Jump to content
mh_misiek

Gazety z programem TV

Recommended Posts

No tak i jeśli dobrze pamiętam to pojawił się już w zeszłotygodniowym numerze TO&OWO...więc to żadna nowość :>

Guest Anonymous

To&Owo zeszło na psy...

Przeglądałem numer z końca 2003 roku - były dwie strony z nowościami sat i poradami, ramka "satelitarni szperacze" o nowych programach...

Teraz czwarty raz czytam jak odbierać całą dobę TCM w Cyfrowym Polsacie :evil:

Wiesz co mówisz, zgadzam się z tobą - przeglądałem wczoraj i nawet papier był lepszego gatunku a gazeta miała większy magazynowy format.

Kącik techniczny w najnowszym numerze to cicha reklama sieci ERA. :evil:

Fakt że to co dzieje się z To & Owo to niezła degrengolada z porównaniu z tym co było. Ale i tak nikt nie ma do nich startu, no i...przyzwyczaiłem się. Jest To & Owo i długo długo nic. Najwięcej kanałów i w ogóle, bo przecież taki Tele Tydzień to zwykły plotkowiec dla bab, że już nie wspomnę że kluczowa część czyli sam program jest żałosny.

Ale i tak żal patrzeć jak To & Owo rozmienia się na drobne. Kiedyś to była przecież alfa i omega jeśli chodzi o tv sat, newsy, porady. Chociażby lata 90. albo nawet i początek obecnego stulecia. Może i był gorszy papier i czarno-białe strony z programem, ale w To & Owo było wszystko czego potrzebował każdy posiadacz satelity.

Najbardziej wkurzają mnie gazety, i chyba nawet "To i Owo" tak ma, które nie publikują całej ramówki wybranej stacji, z wyjątkiem kilku większych. Discovery czy MTV prezentowane są od godzin popołudniowych. Dla mnie to żenujące, bo skąd mam więc wiedzieć co leci rano? Kiedyś zachwalałem "Super Express TV", ale ostatnio i tam weszły takie cięcia żeby upchnąć więcej programów.

@marcin9216 po to są gazety, żeby nie włączać kompa za każdym razem gdy chcemy zobaczyć program a co do EPG to nie zawsze działa jak należy, np. w Ferdku FX7600 dla C+ podawane są tylko 2 pozycje programowe no i EPG nie działa na wszystkich kanałach a gazeta ma same korzyści można osiąść na tronie i zaplanować co ciekawego oglądniemy w tym tygodniu :wink:

Najbardziej wkurzają mnie gazety, i chyba nawet "To i Owo" tak ma, które nie publikują całej ramówki wybranej stacji, z wyjątkiem kilku większych. Discovery czy MTV prezentowane są od godzin popołudniowych. Dla mnie to żenujące, bo skąd mam więc wiedzieć co leci rano? Kiedyś zachwalałem "Super Express TV", ale ostatnio i tam weszły takie cięcia żeby upchnąć więcej programów.

Rano i tak większość z nas jest w szkole lub pracy ;-)

A jak toś jest na urlopie lub wagarach :?: Dobry program powinien być od rana do nocy, żeby sobie zaplanować urlop lub wagary :D

To cały urlop spędza się dzień w dzień, od rana do nocy siedząc przed TV, albo też uczniowie idą na wagary do domu TV oglądać, nawet jak rodzice nie poszli do pracy :woot: co za kraj :lol: :>

Od dziś w To&Owo przy kanałach Hbo I Eurosport dopisano HD,pozatym w dziale aktualności jest wszystko o tym jak działają satelity itp.

Wie ktoś może czy w gazecie To&Owo zamieszczane są jescze informacje Tv sat(reklamy tunerów, kart, itp.)??

Dawno nie kupowałem tej gazety bo obecnie kupuje Tv okey.

Nie ma informacji TV-SAT, nie ma już testów sprzętu satelitarnego, a w poradach TV SAT są odpowiedzi na ciągle te same pytania, jest jedna mała reklama. Od czasu do czasu pojawia się na pierwszych stronach jakiś artykuł związany z telewizją satelitarną.

Guest Anonymous

W aktualny numerze są znowu powtarzające sie porady. Tym razem jak rozdzielc sygnał C+ oraz kablówki na 2 telewizory.

W następnym można się spodziewać porady o całodobowym odbiorze TCM w CP, bo już dawno tego nie było :lol2:

Dajcie spokój, To i owo to kolorowy szmatławiec jakich wiele, jednak w jednym nie do pobicia: nikt inny nie oferuje takiego szerokiego spisu kanalów i tylko dlatego jest zauważalny na rynku.

W gazetach jest już program dla Polsat Cafe (poniżej program z Tele tygodnia) :

prasa.png

(źródło : tvpolsat.info)

Tymczasem w To i owo które zasłyneło wpadką z Polsat Cafe doszły inne zmiany. A mianowicie zrezygnowano z porad satelitarnych i zamieniono RTR Planeta na ORT (pierwszy kanał rosysjskiej tv) w polskim tłumaczeniu.

Przepraszam że pisze post pod postem ale czy skorygowano już wpadkę w To i owo ??

Guest Anonymous

Zamiast błędnego Polsat ZiU teraz jest prawidłowy Polsat Play.

Guest Anonymous

Przeglądałem To&Owo w sklepie-wróćiły porady tv-sat, oczywiście baaardzo "trudne pytania"

Czyżby znowu temat splitterów, konwerterów twin albo zeza? Nie kupuję regularnie T&O, ale w ostatnim numerze który mam, porady sat były całkiem na poziomie: odbiór Hellas Sata, nieaktywna przelotka w Echostarze i polska platforma cyfrowa za granicą (polecał pre-paid - przecież to też nielegalne!).

Zamiast błędnego Polsat ZiU teraz jest prawidłowy Polsat Play.

Ciekawe czy wsadzą poza tym także program Polsat Cafe ??

Guest Anonymous
Czyżby znowu temat splitterów, konwerterów twin albo zeza? Nie kupuję regularnie T&O, ale w ostatnim numerze który mam, porady sat były całkiem na poziomie: odbiór Hellas Sata, nieaktywna przelotka w Echostarze i polska platforma cyfrowa za granicą (polecał pre-paid - przecież to też nielegalne!).

Tym razem m.in. o odbiorze polskich paltform w Australii( :lol2: ), zezie(oczywiści HB-Astra1)

A programu Polsat Cafe nadal w To i owo nie ma :( Według mnie powinien on być także w tym tygodniku za jakiś zagraniczny kanał. Bo według mnie Polsat Cafe i Polsat Play powinny być razem w tej gazecie a nie tak jak teraz że Polsat Play jest w To i owo a Polsat Cafe w pozostałych gazetach.