Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Działa Wam normalnie TVN Turbo? Bo u mnie jakieś dziwne kolory. Początkowo myślałem że jakiś kabel się poluzował, ale wszystko jest ok, tym bardziej, że pozostałe kanały działają bez zarzutu.ae349b1ba70b7bb4c1c80847003abca1.jpg

 

 

Dodano po edycji:

Odpowiedź od Vectry "Z przykrością informujemy, że odnotowaliśmy awarię, która zostanie usunięta w najkrótszym możliwym czasie. Przepraszamy za wszelkie nieprawidłowości."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.06.2020 o 14:24, Mr. Brooks napisał:

Mam umowę na internet w Vectrze od początku na czas nieokreślony 50 mega za 39,90zł. Od czerwca podwyżka o 5 zł i coś z tym trzeba zrobić. Orientuje się ktoś, jaką korzystną ofertę można dostać?

Ja również mam na czas nieokreślony, internet 100 + tv. Cena składowa za internet za czerwiec wzrosła z 14.90 na 19,90. Jako że ten zestaw jest w mieszkaniu rodziców nie wiem czy dostali jakieś pismo itp. Kontakt jest na mnie tj. tel i @ i na 100% nic nie dostałem o podwyżce. W związku z tym uważam że jest bezzasadna tzn. nie wyraziłem na nią zgody. Ktoś jest w podobnej sytuacji? Póki co pościłem wiadomość przez BOA o zasadność tej podwyżki.

 

 

edit, przeszukałem pocztę i oczywiście w spamie wiadomość z dnia 27.04 o podniesieniu o 5 zł każdego internetu, była możliwość zgłoszenia sprzeciwu i wypowiedzenia do 31.05. Także kto się nie zgadza obecnie może na zasadach ogólnych wypowiedzieć umowę.

Edytowane przez chudy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem jednostronną zmianę umowy i podwyżkę. Dostali ją chyba wszyscy co mają umowy na czas nieokreślony. Czyli Ci, którzy i tak w każdej chwili mogli złożyć miesięczne wypowiedzenie. 

Mnie najbardziej irytuje, że po złożeniu wypowiedzenia DUK dał mi ofertę gorszą niż handlowiec z rejonu daje nowym klientom. To samo 22 PLN taniej dla nowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie są na dzień dzisiejszy realne ceny na internet przez DUK?

 

Przejrzałem temat do listopada i nic nie ma na ten temat.

W googe.pl > przedstawiciel Vectra > Facebook znalazłem dla nowych to, ulotka z końcówki maja:

102384219-1541491816011550-8955101898440

 

Realne jest 30zł za 150 i 40zł za 300? Ktoś przedłużał goły internet ostatnio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co się zorientowałem w rozmowie tel z przedstawicielem, który zajmuje się nowymi klientami, to po wypowiedzeniu umowy jest 3 miesięczna karencja, więc jeśli skończysz w lipcu to nowa umowa dopiero po trzech miesiącach w listopadzie. Z tego co mówił można to obejść podpisując umowę na inną osobę, żonę, brata itp. 

Natomiast konsultant z DUK powiedział, oczywiście nie dosłownie, że to co w tych reklamach, czy to na ich stronie czy gdziekolwiek indziej to można sobie w d... wsadzić. 

Zresztą ten, co się zajmuje nowymi tak, jakby to potwierdził, zapytałem go o jedną z tych krzykliwych ofert z ich oficjalnej strony, to powiedział, że takiej nie ma tak naprawdę. 

Czy to wszystko co napisałem to prawda, nie mam pewności, mówię to co usłyszałem od dwóch konsultantów w rozmowach telefonicznych.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karencja to nie problem, widzę ją w regulaminie promocji:

https://n-8-1.dcs.redcdn.pl/file/o2/Vectra/www/Vectra/www/uploads/20200528083849/wl20-es-nk-lok-24-2-0.pdf?121

 

Zresztą podpisywałem już umowy z Vectrą nawet nie mieszkając w danym lokalu, ani nie mając najmu :D - potem leciało się zrobić cesje i spokój.

Ot. łatwiej jest mi zawrzeć umowę niż ponad 60letniej osobie która była 'stałym klientem' płacącym 240zł/mc i tylko podwyższała sobie rachunek kolejnymi 'super okazjami' jak do niej dzwonili.

 

Tak jak pisałem, daj znać co z tego wyjdzie u Ciebie. Bo w temacie ciągle dyskusja o paczkach usług.

Edytowane przez kozaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.06.2020 o 18:30, AtleticoM napisał:

Z tych programów co oglądam nie mają np Planete +, ale chetnie to przeboleje w zamian za dostep np. do MTV Rocks i innych kanałów.

Kiedys w Vectrze byl dostep do kanalow MTV i zabrali niestety. Najgorsze jest to, ze w kazdej wiekszej kablowce posiadaja paczke MTV, a Vectra juz nie....  Nie wiem co stoi na przeszkodzie, zeby te kanaly wlaczyc. Skoro inni maja, a Vectra jest w tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, scizor napisał:

Kiedys w Vectrze byl dostep do kanalow MTV i zabrali niestety. Najgorsze jest to, ze w kazdej wiekszej kablowce posiadaja paczke MTV, a Vectra juz nie....  Nie wiem co stoi na przeszkodzie, zeby te kanaly wlaczyc. Skoro inni maja, a Vectra jest w tyle.

Niestety masz rację, podobnie jest z Polsat Sport News. Ja już podjąłem decyzję i jeśli nadal tak kiepsko będzie wyglądała Vectra programowo (brak też dobrej oferty 4K i Polsat Sport Premium), zmienię operatora. Dość kompromisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...