Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam powiem tak- interesuje sie sportem a szczegolnie piłka i jak ktos chce wiedziec co w trawie piszczy odnosnie transmisji najlepszy jest piatkowy dodatek do przegladu sportowego, wszystkie sportowe kanaly polskie łaczne ize sportklubami espn i tvn turbo. A tak normalnie to dobrym rozwiazaniem jest tez dodatek do gazety wyborczej ale tylko dla tych co maja cyfre bo polstaowskich kanalow jest tam malo nie wspominajac juz o n bo nie ma nawet programu nsport, ale dla cyfry jest idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem opisów, przejrzystości i graficznie najbardziej odpowiada mi TeleTydzień, ale To & Owo jest z oczywistych powodów lepsze jeśli chodzi o sam program, bo ma o wiele więcej kanałów. Tylko nie wiem po co komu program na jakieś niemieckie stacje regionalne?? To jest paranoja - nie wyobrażam sobie żeby ktoś takie kanały oglądał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem po co komu program na jakieś niemieckie stacje regionalne??
Zgadzam się całkowicie. Skoro coraz mniej miejsca poświęcają na technikę satelitarną i idą w kierunku naszych platform (coraz więcej polskich kanałów w gazecie), ploteczki z życia gwiazd, showbiznes itp., to zdaje się, że niedługo całkowicie odwrócą tematykę tej gazety z programem TV i wycofają regionalne kanały niemieckie.
To jest paranoja - nie wyobrażam sobie żeby ktoś takie kanały oglądał.
O Panie! :lol: Ja oglądam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W najnowszym numerze (13) TO&OWO znajdujemy 112 stacji TV. Nie wnikam w to, których stacji jest brak, a których nie powinno się zamieszczać. Natomiast denerwujące są zmiany, jakie ostatnio poczyniono w tym zacnym tygodniku, o telewizji naziemnej i satelitarnej. Nie wiedzieć czemu poznikały, jeszcze stosunkowo niedawno, od zawszę publikowane reklamy, o odbiornikach satelitarnnych itp. Zaś reklamuje się coś - patrząc na wewnętrzne strony okładek - co wzrokiem przywołuje zupełnie inną technikę :wink: . Jedna krzyżówka też gdzieś przepadła. Co ważne, telewizji satelitarnej poświęcono tyle miejsca, co modelowi Abartha, z tym, że ja i pewnie wielu, te "autko" nie kupi.

Podobnie i dziś 112 programów. W sumie to aż, sto szesnaście stron. Ze świata satelitarnego, to tylko uśmiechnięty, pan Jarek Kucharek, teraz w porządnym garnturze i pod krawatem. Zaś po przeciwnej stronie Lexus, i myli się ten ktoś, jeśli pomyślał o telewizorze. Lexus IS-F, to luksusowa kolejna "bryka". "Gazetka" coraz bardziej niszowa. Cena bez zmian. To, co porywać do niej może, to "okładkowy" biust pani młodej. W środku nie będę kartkował, i tak 99% tych programów, nie obejrzę.

I tu zaszła zmiana - jak pisała M.D. - a zmiana ta jest tragiczna. Przerobili nam czasopismo, na Świerszczyk w kolorze :roll::lol2: i wydali kolejnego "artystycznego" gniota. :roll: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widocznie niemaja za wiele glosow krytycznych u czytelnikow skoro dalej ta gazete przerabiaja.
Dzisiejszy posiadacz anteny satelitarnej ma na celu odbiór płatnej polskiej oferty z satelity. Kiedyś posiadanie anteny satelitarnej wiązało się z głównie z hobby w tym kierunku jak i również z odbiorem zagranicznych stacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

18 numer TO&OWO

Pierwsza strona jak zwykle pompatyczna, bo z dziewczyną w czerwonej sukience. Również sto szesnaście stron i 112 stacji Tv. Druga strona okładki zakupowa z różnej maści przyborami. Wewnętrzne strony okładki, to już tradycyjnie, o trochę innej technice. :wink:

Jedna krzyżówka na swoim miejscu też jest.

Hmm, nieśmiało powraca reklama sprzętu Tv-Sat. Pan Kucharek z czteroma odpowiedziami - widać, że się nie przemęcza. Choć Alfa bryka, to Mi.To lotto :wink: Powyżej minidekoder, nagrywarka DVD, przenośny odtwarzacz DVD, to jest już coś.

Opisy tego, co będzie w telewizji i to, co w kinie zobaczymy - są nieco lepsze. Programów kanałów tv opisywać nie będę, bo i tak wszystko to sami w telewizji zobaczycie. :lol2:

Czyżby Redakcja TO & owo czytała nasze Forum. :wink: Pewny tego nie jestem, a sam tygodnik - bez zmian, czy drobna poprawa? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów zadzwoniłem wczoraj do To i Owo i poprosiłem aby mnie połaczono z redaktorem naczelnym i powiedział mi, ze w najbliższym czasie nic się nie zmieni dodadza tylko 2 programy NG HD i FilmBox HD i poza tym nic więcej a kacik satelitarny bedzie pojawiał się tylko od czasu do czasu. Niestety!

 

Jak dla mnie szkoda ze nie ma już tej gazety TV Movie. Była Super bo To i Owo od ostatniej "zmiany" to jak dla mnie TRAGEDIA!!! kupuje je tylko dlatego ze dokładnie zawsze zaznacza premiery w C+ i HBO oraz je opisuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi brakuje w To i Owo tego, że TVP Kultura jest rzucona na 4 stroną dopiero i ma " mini " oprawę ( czyli ramka typu sąsiadujących z nią np Kuchnia TV czy Zone Club :(

Kino Polska oraz Ale Kino - mogły by też być " normalne " - kosztem innych stacji ( M6 czy Bayern i inne regionalne )

Oczywiście dalej kupuje i będę kupywał ten mimo wszystko bardzo dobry tygodnik. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...