Jump to content

truedomel

Users
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About truedomel

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za szybką odp. To kolejne pytania , Polsat sport wykupiony w pakiecie Ipla Sport też na dwóch? Czy ten kanał idzie na aplikacji Ipli w LG WEBos? Oglądając materiały wykupione w Ipli (szczególnie live) na laptopie lepiej odtwarzać przez przeglądarkę czy zainstalowaną w laptopie aplikację?
 2. Kupując pakiet Eleven w ipli na ilu urządzeniach jednocześnie można oglądać?
 3. Z tego, co się zorientowałem w rozmowie tel z przedstawicielem, który zajmuje się nowymi klientami, to po wypowiedzeniu umowy jest 3 miesięczna karencja, więc jeśli skończysz w lipcu to nowa umowa dopiero po trzech miesiącach w listopadzie. Z tego co mówił można to obejść podpisując umowę na inną osobę, żonę, brata itp. Natomiast konsultant z DUK powiedział, oczywiście nie dosłownie, że to co w tych reklamach, czy to na ich stronie czy gdziekolwiek indziej to można sobie w d... wsadzić. Zresztą ten, co się zajmuje nowymi tak, jakby to potwierdził, zapytałem go o jedną z tych krzykliwych ofert z ich oficjalnej strony, to powiedział, że takiej nie ma tak naprawdę. Czy to wszystko co napisałem to prawda, nie mam pewności, mówię to co usłyszałem od dwóch konsultantów w rozmowach telefonicznych.
 4. Pierwszy po złożeniu wypowiedzenia telefon z DUK i propozycja 50 PLN za 300. Odmówiłem.
 5. Też dostałem jednostronną zmianę umowy i podwyżkę. Dostali ją chyba wszyscy co mają umowy na czas nieokreślony. Czyli Ci, którzy i tak w każdej chwili mogli złożyć miesięczne wypowiedzenie. Mnie najbardziej irytuje, że po złożeniu wypowiedzenia DUK dał mi ofertę gorszą niż handlowiec z rejonu daje nowym klientom. To samo 22 PLN taniej dla nowego.
 6. Czas to nawet do końca lipca mam. Dzisiaj dzwoniłem do tzw opiekuna budynku, w ofercie dla nowych klientów dokładnie taki sam pakiet mogę mieć o 22 PLN taniej niż proponuję mi DUK. Jedyny warunek to podpisanie umowy na kogoś innego, np żonę, żeby uniknąć jakiejś 3 miesięcznej karencji koniecznej do podpisania nowej umowy.
 7. Umowa skończyła ponad rok temu, wypowiedzenie złożone w zeszłym tygodniu
 8. Tylko czy możliwe będzie ugrać coś więcej biorąc pod uwagę dotychczasowe usługi, czyli tylko net bez jakiejkolwiek telewizji, oraz słaba konkurencja w lokalizacji
 9. Poproszę o opinię na temat proponowanej oferty. Aktualnie od dłuższego czasu sam internet 150, 48 pln umowa na czas nieokreślony. Wypowiedzenie złożone kilka dni temu, konkurencji dla vectry w mojej lokalizacji w zasadzie brak (tylko orange). Oferta vectry: Internet 300, tv pakiet złoty, 2x karta Ci =100 PLN + eleven 12 pln, umowa 20 mcy + Hbo go umowa 12 mcy, standardowe 25 pln z czego pierwsze 4 mce 12,50
 10. Nowy blok, nowa instalacja, tak jak wspomniałem przewody z gniazdek idą niezależnie od siebie do skrzynki w piwnicy, w wolnej chwili sprawdzę to jeszcze raz podłączając modem do tego drugiego gniazdka. Poza tym ja zakładam sytuację w której oba gniazdka działają, pytanie brzmi jaką da mi to możliwość. Czy można wtedy w jednym pokoju zostawić jak jest czyli modem vectry, a w drugim pokoju podłączyć do tego drugiego gniazdka drugi modem, router, AP, dekoder, cokolwiek co pozwoliłoby stworzyć rozszerzenie już istniejącej w domu sieci WiFi jak i możliwość podłączenia tv konsoli itp. kablem Jaki dokładnie dają model tego netgeara? I dobrze rozumiem, że to dzierżawa i po ewentualnym zakończeniu współpracy muszę go zwrócić?
 11. Z tego co pamiętam podpinałem kiedyś tam router vectry do gniazdka w pokoju syna by sprawdzić czy zmieni to zasięg sieci w mieszkaniu i okazało się, że gniazdko jest nieaktywne. Na infolinii dostałem info żeby zgłosić się do miejscowego oddziału by wysłali technika, nawet to zgłosiłem tylko przez 3 lata technik nie dotarł. Jeśli byłaby możliwość wykorzystania tego gniazdka no to zajmę się tym żeby go podłączyli, nie robię tego na razie bo po prostu nie wiem czy jest sens, no i właśnie o istnienie tegoż sensu pytam, jak wykorzystać to drugie gniazdko by poprawić istniejącą w domu sieć. Chciałbym to wiedzieć zanim wydam kilkaset pln na jakiś powerline plc
 12. Mam pytanie natury techn. Zawaliłem przy remoncie i zapomniałem pociągnąć kabel na drugi koniec mieszkania. Obecnie w pokoju syna jest tylko wifi, które ledwo tam dociera pomimo, że to max 7 metrów od routera. W mieszkaniu mam dwa gniazdka vectry, do jednego podpięty router od vectry jako bridge a do niego własny router. Drugie gniazdko vectry jest właśnie w pokoju syna (prawdopodobnie nie podpięte w skrzynce vectry w piwnicy bloku), czy da się jakoś wykorzystać to ich gniazdko, żeby podpiąć się jakoś kablem do usługi internetu, który już mam w vectrze, tak by w pokoju syna była możliwość dołączenia do obecnej sieci, którą mam w domu?
×
×
 • Create New...