Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No ale jak 100 stron to 1,90 zł to za 7 stron niech by była podwyżka 50 groszy to chyba nikt by nie umarł a zawsze było by jasno i przejrzyście a tak 114 kanałów ale co z tego jak tego zamieszczaja program od 10-tej a tego do 17 tej. A jeszcze na pewno wsadza Polsat Futbol, Animal Planet HD itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucenie dwóch stron na każdy dzień może nie wystarczyć według mnie w przypadku To i owo powinni

1. Ścisnąć kanały główne by wyglądały tak jak obecnie pierwsza strona kanałów filmowych

2. Zrobić porządek czyli na przykład taki układ programów :

str. 1 rząd 1 : TVP1,TVP2,Polsat,TVN,TVN7,TV4

rząd 2 : Regiony TVP INFO (6 ośrodkach po układanych tak jak w Tele Tygodniu) + TVS + jakieś kablówki np: WTK i TOYA

 

str. 2 rząd 1 : TVP Polonia ,TV Puls, Tele 5,Polsat 2,TVP Kultura, TVP HD (a pod nią Polonia 1)

rząd 2 : Tede (a pod nim Zone Romantica),TVN Warszawa,E!,Fox Life,Comedy Central,AXN Sci fi

 

str. 3 rząd 1 : TVP Info,TVN24,Superstacja,Polsat News,TV Biznes,TVN CNBC Biznes

rząd 2 : TVP Parlament (jak powstanie),AXN Crime,Sci Fi Channel,Universal,Movies 24,TV 1000

rząd 3 : MGM HD,Wojna i Pokój,NFilm 1,NFilm 2 ,Zone Europa,TCM

 

str. 4 rząd 1 Ale Kino,AXN,Canal +,Canal + Film,HBO/HBO HD,HBO 2,

rząd 2 : HBO Comedy,Cinemax,Cinemax 2,Filmbox,Filmbox HD,Filmbox Extra

 

str.5 rząd 1 : Kino Polska,Hallmark,Filmbox Family,Polsat Kino (gdy powstanie),Universal,BBC Enternament

rząd 2 : Jim Jam,Kids & Co,Disney Channel,Disney XD, Cartoon Network,Boomerang

 

str. 6 rząd 1 : Mini Mini,Zig Zap,Jetix Play, BBC Ceebies,Nickleodion, Polsat dla dzieci

rząd 2 : National Geographic,Planete,Animal Planet,Animal Planet HD,Discovery,Discovery World

rząd 3 : National Geographic HD,Discovery Science,Discovery Travel & Living,Travel,BBC Knowledge,Travel

 

str. 7 rząd 1 Viasat Exploler,Viasat History,History,History HD,Discovery Historia, TVP Historia,

rząd 2 : Discovery HD,Zone Reality,Da Vinci Learning,Viva Polska,MTV Polska,VH 1 Polska

rząd 3 : MTVN HD,4fun tv,ITV,Polsat dla młodzieży (jak powstanie),Sportklub,Sportklub Plus

 

str. 8 rząd 1 TVP Sport,Canal + Sport,Polsat Sport,Eurosport HD,Eurosport 2,nSport

rząd 2 : Polsat Sport HD,Polsat Sport Extra,Polsat Futbol,Canal + Sport 2,Orange Sport,Orange Sport Info

rząd 3 : DSF,Espn Classic,Espn America,NASN,TVN Turbo,Polsat Play

 

str. 9 rząd 1 : Polsat Cafe,TVN Style,Zone Club,Kuchnia TV,Domo,BBC Lifestyle

rząd 2 : Wedding TV,Fashion TV,Religia TV,TV Trwam (jak by się jednak kiedyś zgodzili a jak nie to tu można dać Mezzo)TV5,ARD

rząd 3 : ZDF,RTL,RTL 2,Pro 7,VOX,Kabel 1

Ta strona poniżej poświęcona byłaby stacjom naszych sąsiadów (przykładowo daje z przewagą stacji sąsiadujących z Polską od południa) - takie coś byłoby dobre dla ludzi odbierających DVB-T z zagranicy

 

str 10. rząd 1 Rai Uno,NTU1(Ukraiński odpowiednik naszej TVP1),Channel One,RTR Planeta,CT1,CT2,

rząd 2 : Nova,Prima,Prima Cool,STV1 (słowacka),STV2,STV3

rząd 3 : Markiza,TV Joj,TV Joj Plus,TA3,CT24,CT4 Sport

 

W sumie wyszło by 161 stacji (143 bez strony 10) a do odstrzału poszło by jedynie Mezzo które mogłoby jednak być gdyby rozmowy z TV Trwam i tak się nie udały.

Myślę że taka gazeta zaspokajała by nasze potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w wirtualnychmediach napisali "Tele Świat", jeden z tygodników telewizyjnych Wydawnictwa Bauer, od 21 września br. zmieni się w dwutygodnik. Na razie wydawca nie udziela informacji na temat zmian w tytule". To chyba spowoduje ze program bedzie jeszcze bardziej niedokładniejszy niz teraz. Brak np. zapowiedzi na żywo imprez transmosji sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że przy okazji nie zetną ilości programów telewizyjnych bo obecna liczba jest dobra :)

Według mnie także Bauer powinien podzielić swoje gazety na te które mogą być wydawane normalnie czyli jako tygodniki i na te które powinny być wydawane jako dwutygodniki.

Jaki byście taki podział widzieli bo ja taki :

To i owo,Super TV,Imperium TV - tygodniki

Tele Świat i Kurier TV dwutygodniki

Dodatkowo przydała by się jakaś gazeta z formatem sprowadzonym z zagranicy która byłaby dwutygodnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Teleświat chca upodobnić do TV Mowie który jest własnie dwutygodnikiem?

A dodatkowo Niemcy też do TV Movie jakiś czas temu dodali napis "digital", tak jak u nas do Tele Świata dopisek "cyfrowy".

 

Podejrzewam że dzięki temu zwiększą ilość stron i dadzą więcej programów bez takiego upychania jak obecnie. Ale z drugiej strony program będzie mniej aktualny - to pewne. W takim wypadku nie wiem czy jednak nie wrócę do To i Owo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele Świat dwutygodnikiem

 

Wydawnictwo Bauer podjęło decyzję o zmianie cyklu wydawniczego magazynu telewizyjnego "Tele Świat". Tytuł ten od 21 września będzie dwutygodnikiem.Wydawca nie informuje, czy ten ruch pociągnie za sobą zmianę ceny.

 

źródło: :arrow: dvbnews.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to będzie teraz dwutygodnik, to może cena będzie dwa razy większa :curious: Co do programu Polsat Futbol, to po co mieliby drukować ramówkę kanału, który jeszcze nie nadaje :roll: Programu np. dla takich nFilmów też nikt nie drukował na tydzień przed rozpoczęciem nadawania :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT-PRESS

"28 września nakładem Wydawnictwa Bauer ukaże się pierwszy numer dwutygodnika telewizyjnego "TV 14". Tydzień wcześniej w nowej odsłonie zadebiutuje "Tele Świat", który zmieni częstotliwość z tygodnika na dwutygodnik. Na kampanię promocyjną każdego z nich wydawca do końca br. przeznaczy ok. 3 mln zł.

 

Oba dwutygodniki wydawca chce spamować w segmencie dwutygodników premium. Pisma będą jednak inaczej targetowane. ”TV 14” ma być magazynem rodzinnym, przeznaczonym dla szerokiej grupy odbiorców. Oprócz programów 54 stacji znajdzie się w nim rozbudowana część magazynowa poświęcona m.in. zdrowiu i urodzie, kuchni, podróżom oraz krzyżówki i horoskopy. Natomiast ”Tele Świat”, tak jak dotychczas, skoncentruje się na liczącym 80 stacji listingu i szczegółowych omówieniach najciekawszych pozycji.

Magazyny liczące po 100 stron trafią do sprzedaży w nakładzie po 500 tys. egz. i w promocyjnej cenie – 1,50 zł. ”Tele Świat” jako tygodnik kosztuje obecnie 1,90 zł. "

Czyli jak z tego wynika Teleświat bedzie nadal liczył tyle samo stron jak dotychczas ale zmniejszy się liczba stacji TV z 109 do 80!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba Tele Świat chyba raczej będzie zbliżony do TV Today :)

Jak już wspomniałem w Polsce jest potrzebne pogrupowanie gazet telewizyjnych

1. Tygodniki

a) tańsze - Super TV,Imperium TV,Kurier TV

B) droższe - To i owo

2. Dwutygodniki

a) tańsze - TV14

B) droższe - Tele Świat

 

Potrzebne jest jeszcze kilka dwutygodników - marzy mi się powrót TV Movie (może być na bazie To i owo pod warunkiem że To i owo zostanie i dostanie nową grafikę) oraz Polskie wersje TV Spielfilm,TV Direkt,TV Klar czy Nur TV.

Logo nowej gazety będzie zapewnie wyglądać tak :

logo_301x155.gif

Edit : Nie popisali się jednak z tym logiem :

42_tv14_logo.jpg

Mogli tą gwiazdkę zostawić dla polskiej wersji TV Movie

 

Podsumowując sądzę że na TV14 i Tele Świecie się nie skończy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno się Panowie nie udzielałem, choć jestem stałym gościem tego forum, ale ostatnio natrafiłem na coś o czym jeszcze nikt nie pisał, a niektórych tak jak i mnie może to nieźle ucieszyć ;)

Na stronce Bauera już od piątku można zobaczyć okładki nowego ulepszonego TŚ i TV14, a także w tym pierwszym przypadku poglądowo pokazane jest jak będzie wyglądał sposób prezentacji stacji w dwutygodniku. I tak zapewne większość z Was zakupi jutro TŚ, ale żeby nie było próśb o skanowanie itp. podrzucam namiary na te materiały.

 

:arrow:Tele Świat http://reklama.bauer.pl/magazine.php/si ... ele-Swiat/

:arrow:TV14 http://reklama.bauer.pl/magazine.php/si ... itle,TV14/

 

Co ciekawe są na tyle zdolni, że dotychczasową treść zawartą na 4 stronach udało im się "spakować" na 2. Jakie są Wasze wrażenia, bo moje pomimo tego, że jestem wierny TŚ od ponad 2 lat i akceptowałem wszystkie kolejne zmiany te niestety mnie nie zachwycają. Zapraszam do dyskusji po obejrzeniu jutro całości bauerowskich dokonań. Ja wyczekuję już kolejnego poniedziałku i TV14.

 

A propos. Skoro już tak koncentrują się na umiejscowianiu obszernej treści przy ograniczaniu stron mogliby powrócić do dawnego pomysłu To & Owo czy też nadal praktykowanego w którymś tam z niemieckich TV-Guide'ów, a mianowicie zamieszaczaniu ramówki kanałów dziecięcych na osobnych stronach wraz z kolorowymi opisami i zdjęciami. Zbędne przecież jest pięciokrotne powielanie tego samego programu dla pięciu kolejnych dni (pn-pt), a pomysł ten wydaje mi się być całkiem trafiony. Po cichu liczę, że może w "rodzinnym" TV14 zostanie on użyty, ale zapewne okażą się to moje czcze życzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...