Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj sobie kupiłem Tele Świat i co... jest świetny. Nie ma głupkowatych, zagranicznych stacji, najważniejsze kanały są, są kanały, któych nie ma To i Owo (jak Wspomniał @Piotrek Da Vinci Learning i SportKlub+). Obecnie nie wyobrażam już sobie To&Owo w moich rękach, bo przerzucam się na TŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kanały Tele Światu :

TVP 1

TVP 2

TVN

Tvn 7

TVN Turbo

TVN Style

TVN CNBC Biznes

Polsat

Polsat2

Polsat Play

POlsat Cafe

Polsat Sport

Europsport

Eurosport2

TV 4

ORANGE SPORT

TVP SPORT

nSPORT

ALE KINO!

CANAL+

CANAL+ SPORT

DISNEY CHANNEL

JETIX

ZIGZAP

MINI MINI

TVS

TELE5

VIVA POLSKA

MTV POLSKA

COMEDY CENTRAL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tak, jest taka gazeta z programem tv jak TŚ. Jest to skrót(choć niepoprawny - tak mi się wydaje :wink: ) od Tele Świat.

 

Edit: @radex_go Widzę, że już wiesz, że jest taka gazeta jak TŚ. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując Tele Świat :

- powiększył się o 35 stacji (z 72 na 107)

- z gazety spadły rubryki pasujące bardziej do pisma dla kobiet czyli rubryki poradnicze i kulinarne

- zmieniono format tygodnika który wynosi teraz 21 na 28 cm (dotychczas 22,5 na 28,5 cm)

- usunięto prawie wszystkie krzyżówki i sudoku zostawiając tylko jedna krzyżówkę

- pozbyto się 16 stron

- zmniejszono czcionkę

- dodano podtytuł "Cyfrowy"

- bez zmian została cena 1,90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie najlepsza gazeta to dodatek telewizyjny do piatkowej Gazety Wyborczej. Wszystkie podstawowe stacje choc bardziej uklad kanałow nastawiony na posiadaczy cyfry Plus chyba ze to tylko moje subiektywne wrażenie. Ale mam tam wszystkie kanały które lubie ogladac i fajne opisy wszystkich filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele Świat zrobił na mnie wrażenie. Kończę z To i Owo i kupuję Tele Świat.

 

Jedyne do czego bym się przyczepił to półtorej strony opisów polskich seriali a tylko pół strony zagranicznych, no i bardzo mało miejsca na program m.in. AXN Sci Fi i Crime przez co jest bardzo nieczytelny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Absolutnie się z Tobą nie zgodzę. Po co kanały informacje tak blisko, jak ich ramówka jest stała, a zmienia się tylko, jak coś się dzieje, np. odbijanie KDT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjne już mogą tam być ale co z takimi kanałami jak Tele 5 czy Polsat 2 o TVS czy Polonii 1 nie wspominając które mają ruchomą ramówkę. A nawiązując do twojej wypowiedzi drogi przedmówco wyjątkiem można nazwać TVP Info które pomimo że jest stacją informacyjną ma ruchomą ramówkę (i stąd w To i owo jest zaraz po TVN'ie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacyjne już mogą tam być ale co z takimi kanałami jak Tele 5 czy Polsat 2 o TVS czy Polonii 1 nie wspominając które mają ruchomą ramówkę.

Ode mnie wielki plus dla Tele Światu że takie stacje śmieciowe jak wspomniane przez ciebie są daleko z tyłu. No może trochę krzywdząco napisałem śmieciowe o TVS, ale z drugiej strony to stacja regionalna. W To i Owo też jest gdzieś dalej.

 

Ktoś napisał że w Tele Świecie nie ma programów zagranicznych. Jeden się jednak znalazł, mianowicie sportowy DSF. Ale uważam że to dobrze bo DSF jest takim uzupełnieniem stacji sportowych do jakich mamy dostęp w Polsce, więc jego ramówka się przydaje. Skoro już jestem przy stacjach sportowych to brakuje mi oznaczeń "LIVE" dla stacji, które mają te mniejsze rubryczki (Sportklub, Orange Sport, DSF itp). Jak się ta ikonka im tam nie zmieści to chociaż w tekście mogliby dodać słówko "live".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zakupiłem Tele Świat i muszę przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. Zaryzykuję, lepiej niż To i Owo. Narazie bez minusów, oprócz braku znaczka HD przy filmach na Canal+Film, ale da się to przeżyć :)

Edit: Zauważyłem teraz, że Fashion TV ma całą kolumnę dla siebie, ciekawe po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FashionTV jest zdecydowanie na wyrost. Ale innych o podobnej tematyce tam bym nie dawał. Prędzej przesunąłbym trochę dziecięce i tą wolną dużą kolumnę przeznaczyłbym pod National Geographic Channel lub Planete.

 

Również niespecjalnie widzi mi się TVN24 i Polsat News w tej dużej kolumnie. Spokojnie zmieściłyby się tam gdzie jest TV Biznes itp., a duże kolumny przeznaczyłbym pod kanały sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Tele Świat Cyfrowy i stwierdziłem, że szału nie ma. Nie podoba mi się ich układ kanałów. Kanały Cinemax 2, FilmBox HD, FilmBox Family, FilmBox Extra, AXN Sci Fi oraz AXN Crime są bardzo ściśnietę, a czcionka jest bardzo mała (dla osób ze słabym wzrokiem aż za mała). Uważam za błąd, iż tak duże kolumny dostały się kanałom TVN24 i Polsat News, gdzie spokojnie można by je umieścić w mniejszych. Jednym słowem zostaje przy To&Owo, bo jest dużo lepsze (moim zdaniem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...