Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem do To&Owo dlaczego zmniejszyli ilość stron i w ogol po co te zmiany, jednak konkretnej odpowiedzi nie dostałem. Mieli dużo pytań i jest to chyba standardowa odpowiedź dla wszystkich pytających.

 

Szanowni Państwo,

 

w związku ze stałym wzrostem liczby kanałów polskojęzycznych oraz licznymi zapytaniami czytelników o nową ofertę programową, nastąpiła konieczność redukcji stacji zagranicznych na rzecz krajowych. Mamy nadzieję, że zrozumieją Państwo naszą decyzję podyktowaną wyłącznie dobrem większości czytelników.

 

Serdecznie pozdrawiam

 

Włodzimierz Krawczyk

red. naczelny TO&OWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skoro chcesz program tv na e-mail, to znaczy, że masz dostęp do internetu, a skoro masz dostęp do internetu, to co za problem wejść na jakąś stronę z programem tv i go przeglądać :roll: A program tv dla wielu kanałów na e-mail, to tak, jak szukać wiatru w polu - on tam jest, tylko go nie widać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się nowa telewizyjna wyborcza.. Dodali 21 stacji bez sensu. Wszystko ściśnięte na chama. Większość dodanych stacji niepowinno tu być. Po co komu program na cbebbies?

 

A po co komu program dla Canal+, TVP 1 czy Discovery???

Zastanów sie co piszesz albo przestań pić

Moja siostra np: przegląda program Cbeebies bo jej roczne dziecko bardzo lubi Teletubisia i np: dobranocny ogród i ona wtedy wie kiedy to leci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niedawno w To&Owo usuneli znaczek HD z transmisji na Canal+Sport. Teraz to samo zrobili z Canal+Film. Co wiecej niektore filmy nie sa w ogole opisane, nie ma nawet znaczka 16:9. Przykre to , ale stacza sie ta gazeta coraz bardziej. Jest jakas inna gazeta, ktora prezentuje prawie wszystkie stacje, najlepiej jeszcze z oznaczeniem programow w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej o TO & OWO pisałem tak:

W najnowszym numerze (13) TO&OWO znajdujemy 112 stacji TV. Nie wnikam w to, których stacji jest brak, a których nie powinno się zamieszczać. Natomiast denerwujące są zmiany, jakie ostatnio poczyniono w tym zacnym tygodniku, o telewizji naziemnej i satelitarnej. Nie wiedzieć czemu poznikały, jeszcze stosunkowo niedawno, od zawszę publikowane reklamy, o odbiornikach satelitarnnych itp. Zaś reklamuje się coś - patrząc na wewnętrzne strony okładek - co wzrokiem przywołuje zupełnie inną technikę :wink: . Jedna krzyżówka też gdzieś przepadła. Co ważne, telewizji satelitarnej poświęcono tyle miejsca, co modelowi Abartha, z tym, że ja i pewnie wielu, te "autko" nie kupi.

Podobnie i dziś 112 programów. W sumie to aż, sto szesnaście stron. Ze świata satelitarnego, to tylko uśmiechnięty, pan Jarek Kucharek, teraz w porządnym garnturze i pod krawatem. Zaś po przeciwnej stronie Lexus, i myli się ten ktoś, jeśli pomyślał o telewizorze. Lexus IS-F, to luksusowa kolejna "bryka". "Gazetka" coraz bardziej niszowa. Cena bez zmian. To, co porywać do niej może, to "okładkowy" biust pani młodej. W środku nie będę kartkował, i tak 99% tych programów, nie obejrzę.

I tu zaszła zmiana - jak pisała M.D. - a zmiana ta jest tragiczna. Przerobili nam czasopismo, na Świerszczyk w kolorze :roll::lol2: i wydali kolejnego "artystycznego" gniota. :roll: :>

Ta gazeta nie jest już tak, jak kiedyś, nośna w "informacje" Myślę, że gazeta powinna lepiej selekcjonować swoich "redaktorów"

A dziś! Dziś ta gazeta już mnie nie "bawi" tak jak to bywało dawniej. Ze szkodą chyba dla wszystkich...

Kryzys? Czy też chude czasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...