coś wie o, co chodzi?

Posted (edited)

Powinny być. https://n-8-1.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20200701155559/3047-epg-lipiec-2020-1-65.pdf

Edited by Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.

Posted (edited)

Nie działa kanał ID HD.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Posted (edited)

A EPG na 108 (otwarte okienko z Motowizja) pokazuje info z Bollywood. ;)

Podobnie na 110, okienko z Romance, a EPG program z BBC Brit. :brawo:

Swoją drogą, dość często i gęsto są błędy na Motowizji, mniejsza lub większa sieczka. Czy na 215 jest tak samo?

Edited by ACloserLook

Czy posiadając pakiet Filmbox można korzystać z Filmbox Live bez dodatkowych kosztów?

Posted (edited)

Tak można, na stronie FilmBox Live należy się zarejestrować jako operator Vectra (w ramce po prawej stronie na dole). Do rejestracji winszują sobie: Imię, Nazwisko, Numer Abonenta, PESEL, adres email i hasło. Po weryfikacji z automatu dostaniesz wiadomość na podany email, że masz konto i możesz się logować używając podany adres email i hasło. 

Dwa lata temu miałem problemy z rejestracją i wówczas Vectra udostępniła tymczasowe dane do logowania, które czas jakiś działały.

Edited by marko76

Skończyło się otwarte okno na Cinemax, a szkoda bo już się do nich przyzwyczaiłem. Fajne filmy leciały. Chyba sobie kupię ten pakiet, a wypowiem HBO. 

Według mnie Cinemaxy są bardziej wartościowe od HBO. Świetne filmy, seriali nie oglądam.

Przecież wystarczy mieć HBO z GO i tam są wszystkie filmy z Cinemaxa. Mimo wszystko najgłośniejsze seriale i filmy są emitowane w HBO.

Czy mając pakiet superfilm z hbo ,można nieodpłatnie zarejestrować się na hbo go i oglądać na telewizorze czy są pobierane opłaty ?

2 godziny temu, sebasti671 napisał:

Czy mając pakiet superfilm z hbo ,można nieodpłatnie zarejestrować się na hbo go i oglądać na telewizorze czy są pobierane opłaty ?

HBO Go masz już w pakiecie superfilm

ok.dzięki.

nie mogę się zarejestrować wyskakują. dane w serwise nie mogą zostać zidentyfikowane. 

Temat do zamknięcia.Numer abonenta wpisuję się bez zer na przodzie.

Niedawno robiłem restart dekodera i ustawiłem sobie własną listę kanałów. Od tego momentu na wielu kanałach zniknęły logotypy, które były zawsze widoczne przez kilka sekund po wybraniu kanału. Przed restartem miałem logotypy na wszystkich kanałach. Czy jest to problem ogólny czy tylko u mnie? A jeśli u mnie to jak mogę je przywrócić. Próbowałem poprzez wyłączenie dekodera z zasilania czy przez przeczyszczenie karty. Nie widzę też takich opcji w ustawieniach.

Nie wiem czy zauważyliście, ale w VOD jest możliwość dodawania napisów choćby w serialach HBO. Na to czekałem. W końcu za coś się należą brawa Vectrze. :)

• Like 1
  • Thanks 1