Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się zdaje że TV 14 bardziej będzie czerpał z niemieckiego TV Movie niż swojego niemieckiego odpowiednika. Dla porównania okładka tamtejszej wersji :

49097.jpg

Sprawia ona wrażenie podobieństwa do okładki Tele Świata.

Tu macie zaś obrazki jak wygląda wnętrze tamtejszego TV 14 : http://www.bauermedia.de/microsite/tv14/zielseite.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc napiszę kilka moich spostrzeżeń na temat Tele Światu.

 

Program na dwa tygodnie - nawet powiem Wam, że przyjemnie się to przegląda.

 

Mniej stacji - dzięki temu ramówki poszczególnych stacji są bardziej czytelne ale...

 

No właśnie, przejdźmy do minusów. Brak programu Sci Fi Channel, jak również Sportklub+ i ESPN America jest jak dla mnie najbardziej odczuwalny. Brakuje także np. ramówki Filmbox HD czy TVP HD. Akurat w przypadku TVP HD mała strata, bo oni dosyć często zmieniają swój program, często nawet w tym samym dniu, więc mógłby być mocno nieaktualny. Nie widzę powodu aby umieszczać w takim wypadku np. ramówkę Cinemax 2. Przecież to Cinemax 1 +24h. Zamiast tego dali by ten Sci Fi Channel. Tak samo nie widzę powodu umieszczania tak obszernej ramówki TVP Info.

 

Na tę chwilę kusi cena. Nawet jeśli będzie wyższa w kolejnych numerach to jednak gazeta wychodzi raz na dwa tygodnie. Więc jeśli wyjdzie mnie to taniej niż kupowanie co tydzień To i Owo to chyba pozostanę przy TŚ. Zwłaszcza, że jak pisałem na początku, fajnie przegląda się program na dwa tygodnie do przodu. A jakby dodali ramówki Sci Fi, Sportklub+ i ESPN America to już w ogóle nie zastanawiałbym się tylko kupował dalej TŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to wadą jest zbyt malutkie literki zwłaszcza na dole strony z programami Tv ale to jeszcze ujdzie, najważniejszą wadą jest brak opisów filmów zwłaszcza dla HBO i Canal+ a jezeli juz to bardzo szczątkowe. Poza tym to mogło by byc jednak TŚ to miesięczny wydatek rtzędu 3 zł a To & owo 7,60 więc odzałuję te 4, 60 miesięcznie bo nie jest to zawrotna kwota i wolę mieć dokładniejszy program bo w tej chwili lepszej gazety nie ma chociaż To & owo tez ideałem nie jest a dziś dzwoniłem do redakcji i rozmawiałem z redaktorem naczelnym gdzie powiedziano mi ze w czasach kryzysu nie będą dodawać więcej stro a nowe programy jesli się pojawią to kosztem zagranicznych lub będą jeszcze bardziej ściesniać bądz podawać program szczątkowy czyli np od 14 do 22.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Tele Światowi nic by się nie stało jakby dorzucił jeszcze jakieś 26 stron tak żeby mieli 126 stron jak w wydaniach świątecznych - byłoby wtedy na brakujące kanały a układ listingowy liczył by ...116 stacji (czyli więcej niż Tele Świat). Przy okazji stacje TVP Info,TVN24,Polsat News i Tele 5 a także Polsat 2 dali za daleko spychając w szczególności Tele 5 na bok strony. Poza tym denerwuje mnie to że nic nie dali poza krzyżówką i horoskopem na końcówkę gazety (tam mogliby dać jakieś 8 stron). Przy okazji nie wiem czy zauważyliście ale niektóre strony są mniejsze a niektóre większe. Przewodnika filmowego nie musieli natomiast ścinać chociaż z drugiej strony brzydko by to wyglądało jakby dali ściśnięte podstawowe kanały a obok następne kanały z tych co obecnie widnieją na drugiej stronie kartki.

Przeglądałem natomiast plany wydawnicze gazety TV 14 i muszę powiedzieć że w tym roku aby mieć program na święta i Sylwester będziemy potrzebowali 2 wydania - no chyba że w ostatniej chwili dorzucą do wydania świątecznego program na Wigilię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zrobilem male porownanie To I Owo z nowym Tele Swiatem Cyfrowym.Brak w TS okolo 6 stacji w stosunku co do To i Owo.Z wazniejszych wymienie TVP HD, Wojna i Pokoj, Boomerang, Extreme,Sci-Fi,ESPN i chyba Nat Geo HD.Poza tym w To i Owo w programie Canal+ Film HD sa wyszczegolnione pozycje w HD w TS nie ma tego.To tyle.Ja zostaje przy To I Owo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znalezść jaki jest rozkład programów w TV14 bo jak wejdę na podany wcześniej link to jest tylko wyświetlana pierwsza i druga strona a chciałbym zobaczyć co jest na dalszych czy jest program min. Canal+ Sport2 i Orange Sport, Minimini i zigzap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znalezść jaki jest rozkład programów w TV14 bo jak wejdę na podany wcześniej link to jest tylko wyświetlana pierwsza i druga strona a chciałbym zobaczyć co jest na dalszych czy jest program min. Canal+ Sport2 i Orange Sport, Minimini i zigzap.

Pełny układ stacji można znaleźć pod tym linkiem : http://www.reklama.bauer.pl/niestandard ... cmid,34/#2 wyszukując wcześniej tam TV14 a po znalezieniu klikając na zdjęcie by go powiększyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz każda platforma mocno rozwija swoje ProgramyTV na witrynach internetowych, w końcu taka nadchodzi "era bez papiera" :)

 

chyba CP ma jeden z lepszych programów TV, z mozliwoscia wlasnego ulozenia ukladów kanałów, rodzaju emisji itp, rowniez pokazuje programy spoza CP jak np. C+

http://www.cyfrowypolsat.pl/program-tv/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czegoś ty oczekiwał ?? Od sporej liczby programów jest To i owo oraz Tele Świat a to to jest bardziej coś w rodzaju Tele Tygodnia tyle że w wersji dwutygodniowej. Zauważcie przy TV 14 że opisy propozycji danego tygodnia są zrobione dokładnie tak samo jak w TV Movie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...