Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy i ewentualnie kiedy pojawią sie nowe pozycje w To i OWO. Chodzi mi o takie programy jak:

AP HD, NGW HD, NGW SD, BBC HD. Dla mnie nipotrzebne są np programy TV z Czech, Włoch , Francji itp (choć nie powiem bylo pewna atrakcja czytanie programu telewizji czeskich z uwagi na jezyk).

 

A propos TO i OWO! Wie ktos, jak to logicznie zaprenumerowac za granice??? Znalazlem firme w Niemczech w internecie, ktora za kwartal chce 40euro! Pogielo ludzi! :crazy: To czasopismo w Polsce chyba 2zl kosztuje! Co do kanalow, to fakt! Powinny byc wszystkie kanaly z polskich platform. Zagraniczne sa calkowicie zbedne. Po co program tej CT? Powinni wprowadzic jeszcze obszerne opisy ofert serwisow VOD. Brakuje mi natomiast satnewsow, artykulow o nowych dekoderkach oraz tego Pana, co tak dzielnie odpowiadal na problemy ludzi z odbiorem satelitarnym! Zlykwydowaly a zamiast satnewsow dali recepte na obiad! [beep]!!! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeskie kanały powinny zostać, wiele osób je odbiera i ogląda, choć nie mówię o DVB-T, a raczej o analogu. (Sam program albo tłumaczony, albo rzeczywiście po czesku, bo to co jest teraz to czeski bez diakrytyki czyli tragedia). Ale jeśli miałaby być równowaga to gdzie kanały rosyjskie, litewskie itd?

Dla mnie osobiście wzorowym programem z kanałami satelitarnymi jest francuski Télécâble Sat Hebdo. Pamiętam jak mi szczena opadła, kiedy zobaczyłem 14 (albo 16) stron pełnego programu na każdy dzień, bez rzeczy w stylu - "nie zmieściło się w całości to wydrukujemy program od 16 do 22". Są tam wszystkie kanały, które emitują się przez satelitę po francusku. Oczywiście kupiłem ją i ...zapomniałem zabrać do domu. Do teraz nie mogę tego przeżyć... Cóż. Takie powinno być TO & OWO, a nie byle oszczędzić na papierze, co jest teraz. Wolałbym rzeczywiście czarno-białe strony z programem albo płacić 3 złote.

A co do HD - to jeszcze nie jest standard. Póki kineskop nie strzeli nikt nie zainteresuje mnie tym hajdefynyszyn. A jeśli już strzeli to telewizor jaki kupię, będzie mieć 32 cale, gdzie to całe "hede" nie robi różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mogli by podniesc cene nawet o 20gr ale rozbudowac gazete. A moze powinna poprostu w PL wystartowac jakas nowa gazeta. Moze to naprawde nisza rynkowa w Polsce? Fajny byl by taki tygodnik w Polsce, razem z newsami kablowo-satelitarnymi, poradami, testami sprzetu satelitarnego i full wypas programem z satelit! Mozna wypoziomowac tez cene i nie musi byc to gazeta za 1,99zl ale moze spokojnie nawet z 3-5zl kosztowac. Wogole co to za nazwa - To i Owo? Ta gazeta nalezy do niemieckiego Bauer Verlag. Dlaczego nie moze sie taka gazetka nazywac np. Tele7 itp itd? :mrgreen: To i Owo jest w tej chwili najlepsza gazeta z programem tv w PL - niestety!

 

A moze Hollex odkryje nowa luke na rynku i zrobi nastepna gazetke? Albo wogole Satkurier w tygodnik z programem i cala jego zawartoscia przerobic? Satnewsy byly by aktualniejsze tez. :idea: 5zl, co tydzien zaplace! :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie głupi pomysł :) Przynajmniej To i owo zmusiło by się do jeszcze większego wysiłku. Gazeta z programem tv od Satkuriera ? Jestem za !

Co do pomysłu przedmówcy to w Polsce mamy już Tele 14 (były Ekran TV) więc czemu nie Tele 7 lub TV 7.

Bauer powinien ogólnie zainwestować głębiej w segment pism telewizyjnych - propozycje od siebie dałem w temacie temu poświęconym w Hyde Parku : viewtopic.php?f=23&t=11800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej byłoby jakby To i Owo było wydaniem "regionalnym" z ramówkami stacji zagranicznych odbieranych w rejonach pogranicza np. kanały CT w wydaniu PD -Zach a kanały ukraińskie w wschodnim .Wiem że to nierealne ale pomżyć zawsze można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazeta dla 20 kanałów?

 

Nie dla 20

 

Dla polskich: Canal+Sport, Canal+Sport HD, Canal+Sport 2, Canal+Sport 3, ESPN America, ESPN Classic, Eurosport, Eurosport HD,Eurosport 2 , Eurosport 2 HD, Extreme Sport, nSport HD, Orange Sport, Orange Sport Info, Polsat Sport, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra, Polsat Futbol + kanały serwisowe, Polsat Sport News(jeżeli ruszy), SportKlub, SportKlub+, TVP Sport i TVN Turbo oraz AB Moteurs(dostępny w Cyfrze)

 

Dla kanałów zagranicznych dostępnych w sieciach kablowych: Motors TV, Poker Channel, Yacht&Sailing i Rush HD

 

Zagraniczne niekodowane z satelity: Rai Sport 1, Rai Sport 2, Sport 1 Germany (DSF), Eurosport DE, Super tenis, ORF Sport plus, CT4 Sport (dla południowej polski), STV 3 (dla południowej polski), Sport Italia, Sport Italia 2

 

Kanał sportowe platform satelitarnych zagranicznych:Sky Sport UK, ESPN UK, Sky Sport Italy i Sky Calcio, Sky Sport DE, hiszpańskie Canla+ deporte, Futbol, Liga, teledeporte, Sportmania,Golf, francuskie Canal+ Sport, orange sport i eurosport 1 i 2, skandynawskie kanały sportowe platformy Viasat i Canal+ Digital, rosyjskie kanały sportowe platformy NTV i Tricolor TV czeskie i słowackie kanały Nova Sport i Sport 1 i Sport 2. Dlaczego te kanały, bo jest trochę osób co ma w Polsce legalnie platformy cyfrowe z tych krajów oraz dla osób pochodzących z danego kraju co mieszkają w Polsce.

 

Program z kanałami pakietów: Supersport albania i Al Jazeera można kupić legalnie karty i dobierać w Polsce

 

Kanały klubowe: z Anglii, Francji, Hiszpanii i Włoch.

 

Trochę kanałów będzie. Gazeta to nie tylko sam program ale również opisy co będzie w sporcie, co się wydarzy. W sumie daje coś ok. 100 stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po co to i kto by to kupił? Przecież mało kto ma Sky czy ruską NTV. Ludzie by nie byli specjalnie tym zainteresowani, skoro polskie kanały mają w To&Owo czy w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Przepraszam za post pod postem ale mam ważną informacje - wreszcie będzie jakieś ruszenie treści w Tele Tygodniu :

TELE TYDZIEŃ MA WIĘCEJ STRON I NOWYCH AUTORÓW

 

 

Od września Tele Tydzień na stałe zwiększa objętość o 8 stron ( do 108 stron), zmienia papier na lepszy oraz wprowadza wiele nowości redakcyjnych.

 

Dotychczasowa cena ( 1,90zł) pozostaje bez zmian.

 

W Tele Tygodniu znajdzie się teraz więcej programów stacji telewizyjnych, informacji z życia gwiazd, ekskluzywnych materiałów z planów filmowych i serialowych oraz praktycznych porad. W części magazynowej pojawi się m.in. Kronika Kryminalna oraz Zwierzenia bez tabu.

 

Tele Tydzień zamieszczać będzie również więcej materiałów wspomnieniowych z życia telewizji i jej gwiazd (Legendy Ekranu, Co u Pani/Pana słychać?).

 

Współpracę z Tele Tygodniem, obok piszących już Beaty Tyszkiewicz i Doroty Zawadzkiej, rozpoczną także: Ilona Łepkowska, Maria Szablowska i Andrzej Mleczko.

 

Na łamy powracają felietony Lidii Stanisławskiej i rysunki Juliana Bohdanowicza. Nowości muzyczne polecać będzie czytelnikom dyrektor muzyczny RMF FM, Adam Czerwiński.

 

 

Pierwsze wrześniowe wydanie Tele Tygodnia z 6.09 ukaże się wyjątkowo w jeszcze większej objętości (łącznie 116 stron) – znajdzie się w nim wielki przewodnik po wszystkich jesiennych hitach telewizyjnych.

 

 

Promocja w TV ( TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TVN Siedem, TVN Style, TV Polonia, TVP Kultura, kanały At Media) i radiu (RMF FM, Radio ZET) oraz na Interia.pl.

 

Za produkcję spotów odpowiada agencja Futro Film, za zakup mediów – MEC.

No to mamy wreszcie jakieś ruszenie w tej gazecie która obecnie wygląda okropnie pod względem graficznym a propo grafiki to ciekawe czy i ona się zmieni bo teraz pod tym względem gazeta nie wygląda najlepiej.

 

@lukas_k ja też widziałem tą gazętę z programami dla dzieci - nazywa się ona Tele Kids i ma wszystkie programy dla dzieci a wydawana jest przez jednego z wydawców krzyżówek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 37 numeru To&Owo też zwiększy objetość o kilka stron (dzwoniłem do redakcji) ale nie zmieni się zawartość programowa - ten sam układ programu jak jest teraz bez nowych stacji dojda tylko wywiady z gwiazdami itp. oraz pojawi się kacik satelitarny, nowinki itp.

 

A propo Tele tygodnia ciekawe jakie dodadzą nowe programy, moze scieśnią juz istniejace 8 stron to nie duzo jak jeszcze ma być więcej wywiadów. A szkoda bo była by to jakaś alernatywa dla To i Owo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego RMFy znalazły się w Tele Tygodniu - odpowiedzi są dwie:

1. RMFy jak i Tele Tydzień należą do Bauera więc reklama wzajemna jest wskazana

2. Dla tej gazety będzie pisał dyrektor programowy lub muzyczny RMF FM więc gazeta gratisowo może dostać od nich ramówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TŚ nic się nie zmieniło, przynajmniej jeśli chodzi o ramówki stacji tv, a tylko to mnie w tego typu czasopismach interesuje. Dalej brak choćby Sportklubu+ czy kanałów HD (TVP HD, BBC HD). Ramówki wielu stacji ściśnięte tak że czasem trudno coś odczytać.

Kupuję tylko dlatego że to dwutygodnik i w sumie wychodzi dosyć tanio, a jednak czasem przydaje się ramówka jakiejś stacji w papierowym wydaniu a nie w wersji EPG bądź w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...