Jump to content

marko76

Users
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About marko76

 • Rank
  Rozpisany

Informacje o profilu

 • Gender
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak można, na stronie FilmBox Live należy się zarejestrować jako operator Vectra (w ramce po prawej stronie na dole). Do rejestracji winszują sobie: Imię, Nazwisko, Numer Abonenta, PESEL, adres email i hasło. Po weryfikacji z automatu dostaniesz wiadomość na podany email, że masz konto i możesz się logować używając podany adres email i hasło. Dwa lata temu miałem problemy z rejestracją i wówczas Vectra udostępniła tymczasowe dane do logowania, które czas jakiś działały.
 2. Jaką masz wersję aplikacji? Jak czytałeś mój wywód to zauważysz, że byłem zmuszony wgrać aktualną wersję aplikacji ponieważ na starej wszystkie kanały były z kłódką.
 3. Mimo wszystko jest to chore, rozumiem ekstra produkcje filmowe czy sportowe ale po co blokować serial "Rodzinka", "Na sygnale", "Na dobre i na złe", "Ja to mam szczęście", "Złotopolscy", "Jan Serce", "Janosik", "W labiryncie" a jednocześnie bez problemu umożliwiać oglądanie serialu "Ranczo", "Ojciec Mateusz", "M jak miłość", "Strażacy", "Wojenne dziewczyny". Widać trzeba specjalne uczelnie kończyć żeby takie bzdury wymyślać.
 4. Korzystam z tej aplikacji i proszę powiedźcie, czy u was też na większości oferty programowej kanału TVP Seriale występuje brak możliwości oglądania? U mnie widnieje symbol kłódki i napis: "Ze względów licencyjnych materiał jest niedostępny w Vectra TV Online". Niedogodność jest na telefonach z Androidem i poprzez komputer z MS Win. Więc praktycznie nie do odtworzenia. Aplikacja najnowsza 2.2.17 a poprzednio używałem wersję 2.0.08 i wszystko działało OK. Jednak "eksperci" uznali że jest za dobrze i okazało się, że na starej aplikacji mam wszystko zablokowane. Więc nie pozostało nic innego jak
×
×
 • Create New...