Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowszym To&owo nadal brak nowych kanałów Polsatu, nie wiadomo* po co rozciągnięte ramówki n-filmów i obcięty c+film. Czyli nie zanosi się na zmiany, a szkoda...

 

W sumie to jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze ;) N-ka wykupuje od kilku numerów całe dwie strony na reklamę swoich programów, więc i stąd zapewne taki rozszerzony program n-fimów z opisami, aktorami itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem z ciekawości Tele Świat bo reklamowali że dużo stacji i na 2 tygodnie jest program. Brzmi fajnie ale w praktyce okazuje się, że nie ma to to zbyt wielkiej użyteczności. Owszem kanałów jest dużo, ale jest to tak wszystko "naćkane", że aby coś tam znaleźć trzeba się nieźle naszukać. Układ i wygląd tego wszystkiego jest znakomitym przykładem jak nie należy robić gazet z programem tv. Po prostu zero przejrzystości i wygląda to zwyczajnie brzydko. Program dla 80 stacji telewizyjnych upchnięty jest na zaledwie 5 stronach (na tylu stronach w TeleTygodniu jest 50 stacji, ale ta 5ta strona też jest nieźle skompresowana). Jakby to rozciągnęli na stronach 8miu to już by to mogło wyglądać przyzwoicie.

Ponadto mimo tylu stacji nie ma np programu na TCM.

 

Nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam TO&OWO, najlepsza gazeta, kupuję ją już od dłuższego czasu. Podoba mi się, przejrzysta jest i wogóle. Oferuje przede wszystkim program aż na 114 stacji, w tym klika zagranicznych typu RTL, ZDF itd. Mogliby już w końcu dodać program dla Polsatu Film i Polsatu Futbol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ programów w TeleŚwiecie i tak wygląda teraz lepiej niż jeszcze kilka tygodni temu gdy był tygodnikiem i miał program ponad 100 stacji.

Jednak na razie kupuję TeleŚwiat ze względu na to że tanim kosztem mam gazetę z programem na dwa tygodnie, chociaż brakuje mi tutaj kilku kanałów (Sportklub+, ESPNAmerica, TVP HD, MGM, Sci Fi Channel). Jednak zawsze program tych kanałów mogę sprawdzić w necie czy w epg, więc można powiedzieć że obecnie to co mnie trzyma przy TeleŚwiecie to jego cena: 1,50 za program na dwa tygodnie to jak dla mnie bardzo dobra oferta. Jeszcze jakby wywalili np. ramówki programów informacyjnych i dali w zamian coś z tej listy, którą podałem wcześniej to byłoby fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Tele Świat to według mnie gazeta lepiej wyglądała jak była tygodnikiem - ciekawe ile gazeta miałaby stron jakby zachowała zawartość z czasów gdy była tygodnikiem a zmieniła się w dwutygodnik.

Ja mam z kolei pytanie - czy ktoś ma w domu egzemplarz Piękna TV chciałbym wiedzieć jak wygląda układ stacji w tej gazecie bo na stronie galerii jest jedynie okładka gazety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...