Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MNie też podoba się Teleświat ale że jest co 2 tygodznie nie zawsze jest podany dokładny program zwłaszcza co do transmisji sportowych w Canal+ czy w Orange Sport nie ma zaaznaczonych transmisji live. Dlatego kupuję To& Owo chociaz jak dla mnie za dużo tam nawalonych programów na tylu stronach powinni zwiększyć objetość o chociaż jedną stronę na dany dzieN!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 1996 roku kupuje "To & Owo" i według mnie nie ma lepszej gazety z programem. Kiedyś było czarno-białe i na zwykłym papierze, jednak było zdecydowanie lepsze. Teraz program nie jest podawany w całości. Dziś przypadkowo trafiłem na właśnie emitowany mecz Radwańskiej w Eurosporcie 2. W "To & Owo" nawet nie ma żadnej wzmianki o transmisji tego turnieju bo tam poniedziałkowy program skończył się na godzinie 23:00 a wtorkowy zaczyna się o 10:00. Szkoda, że idą na ilość a nie na jakość. Powinni zastąpić zagraniczne stacje polskimi bo wiele kanałów nie jest w tej gazecie uwzględnianych. Szkoda, że tak się skiepścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w "To & Owo" program Eurosportu zaczyna się dopiero o 14:45 - przecież to śmieszne. Jeśli przeznaczają na jedną stację tak mało miejsca to nie wiem po co się tak rozpisują. Przykład z dzisiaj:

16:45 Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki

17:00 Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki - mecz fazy grupowej: Gabon - Tunezja, live

19:00 Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki

19:15 Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki - faza grupowa: Kamerun - Zambia, live

Nie można byłoby napisać tak:

16:45 Piłka nożna - Puchar Narodów Afryki - mecze: Gabon - Tunezja, Kamerun - Zambia, live

Dzięki temu zaoszczędzone byłoby 7 linijek. Jakby sugerować się programem z "To & Owo" to Australian Open zaczyna się we wtorek o 6:00 i to tylko w Eurosporcie 2!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dwutygodniki telewizyjne Tele 14,tv 14 oraz Tele Świat doczekają się kolejnego konkurenta :

"Piękna TV" od lutego do kupienia w kioskach i salonach prasowych

Dwutygodnik "Piękna TV" przygotowywany przez wydawnictwo Elipsa na zlecenie firmy Rossman planuje rozszerzenie dystrybucji.

Teraz jest dostępny jedynie w sieci supermarketów drogeryjnych Rossman. Od 1 lutego ”Piękna TV” pojawi się także w kioskach i salonach prasowych wszystkich sieci. Magazyn o objętości 100 stron ukaże się w łącznym nakładzie do 150 tys. egz., w cenie 1,49 zł (w momencie debiutu 9 października ub.r. był o 50 groszy droższy). Do numeru, który ukaże się 1 lutego, wydawca dołączy bezpłatny dodatek – pierwszy tom skandynawskiej sagi pt. ”Trzy siostry”. Jej kolejne części będzie można kupić co tydzień w samodzielnej sprzedaży za 9,99 zł.

Wydawca wesprze pierwsze numery ”Pięknej TV” ukazujące się w sprzedaży kioskowej kampanią w telewizji (kanały tematyczne), prasie (”Naj”) i salonach sieci Empik. Magazyn będzie promowany hasłem ”Kobiecy punkt widzenia”. Kampanię wydawca przygotował we własnym zakresie.

No to się robi powoli ciasno w tym sektorze - mam nadzieje że nie będzie to "miejska" gazeta jak Tele Programy i będzie też w mniejszych miejscowościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Piękną TV (proszę o poprawienie kodowania cytatu newsa w moim poprzednim poście) to jestem mile zaskoczony - tak kolorowego tygodnia jeszcze nie widziałem. Układ pełny i przemyślany choć Polsat 2 i Tele 5 dalej oraz kanał y na 2 stronie po głównych mogą nieco drażnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak wygląda układ stacji w Piękna TV :

Strona 1 układu - TVP1,TVP2,POLSAT,TVN,TV4 trochę niżej pod tą ostatnią stacją TVN7 a jeszcze niżej pod pozostałymi stacjami z programem w ciągu poziomym Polsat Cafe,TVN Style,BBC Lifestyle,Domo

Strona 2 układu - Ale kino,Canal+,Hallmark,Kino Polska,HBO,Zone Europa trochę niżej pod tą ostatnią stacją TCM a jeszcze niżej pod pozostałymi Cinemax,Canal+ Film,Filmbox,TVP Kultura,HBO Comedy

Strona 3 układu Kuchnia TV,E!,Zone Club,BBC Enternaiment,Wedding TV,Tele 5

niżej w rzędzie drugim Disney Channel,Disney XD,Boomerang,Cartoon Network,Jetix Play,Discovery Travel & Living

niżej w rzędzie trzecim MTV Polska,Viva Polska,VH-1 Polska,Mini Mini,BBC Cbeebies,ITV

niżej pod pierwszymi kanałami w trzecim rzędzie Religia TV,Zigzap i 4FUN.TV

Strona 4 układu - Polsat 2,Puls,Polonia,Discovery,Discovery World,National Geographic pod trzema ostatnimi są jeszcze programy ułożone w ciągu poziomym : Planete,Animal Planet,TVP Historia (ramówki stacji nad którymi są też są ułożone w ciągu poziomym)

niżej w rzędzie drugim : Eurosport,Eurosport 2,TVP Sport,TVN24,TVP INFO,Polsat News

niżej w rzędzie trzecim : Universal,Travel,Fox Life,AXN,Zone Romantica,Comedy Central

 

Tak więc wygląda ten układ - według mnie trochę nie przemyślany bo kto by dał pierwszy Tele 5 niż Puls a ten drugi na ostatnią stronę a poza tym co Discovery Travel & Living robi przed głównym Discovery ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kropka jest prawie tak dobra jak To i Owo brakuje mi tam tylko kanałów HD i HBO Comedy.

 

Według mnie jest duża różnica między tymi gazetami. Kropka TV ma tyle samo stron, lecz 43 stacje mniej. Ucinanie programów zdarza się tam dużo częściej niż w To & Owo. Jest zbyt mało opisów filmów (np. we wtorek zawsze tylko 2). Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może troszkę przesadziłem z tym poglądem. Brakuje też jej kanałów obcojęzycznych, biznesowych i części sportowych, Kropka TV jest robiona troszkę pod kobiety, spójrzcie na wyeksponowanie Fox life, TVN Style i innych "kobiecych" stacji. Z filmowych zauważyłem że nie ma Filmbox Extra, Family. Przy czym kosztuje mniej bo tylko 1,50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...