Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dzisiejszym numerze zaszło kilka zmian. Po pierwsze kanały sportowe zostały przesunięte bliżej. Teraz kanały lifestylowe i popularno-naukowe zajmują dwie ostatnie strony na dany dzień.

W "dużej" tabelce zamist Fashion TV jest teraz podawany program BBC Entertainment.

 

Ta pierwsza zmiana prawie nie zauważalna, druga zmiana jak najbardziej na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ten cały "Tele Świat" i nie wiem czym tu się podniecać. Zostaję przy "To & Owo". Te dwie gazety są prawie takie same, ale moja siła przywyczajenia do "To & Owo" jest ogromna. Bardziej podoba mi się szata graficzna w "To & Owo". Poza tym mają w końcu te 5 kanałów więcej, no i te parę zagranicznych, które bądź co bądź wydają mi się potrzebne. Szkoda tylko że wywalili Arte i 3Sat. No i po co komu program 4fun.tv ? Ten kanał sięgnął dna. Faktem jest że przed "To & Owo" kilka lat kupowałem "Tele Tydzień", który kiedyś dawno temu był całkiem porządny. Było to za analogowych czasów, gdy był ten prawdziwy Cartoon Network na Astrze. A mi nie trzeba było nic więcej od gazety z programem niż ramówka Cartoon Network, Eurosportu i paru niemieckich kanałów. Teraz to marna gazeta z ploteczkami o gwiazdach i kiepską częścią z programem. Ciężko mi było rzucić "Tele Tydzień" choć przeżywał degrengoladę na moich oczach. Ale w końcu przerzuciłem się całkiem na "To & Owo", które też czasem kupowałem ze względu na wielką ilość kanałów. Tylko wtedy jako dziecko odrzucała mnie trochę mało atrakcyjna, czarno-biała szata części z programem. Jednak kiedy przestawiłem się na "To & Owo" to tak czy siak byli już chyba w kolorze. Jestem wierny tej gazecie już kilka ładnych lat i nie sądze żeby to się miało zmienić w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam pytanie: która gazeta ma najwięcej kanałów sportowych? kupiłem teletydzień, no ale sportu na którym mi zależy jest niewiele, Eurosport 1 i 2, Polsat Sport, C+ Sport i chyba coś jeszcze, zależy mi żeby były oba Eurosporty, Polsat Sport i PS Extra, i TVP Sport, jakoś w sklepie nie mam ochoty przeglądać, a i nie wiem za bardzo czy jest co, bo po raz 1 kupiłem gazetę TV i wziąłem 1 lepszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W To i Owo mogą tak zrobić, w TeleŚwiecie nie ma żadnych zagranicznych kanałów (nie licząc DSF) więc nie ma za bardzo czego usuwać.

W Tele Świecie jedynymi kanałami które może iść na odstrzał jest Fashion TV oraz wspomniany DSF. W To i owo pewnie pójdą na odstrzał wszystkie niemieckie. To i owo przy okazji może też pozostałe przesunąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jak To i owo oraz Tele Świat wsadzą do siebie nFilm i nFilm 2 a potem Polsat Kino bo w To i owo trzeba byłoby jeszcze bardziej ścisnąć kanały podobnie jak i w Tele Świecie.

Mówisz i masz :> W najnowszym To&Owo już jest program dla nFilm HD i nFilm HD2 - trochę zmienili układ kanałów filmowych i serialowych, ale znaleźli miejsce dla tych kanałów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Nie ma to jak ścisnąć całą sekcję kanałów filmowych żeby upchnąć 2 śmieszne nfilmy, na dodatek dodali 2 stronicowy przewodnik po tym co oglądać wraz z eNką, gdzie wychwalane są pozycje głównie na kanałach na wyłączność: MGM HD, nFilmyHD, nawet dla Davinci się coś znalazło xD No i oczywiście nHIT na nSporcie :D Nie wiem jak to wygląda w innych gazetach, ale w To&Owo, nie podoba mi się :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się zupełnie nie podoba, że teraz zamiast programu C+ i C+Film wciśnięto HBO, a multipleks C+ zmarginalizowano. Przyzwyczaiłem się do poprzedniego układu kolumn. Na jednej stronie C+, na drugiej HBO. Teraz program np. C+Film w niektóre dni drukowany jest od godz.13, co jest niezwykle denerwujące. Wiadomo było, że umieszczenie nfilmów było kwestią czasu, ale zrobiono to po głupiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również w Tele Świecie jest już program nFilmHD i nFilm HD 2. Ścisnęli go tak samo jak wcześniej AXN Crime, AXN Sci Fi i Filmboxów. Oprócz nFilmów ściśnięty jest tak teraz dodatkowo program HBO Comedy i Sci Fi Channel. Wygląda to niestety okropnie.

Ciekawe czy dodadzą też ramówki NatGeo Wild HD i Animal Planet HD, bo jeśli tak to i wśród programów dokumentalnych będzie niezły ścisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...