Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra idzie z duchem czasu ;) Od małolata miałem Vectrę i pamiętam jak to kiedyś było.

Sama usługa Online również się bardzo dużo zmieniła. Kiedyś działała na łączu operatora.

Oferta 4K jest , o tyle lepsza niż w UPC , że jest Eleven Sports 1 4K(Super HD)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bartosz1 napisał:
Szkoda, że p.Prezes VECTRY Tomasz Żurański nie pomyśli nad wprowadzeniem takich kanałów jak: POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT RODZINA HD, CBS EUROPA HD, POLSAT SERIALE HD, AMC HD, CBS REALITY HD.

No to tutaj Multimedia jest lepsza. Z wyjątkiem Polsat Rodziny mamy wszystko powyższe.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim podejściu "nasza kochana" Vectra w ogóle nie musi się starać, bo przecież po co dodawać nowe programy. Oni nawet ze zwykłym EPG znowu mają problem i na wielu programach się urywa w poniedziałek lub wtorek. Ja już podjąłem decyzję, że jak nic się zmieni, to przechodzę do Orange, bo niestety do UPC nie mam dostępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- kanały Polsat Premium są gwarantowane w Orange?

- poza Eleven 4K za bardzo w ofercie UHD nie ma co szukać

- brak HDR

- IPTV (HD max 8 mb/s , 4K ok.16)

- brak usługi GO na takim " poziomie" jskościowym i apki na smart tv jak. np w UPC

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no akurat usługę "go" czyli online mają na niezłym poziomie tylko brakuje mi restartowania/cofania w trwającym materiale. fajnie by było mieć też wszystkie kanały z pakietu i poza domem ale to ograniczenie jest u wszystkich operatorów. no i catchup nie jest na każdym kanale ale to też u każdego operatora jest ograniczane. hmm co jeszcze chyba najbardziej poza kanałami przydałyby się ścieżki dźwiękowe i napisy - no dobra to jest w go i tego brakuje. patrząc na to jak ostatnio się rozwijają czyli vod, cast to może i pozostałe funkcje z czasem dodadzą a może i czymś nowym zaskoczą.

Edytowane przez jose arcadio morales
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, lukimann napisał:

- kanały Polsat Premium są gwarantowane w Orange?

- poza Eleven 4K za bardzo w ofercie UHD nie ma co szukać

- brak HDR

- IPTV (HD max 8 mb/s , 4K ok.16)

- brak usługi GO na takim " poziomie" jskościowym i apki na smart tv jak. np w UPC

:-)

Niestety nie ma oferty idealnej, ale na pewno mają więcej kanałów niż Vectra. Jak już pisałem nie mam dostępu do UPC, a satelity raczej nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma idealnej oferty.

Dobrze , ze jest możliwość przez maks 2 tygodnie potestować usługę i zdecydować czy warto. :-)

Warto skorzystać z promocji w Orange w ramach 2 miesięcy za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2020 o 22:57, Bartosz1 napisał:

Od jakiegoś czasu VECTRA spoczęła na laurach. Zamianiając ostatnio RT SD na HD (1.07). Nie było żadnych zmian, które rzekomo miały nastąpić? Co o tym sądzicie?

 

 

Mogli by usunąć:

-TV REGIONALNA.PL (same powtórki)

-LRT LITUANICA

-BLOOMBERG TV

LRT LITUANICA I BLOOMBERG TV są w miarę spoko 

W dniu 28.08.2020 o 18:08, Arkon napisał:

Przy takim podejściu "nasza kochana" Vectra w ogóle nie musi się starać, bo przecież po co dodawać nowe programy. Oni nawet ze zwykłym EPG znowu mają problem i na wielu programach się urywa w poniedziałek lub wtorek. Ja już podjąłem decyzję, że jak nic się zmieni, to przechodzę do Orange, bo niestety do UPC nie mam dostępu.

Mi też się epg się urywa tylko 2 pozycje przy jednym kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do Vectry jeszcze nie dotarło ze TVP Sport HD jest w naziemnej a SD właściwie można wycofać

 

W dniu 28.08.2020 o 15:12, zerojedynkaX napisał:

No to tutaj Multimedia jest lepsza. Z wyjątkiem Polsat Rodziny mamy wszystko powyższe.?

Jeszcze ma :D

Edytowane przez Golbi84
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 09:56, lukasz1122a napisał:

Dziś do oferty zostały TV zostały dodane:

- Insight tv 4K (150),

- podmienili TVR z SD na HD (711),

 

Szkoda że wraz z podmianą TVR nie dodali Biznes 24 i Super TV (ten sam nadawca). Brakuje także podmiany z SD na HD dla TVP Polonia.

GOLD TV by pasowało dodać bo wypadł jednak 4Fun Gold

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...