Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do To i owo to kanały HD powinny być w osobnym dziale (takie osobne działy dla kilku stacji były kiedyś praktykowane). Dodatkowo powinna tam wzrosnąć ilość stron.

Osobny dział dla kanałów HD i wtedy marnować miejsce dla takiego HBO HD, który ma identyczną ramówkę co HBO SD :roll: Dodatkowe strony mogłyby być - jeżeli brakłoby miejsca po wyrzuceniu kanałów zagranicznych :> A tak wogóle to może mogliby pomyśleć nad dwoma wydaniami: jednym z ramówką dla polskich i polskojęzycznych stacji oraz drugim z ramówką dla stacji zagranicznych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tylko że ciekawe kto by im kupował ten program z zagranicznymi stacjami, bo większość ludzi nie interesują zagraniczne programy, a tych których interesują, to patrzą w necie na program. Ogólnie - program z zagranczinymi stacjami cieszył by się małą popularnością.

Moim zdaniem to To&Owo powinno wywalić programy zagranicznych stacji i wrzucić tam polskie programy, których brakuje (Owsiak TV, Da Vinci Learning, SportKlub+, nTalk etc.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Do wy[beep]a są według mnie: TF1, M6 i regionalne kanały niemieckie. Zamiast nich można wstawić Tele5 Deutschland i jakieś polskojęzyczne kanały np. BBC Cbeebies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wy[beep]a są według mnie: TF1, M6 i regionalne kanały niemieckie.

Również myślę że w pierwszej kolejności powinni wywalić te regionalne niemieckie kanały. Ale docelowo myślę że w ogóle zamiast zagranicznych kanałów powinni dodać kanały dostępne na polskich platformach i w kablówkach bo jeszcze trochę im takowych brakuje. Kogo interesuje program zagranicznych stacji to i tak bez problemu sprawdzi to sobie w internecie, często nawet na stronie danego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A czy istnieje/istniała jakaś gazeta zaweirająca program stacji radiowych? :)

Kiedyś w Teletygodniu na jednej stronie upchany był program radiowy na cały tydzień dla PR, ZET i jeszcze jakichś stacji. Nie było to chyba jednak zbyt popularne i zniknęło z gazety. Jeśli ktoś szuka programu PR bez internetu, to

:arrow: Telegazeta TVP1&TVP2, strony 336-339 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakąś stronę z programem tv, który można by było przeglądać tak jak w normalnej papierowej gazecie? Na wszystkich stronach trzeba ustawiać swoje kryteria, o której godzinie, jaki program, itd. A żeby były wszystkie, po kolei, na każdy dzień? Druga sprawa, przydałaby się strona z możliwością wyszukiwania powtórek przegapionych pozycji w programie - tego też nigdzie nie widziałem. Ogólnie zdaje mi się, że na polskim rynku jest nisza pod tym względem - przecież można by było zaoferować portal, na którym ustawiałoby się swoje preferencje filmowe czy też śledzenie powtórki jakiegoś filmu w programach telewizyjnych oraz powiadomienie o tym na e-mail, jeżeli coś takiego się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karol91, myślę, że ta strona byłaby dla ciebie najlepsza: http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/. Na tej stronie jest bardzo dużo kanałów, których kolejność możesz sam sobie na stałe ułożyć. Na tej stronie masz też możliwość szukania powtórek danego programu, wystarczy tylko wybrać opcję Szukaj w programie TV , a następnie wpisać nazwę programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...