Jump to content

dana

Users
 • Content Count

  478
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralna

About dana

 • Rank
  Rozpisany
 • Birthday 10/12/1993

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Gender
  Kobieta
 • Location
  Mazowsze :D
 • Hobby
  muzyka,gry komputerowe,film,książki,skoki narciarskie,języki obce,geografia,kultura imion,dietetyka,wizaż i fitness.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jackikojot: Kurde ale chodzi mi o tego użytkownika Było minęło - Era VHS, a nie o Dawno temu w TV, co miał te świąteczne nagrania z Pulsu z 2007 roku, co ja jako jedyna na tej stronie w 2009 roku przed filmem Scooby Doo mojego brata i za co ten Było minęło został zbanowany ze dwa miesiące temu, tyle, że utworzył nowe konto Było przeminęło i nie wrzucił tam tych nagrań z tego Pulsu do dziś, co mówię?
 2. Na YT był taki użytkownik jak Było minęło - Era VHS, co miał tam świąteczne materiały tego Pulsu z 2007 roku, co ja jako jedyna w 2009 roku tam w czasie filmu Scooby Doo i przed nim, że był nagrywany dla mojego brata ,że jak jechaliśmy do babci na wieś, to potem przyjechaliśmy i włączyłam mu to i ciekawe, dlaczego oraz za co ten użytkownik Było minęło został zbanowany wtedy, że utworzył potem nowe konto Było przeminęło i narazie tych filmików z Pulsu nie wrzucił ostatnio?
 3. Jax ja również jeszcze pamiętam,że posiadałam na kanale 41 jeszcze z Pałacu Kultury i Nauki ten biały z zieloną kulką oraz napisem Puls w 2001 roku. Mój ostatni post w 2018 roku.
 4. Jax ja również ten Puls doskonale pamiętam,ale najlepszy był w czasach posiadania kablówki zwanej Vectra w latach 2006-2010.
 5. O ten Puls także Adrianie również pamiętam z jego początków właśnie i mam nadal do tej pory Kacpra i przyjaciół z tym logiem nagrane nawet.
 6. O ten Puls bardzo wtedy lubiłam,był rewelacyjny, a teraz? Same durne lombardziki i nie tylko. A teraz właśnie z wakacji 2009 roku filmik z tej stacji i był wtedy doskonały, nawet się nim fascynowałam ciągle:
 7. Dzisiaj równo mija 10-lecie dołączenia mnie do tego forum.
 8. Wpiszcie w odpowiedziach,który dokładnie jesteś,bo ja to będę robić latami. Ja jestem rocznik 1993 i się z tego cieszę.
×
×
 • Create New...