Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rozwijając myśl przedmówców Tele Świat ma 107 kanałów telewizyjnych (To i owo ma ich bodajże 112) na 100 stronach. Całość przypomina mi niemieckie gazety tv typu TV Spiel Film. Jestem tylko ciekaw jakich kanałów ma To i owo a nie ma Tele Świat.

Z nowości to można odnaleźć powracające do tygodników ITV i 4FUN TV (czyżby ktoś spełnił moją prośbę ?) a także (i tu ucieszę pytającego wyżej) Sportklub Plus !!!

Ciekawe czy podobne zmiany planują w To i owo - tam też mogli by zmienić szatę graficzną i dołożyć kilka kanałów ,podobnie w opuszczonym pod względem zmian Tele Tygodniu który teraz jest najbrzydszą gazetą Bauera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
To prawda, Tele Świat jest teraz lepszy pod względem ilości stacji od To&Owo, ma nawet mój ulubiony Da Vinci, jedynie brakuje mu oznaczeń HD. Polecam TŚ jeśli ktoś nie ogląda kanałów zagranicznych to będzie zadowolony.

A jeśli ogląda zagraniczne TV pewnie też zadowoli go "Tele Świat". W To&Owo z zagranicznych kanałów prawie nic nie zostało. I do tego durne pytania takie jak to: "Czy dekoder Sky Italia będzie wymagał przestrojenia do odbioru w Polsce" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To&Owo może teraz nie błyszczy ale ma swój klimat. Nie sądzę aby był w jakiś sposób zagrożony. Sam pisałem wiele opinii niepochlebnych. Cóż samo narzekanie nie jest jeszcze jakąś wyrocznią. Poza tym w parze idą przyzwyczajenia. A te są ogromne. Można zrobić krok w bok. I kupić konkurenta aby go sobie posmakować. A jak się nie znajdzie, to czego się oczekiwało, to pozostanie tęsknota. I w końcu powroty są bardzo przyjemne :lol: Oooo! Jakoś lirycznie mi wyszło? I może oto chodziło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadą nowego Tele Świata jest tylko to że chyba obcięli ilość stron - teraz jest 100 stron a było chyba więcej.

nie nie zmienili ilości stron wydaje się tylko że zmienili bo ostatnie jeden dzień programu miał 6 stron a teraz ma 8 stron + 2 na filmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy "Tele Świat" jest super. Wcześniej tej gazety nie kupowałem, dziś ją nabyłem z czystej ciekawości i u mnie na To&Owo już nie ma miejsca. Program jest bardzo przejrzysty, kanały są bardzo dobrze pogrupowane tematycznie, pozycje na żywo są pięknie oznaczone ikonką "LIVE". Poza tym znaleźć można program m.in. Da Vinci czy też SportKlub+, którego w To&Owo się nie znajdzie. Dla mnie bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...