Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

To&Owo zeszło na psy...

Przeglądałem numer z końca 2003 roku - były dwie strony z nowościami sat i poradami, ramka "satelitarni szperacze" o nowych programach...

Teraz czwarty raz czytam jak odbierać całą dobę TCM w Cyfrowym Polsacie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt że to co dzieje się z To & Owo to niezła degrengolada z porównaniu z tym co było. Ale i tak nikt nie ma do nich startu, no i...przyzwyczaiłem się. Jest To & Owo i długo długo nic. Najwięcej kanałów i w ogóle, bo przecież taki Tele Tydzień to zwykły plotkowiec dla bab, że już nie wspomnę że kluczowa część czyli sam program jest żałosny.

Ale i tak żal patrzeć jak To & Owo rozmienia się na drobne. Kiedyś to była przecież alfa i omega jeśli chodzi o tv sat, newsy, porady. Chociażby lata 90. albo nawet i początek obecnego stulecia. Może i był gorszy papier i czarno-białe strony z programem, ale w To & Owo było wszystko czego potrzebował każdy posiadacz satelity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzają mnie gazety, i chyba nawet "To i Owo" tak ma, które nie publikują całej ramówki wybranej stacji, z wyjątkiem kilku większych. Discovery czy MTV prezentowane są od godzin popołudniowych. Dla mnie to żenujące, bo skąd mam więc wiedzieć co leci rano? Kiedyś zachwalałem "Super Express TV", ale ostatnio i tam weszły takie cięcia żeby upchnąć więcej programów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcin9216 po to są gazety, żeby nie włączać kompa za każdym razem gdy chcemy zobaczyć program a co do EPG to nie zawsze działa jak należy, np. w Ferdku FX7600 dla C+ podawane są tylko 2 pozycje programowe no i EPG nie działa na wszystkich kanałach a gazeta ma same korzyści można osiąść na tronie i zaplanować co ciekawego oglądniemy w tym tygodniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej wkurzają mnie gazety, i chyba nawet "To i Owo" tak ma, które nie publikują całej ramówki wybranej stacji, z wyjątkiem kilku większych. Discovery czy MTV prezentowane są od godzin popołudniowych. Dla mnie to żenujące, bo skąd mam więc wiedzieć co leci rano? Kiedyś zachwalałem "Super Express TV", ale ostatnio i tam weszły takie cięcia żeby upchnąć więcej programów.

 

 

Rano i tak większość z nas jest w szkole lub pracy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W aktualny numerze są znowu powtarzające sie porady. Tym razem jak rozdzielc sygnał C+ oraz kablówki na 2 telewizory.

W następnym można się spodziewać porady o całodobowym odbiorze TCM w CP, bo już dawno tego nie było :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W gazetach jest już program dla Polsat Cafe (poniżej program z Tele tygodnia) :

prasa.png

(źródło : tvpolsat.info)

 

Tymczasem w To i owo które zasłyneło wpadką z Polsat Cafe doszły inne zmiany. A mianowicie zrezygnowano z porad satelitarnych i zamieniono RTR Planeta na ORT (pierwszy kanał rosysjskiej tv) w polskim tłumaczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czyżby znowu temat splitterów, konwerterów twin albo zeza? Nie kupuję regularnie T&O, ale w ostatnim numerze który mam, porady sat były całkiem na poziomie: odbiór Hellas Sata, nieaktywna przelotka w Echostarze i polska platforma cyfrowa za granicą (polecał pre-paid - przecież to też nielegalne!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby znowu temat splitterów, konwerterów twin albo zeza? Nie kupuję regularnie T&O, ale w ostatnim numerze który mam, porady sat były całkiem na poziomie: odbiór Hellas Sata, nieaktywna przelotka w Echostarze i polska platforma cyfrowa za granicą (polecał pre-paid - przecież to też nielegalne!).

 

Tym razem m.in. o odbiorze polskich paltform w Australii( :lol2: ), zezie(oczywiści HB-Astra1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A programu Polsat Cafe nadal w To i owo nie ma :( Według mnie powinien on być także w tym tygodniku za jakiś zagraniczny kanał. Bo według mnie Polsat Cafe i Polsat Play powinny być razem w tej gazecie a nie tak jak teraz że Polsat Play jest w To i owo a Polsat Cafe w pozostałych gazetach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...