Jump to content

Recommended Posts

Vectra idzie z duchem czasu ;) Od małolata miałem Vectrę i pamiętam jak to kiedyś było.

Sama usługa Online również się bardzo dużo zmieniła. Kiedyś działała na łączu operatora.

Oferta 4K jest , o tyle lepsza niż w UPC , że jest Eleven Sports 1 4K(Super HD)

Szkoda, że p.Prezes VECTRY Tomasz Żurański nie pomyśli nad wprowadzeniem takich kanałów jak: POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT RODZINA HD, CBS EUROPA HD, POLSAT SERIALE HD, AMC HD, CBS REALITY HD.
  • Haha 1
1 godzinę temu, Bartosz1 napisał:
Szkoda, że p.Prezes VECTRY Tomasz Żurański nie pomyśli nad wprowadzeniem takich kanałów jak: POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT RODZINA HD, CBS EUROPA HD, POLSAT SERIALE HD, AMC HD, CBS REALITY HD.

No to tutaj Multimedia jest lepsza. Z wyjątkiem Polsat Rodziny mamy wszystko powyższe.🙂

Przy takim podejściu "nasza kochana" Vectra w ogóle nie musi się starać, bo przecież po co dodawać nowe programy. Oni nawet ze zwykłym EPG znowu mają problem i na wielu programach się urywa w poniedziałek lub wtorek. Ja już podjąłem decyzję, że jak nic się zmieni, to przechodzę do Orange, bo niestety do UPC nie mam dostępu.

no akurat usługę "go" czyli online mają na niezłym poziomie tylko brakuje mi restartowania/cofania w trwającym materiale. fajnie by było mieć też wszystkie kanały z pakietu i poza domem ale to ograniczenie jest u wszystkich operatorów. no i catchup nie jest na każdym kanale ale to też u każdego operatora jest ograniczane. hmm co jeszcze chyba najbardziej poza kanałami przydałyby się ścieżki dźwiękowe i napisy - no dobra to jest w go i tego brakuje. patrząc na to jak ostatnio się rozwijają czyli vod, cast to może i pozostałe funkcje z czasem dodadzą a może i czymś nowym zaskoczą.

Edited by jose arcadio morales
42 minuty temu, lukimann napisał:

- kanały Polsat Premium są gwarantowane w Orange?

- poza Eleven 4K za bardzo w ofercie UHD nie ma co szukać

- brak HDR

- IPTV (HD max 8 mb/s , 4K ok.16)

- brak usługi GO na takim " poziomie" jskościowym i apki na smart tv jak. np w UPC

:-)

Niestety nie ma oferty idealnej, ale na pewno mają więcej kanałów niż Vectra. Jak już pisałem nie mam dostępu do UPC, a satelity raczej nie chcę.

W dniu 24.08.2020 o 22:57, Bartosz1 napisał:

Od jakiegoś czasu VECTRA spoczęła na laurach. Zamianiając ostatnio RT SD na HD (1.07). Nie było żadnych zmian, które rzekomo miały nastąpić? Co o tym sądzicie?

Mogli by usunąć:

-TV REGIONALNA.PL (same powtórki)

-LRT LITUANICA

-BLOOMBERG TV

LRT LITUANICA I BLOOMBERG TV są w miarę spoko 

W dniu 28.08.2020 o 18:08, Arkon napisał:

Przy takim podejściu "nasza kochana" Vectra w ogóle nie musi się starać, bo przecież po co dodawać nowe programy. Oni nawet ze zwykłym EPG znowu mają problem i na wielu programach się urywa w poniedziałek lub wtorek. Ja już podjąłem decyzję, że jak nic się zmieni, to przechodzę do Orange, bo niestety do UPC nie mam dostępu.

Mi też się epg się urywa tylko 2 pozycje przy jednym kanale

Dziś do oferty zostały TV zostały dodane:

- Insight tv 4K (150),

- podmienili TVR z SD na HD (711),

Szkoda że wraz z podmianą TVR nie dodali Biznes 24 i Super TV (ten sam nadawca). Brakuje także podmiany z SD na HD dla TVP Polonia.

A do Vectry jeszcze nie dotarło ze TVP Sport HD jest w naziemnej a SD właściwie można wycofać

W dniu 28.08.2020 o 15:12, zerojedynkaX napisał:

No to tutaj Multimedia jest lepsza. Z wyjątkiem Polsat Rodziny mamy wszystko powyższe.🙂

Jeszcze ma :D

Edited by Golbi84
  • Like 1
W dniu 1.09.2020 o 09:56, lukasz1122a napisał:

Dziś do oferty zostały TV zostały dodane:

- Insight tv 4K (150),

- podmienili TVR z SD na HD (711),

Szkoda że wraz z podmianą TVR nie dodali Biznes 24 i Super TV (ten sam nadawca). Brakuje także podmiany z SD na HD dla TVP Polonia.

GOLD TV by pasowało dodać bo wypadł jednak 4Fun Gold