Jump to content

truedomel

Users
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About truedomel

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wycofałem niestety wypowiedzenie, pozostałem przy tym co mam net 150 za 43 pln, umowa na czas nieokreślony, wychodzi na to, że nie chcą dać nic innego niż w ogólnodostępnej ofercie dla danego miejsca zamieszkania. Pozostaje mi śledzić jakieś ewentualne promocje.
 2. A mnie niewiele udało się załatwić, też dzisiaj ostatni dzień wypowiedzenia. Oferta Vectry to Pakiet złoty + Eleven + MR + Internet 150 = 94,99, być może dlatego, że dotąd miałem sam net bez telewizji. Niestety pozostaje wycofać wypowiedzenie i czekać na jakąś promocję w moim miejscu zamieszkania.
 3. Jeśli pytanie jest do mnie, to umowa do końca lutego, pytanie jak walczyć
 4. Moja umowa do końca lutego, wypowiedzenie złożone dawno temu, do tej pory miałem tylko internet, teraz chcę TV złoty, eleven, MR (moduł Ci+, do tego dekoder bez nagrywarki), net 150. Z DUK jak na razie dość wysoka chyba cena za powyższe 95 pln. Czas się kończy, w bloku żadnej konkurencji dla nich, jaka cena pakietu, tego który chcę, byłaby w miarę przyzwoita? Już nie mam na myśli jakiejś super oferty ze względu na to, że koniec umowy tuż tuż, ale ofertę cenową, którą można by zaakceptować.
×
×
 • Create New...