Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tele Tydzień oszalał! Wyrzucili CANAL+ Sport i Eurosport 2, a w zamian dali Polsat Sport Extra i TVP Sport.

Planete i Animal Planet dali na dół do krótkich pasków, a na górne wstawili Polsat Sport i TVP Sport właśnie.

W dawne miejse Zone Europa wstawili Comedy Central (LOL), zaś Zone Europa dali niżej do krótkiego paska wyrzucając tym samym HBO Comedy.

nFilm 2 został zastąpiony przez Polsat Film, a Zone Romantica przez Polsat News.

Zig Zap zastąpiony został przez BBC Cbeebies (to akurat jestem w stanie zrozumieć).

Z gazety wyleciał też kanał Mezzo.

 

Paranoja - chyba Solorz im kasą sypnął, że dali Polsat Sport Extra w miejsce CANAL+ Sport, a Polsat Sport zamienili miejscami z Planete. O Polsat Film i Polsat News nie wspominając (po co komu program na kanał informacyjny??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się To i Owo średnio podoba bo zamiast dać program na polskie kanały to dużo miejsca zajmują niemieckimi.

Poza tym jest mało przejrzysty - trzeba się wczytywać żeby coś znaleźć na niektórych kanałach. W TT przynajmniej przy każdy filmie jest mały znaczek FILM, który zajmuje mało a znacznie ułatwia orientację, podobnie przy każdym meczu w kanale ogólnym jest znak piłki, a przy skokach symbol skoczka - bardzo mi się podoba takie oznaczanie. Mogliby wprowadzić w To i Owo.

No i wyrzucić część tych zagranicznych kanałów i dać w zamian np brakujący History i kilka innych polskich.

 

Wlaśnie, a czy jest jakaś gazeta w której byłby program na wszystkie ogólnopolskie stacje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że niemieckich stacji TV zostało już w To & Owo niewiele. Większość z tych co była, została zastąpiona polskimi. Natomiast Tele Tydzień zastępuje polskie stacje innymi zamiast dodać nową stronę :roll:

 

Ale nadal jest trochę zagranicznych. Mniejsza z tym. Tele Tydzień nie dość że zastępuje to jeszcze często zastępuje lepsze gorszymi (C+ Sport -> PSE, Eurosport 2 -> TVP Sport, HBO Comedy -> Comedy Central i w dodatku zamiana CC miejscami z ZE).

Też jestem zdania, że powinni dołożyć jedną stronę i trochę to uporządkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie sądzicie, że w To&Owo ramówka TVP Info powinna zostać przeniesiona na inną stronę, a w to miejsce powinna być wstawiona inna ciekawa stacja FTA np. TVP Kultura?

W TVP Info to tylko: Serwis info, Pogoda, Serwis info, Pogoda, Serwis info, Pogoda, i tak na przemian. Rano jeszcze dodatkowo jest Gość poranka, a popołudniu Raport z Polski. I tak dzień w dzień. Drukują marnując miejsce. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nowego numeru TeleŚwiat ma o 8 stron więcej. Miałem nadzieję że te strony zostały poświęcone na zwiększenie ilości ramówek, ale nie. Przeznaczyli te strony na różne [beep]oły, które mnie kompletnie nie interesują w magazynie z programem tv. Szkoda tej gazety. Jeszcze przed transformacją na dwutygodnik zapowiadała się naprawdę dobrze. Ponad 100 stacji tv, do tego niektóre, nie prezentowane w wielu innych gazetach (m.in. Sportklub+), wiele stacji HD. Teraz kupuję tylko ze względu na niską cenę - 1,80zł na dwa tygodnie to nie jest dużo. A wydawać więcej na gazetę z programem tv nie mam zamiaru, bo i tak korzystam często z EPG, a do tego żadna gazeta tak naprawdę nie spełnia do końca moich oczekiwań. W każdej brak jakiegoś kanału, który by mnie interesował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...