Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W gazetach jest już program dla Polsat Cafe (poniżej program z Tele tygodnia) :

prasa.png

(źródło : tvpolsat.info)

 

Tymczasem w To i owo które zasłyneło wpadką z Polsat Cafe doszły inne zmiany. A mianowicie zrezygnowano z porad satelitarnych i zamieniono RTR Planeta na ORT (pierwszy kanał rosysjskiej tv) w polskim tłumaczeniu.

W tym programie ORT zdziwiło mnie,że przy Wiadomościach 15,18 w nawiasie podano POL.Czy są tam w jakiś sposób/napisy,druga wersja językowa itp/podawane po Polsku?.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W redakcji mówili mi że będzie program polsat Cafe jak cyt. "znajdą miejsce".

Proponuję usunąć programy zagranicznych kanałów, którymi sztucznie nabijają sobie licznik. Co jeszcze śmieszniejsze, nie wiadomo dlaczego kanały BBC są tak porozrzucane po różnych stronach. Nie rozumiem też, dlaczego gazety nie wyprzedzają posunięć niektórych nadawców i na przykład nie mają w najnowszym numerze, powiedzmy od czwartku, kiedy startuje nowy kanał, nowych ramówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie ma, bo takie gazety się przeważnie wyrzuca, a nie kolekcjonuje.

 

Kiedyś to była gazeta. Pewnie niektórzy nie wiedzą, że w środku były np. okładki VHS do wycięcia na różne filmy - takie uzupełnienie dla osób korzystających z ShowView. Mam parę z nich do dzisiaj.

Oczywiście były też nieciekawe sprawy, jak reklamy treści erotycznych (i to na dobre parę stron) o których pisałem we wcześniejszych postach w tej dyskusji. Niestety nikt nie podjął tematu. Do tego napisano mi, że jeżeli szukam tego typu treści, niech kupię jakiegoś świerszczyka. Widzę że są tu sami nowi czytelnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiadomo :roll: Ale ostatnio i tak ten dział w "To&Owo" to ciągle jedne i te same problemy do rozwiązania, a takie przerwy to już dla nich są pewnie obojętne albo już nie otrzymują zbyt wielu próśb o pomoc i nie mieli co umieścić tym razem :/ Sam mam takie wrażenie, że te porady, to chyba trzymają już tylko po to, żeby tam były :? Kiedyś to można było powiedzieć, że to było ciekawe - porady tv-sat, które nie tak często się powtarzały oraz informacje z rynku tv-sat & RTV (wszelkie nowości sprzętowe i programowe, wywiady z prezesami platform itp.) - ale teraz to już bardziej taka atrapa, żeby tylko zapchać stronę (jeśli jest czym) :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy inż. Kucharek zniknął już na stałe z "To&Owo" ? Bo ostatnim numerze inżyniera brak :(

Nie zniknął w ostatnim numerze, który zakupiłem, są porady inżyniera Kucharka. I te tradycyjne pytania :/ , choć jedno z pytań było odnośnie ,,telewizji na kartę,, a to już na topie jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Od poniedziałku grubszy Tele Świat

 

W poniedziałek, 15 grudnia 2008 roku, w kioskach ukaże się Tele Świat w zwiększonej objętości (łącznie 116 stron), odnowionym layoucie i o rozbudowanej zawartości merytorycznej.

Znacznemu rozbudowaniu (ponad 20 stron) uległ dział popularno-naukowy, co wiąże się m.in. ze wzrostem zainteresowania czytelników kanałami tematycznymi. Ponadto zwiększona została - z 54 do 72 - liczba stacji telewizyjnych, których program jest publikowany w magazynie.

 

W każdym numerze znajdą się co tydzień opisy ponad 400 filmów, omówienia premier kinowych i DVD, informacje o gwiazdach, praktyczne porady (podróże, kuchnia, zdrowie, uroda) rozrywka (krzyżówki, horoskop, humor) oraz strony dedykowane m.in. nowościom na rynku platform cyfrowych.

 

Do zespołu redakcyjnego magazynu Tele Świat dołącza Hubert Musiał, który, razem z Robertem Pieńkowskim, będzie pełnił obowiązki zastępcy redaktor naczelnej Ewy Wąsikowskiej-Tomczyńskiej.

 

Hubert Musial pracował ostatnio na stanowisku redaktora prowadzącego dodatku "Męska rzecz" dziennika Polska The Times, poprzednio był m.in. redaktorem naczelnym dodatku Tele Magazyn oraz redaktorem naczelnym magazynu muzycznego XL.

Nie wiem czy mi się zdaje ale czy z tymi nowinkami o platformach cyfrowych gazeta nie przejmuje pałeczki po To i owo ?? Już się nie mogę doczekać zwłaszcza że Tele Świat na stan obecny nie za ładnie wygląda od strony grafiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu kupuje się Super Express z dodatkiem telewizyjnym, do którego nawet nie zaglądam, bo strasznie się zepsuł moim zdaniem i przypomina mi inne tytuły, gdzie nie wstawia się pełnych programów TV, tylko tyle ile się zmieści. Ale dzięki Bogu mamy internet i tu mam wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...