Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio postanowiłem zakupić Tele Tydzień. W końcu podobno się zmienił. Jednak po zakupie i przejrzeniu go zauważyłem, że poza dodaniem ploteczek, opisów filmów, seriali itp, to niewiele się zmieniło. Dodano program kilku stacji TV plus stacje radiowe RMF-u. Układ graficzny kanałów praktycznie taki sam czyli beznadziejny i nudny. Nie rozumiem czemu ten tygodnik jest najpopularniejszym w Polsce skoro według mnie jest taki słaby. O wiele lepiej prezentuje się To & Owo TV, choć i tu przydałoby się coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgodzę - skoro mają ochotę dodawać strony na nowości stacji TV to nie powinni ich też pożałować na program który nie jest nowy tylko przeszedł lifting. Makietę i grafikę gazety mogliby zmienić bo obecnie to najgorsza gazeta pod względem grafiki od Bauera - gorszy jest tylko Kurier TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na stałe wróciły newsy TV SAT I Cyfrowej w To i Owo.

Liczba stron też jest większa, jest więcej o 8 stron. Jeśli to na stałe, tylko patrzeć jak podniosą cenę.

Ostatnim razem jak dołączyli w czerwcu ekstra dodatek cena gazety podskoczyła o 9gr. Najgorzej wydane 9gr w moim życiu - 16 stron, które od razu poleciało do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio postanowiłem zakupić Tele Tydzień. W końcu podobno się zmienił. Jednak po zakupie i przejrzeniu go zauważyłem, że poza dodaniem ploteczek, opisów filmów, seriali itp, to niewiele się zmieniło. Dodano program kilku stacji TV plus stacje radiowe RMF-u. Układ graficzny kanałów praktycznie taki sam czyli beznadziejny i nudny. Nie rozumiem czemu ten tygodnik jest najpopularniejszym w Polsce skoro według mnie jest taki słaby. O wiele lepiej prezentuje się To & Owo TV, choć i tu przydałoby się coś zmienić.

Bo większość osób obchodzi tylko program kilku stacji, które w Tele Tygodniu są, a jeszcze są opisy seriali, artykuły o znanych osobach etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy na stałe wróciły newsy TV SAT I Cyfrowej w To i Owo.

Liczba stron też jest większa, jest więcej o 8 stron. Jeśli to na stałe, tylko patrzeć jak podniosą cenę.

Ostatnim razem jak dołączyli w czerwcu ekstra dodatek cena gazety podskoczyła o 9gr. Najgorzej wydane 9gr w moim życiu - 16 stron, które od razu poleciało do kosza.

A ta podwyżka akurat dziwna bo do Tele Tygodnia dołączają jakiś mini katalog Avon czy coś w tym pokroju a cena nie wzrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Układ graficzny kanałów praktycznie taki sam czyli beznadziejny i nudny. Nie rozumiem czemu ten tygodnik jest najpopularniejszym w Polsce skoro według mnie jest taki słaby. O wiele lepiej prezentuje się To & Owo TV, choć i tu przydałoby się coś zmienić.

 

Zupełnie się z tym nie zgodzę. W TT program jest o wiele bardziej przejrzysty, niż w T&O, gdzie wszystko jest bardziej ściśnięte. W TT o wiele łatwiej i szybciej znajduję warte obejrzenia pozycje. Wprawdzie czasami pojawiają się jakieś denerwujące graficzne "dodatki" w stylu celowo zakreślonego wielkim czerwonym "flamastrem" jakiegoś programu, który oni polecają, ale wielkim plusem jest to, że na każdym kanale przy każdym filmie jest bardzo dobrze widoczny mały napis FILM, że na kanałach ogólnych przy każdym meczu jest symbol piłki, takich symboli przy różnych okolicznościach jest nawet więcej (np skoki narciarskie też są oznaczane). Oznaczenia te znacznie ułatwiają szybkie odnalezienie tego czego szukam.

 

Niewątpliwie ogromną wadą jest duża liczba stron o plotkach oraz niektóre bzdurne kanały (Zone Club, RMFy), w miejsce których mogliby dać jakieś bardziej wartościowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem jak dołączyli w czerwcu ekstra dodatek cena gazety podskoczyła o 9gr.

A ta podwyżka akurat dziwna bo do Tele Tygodnia dołączają jakiś mini katalog Avon czy coś w tym pokroju a cena nie wzrasta.

W To&Owo też tak jest. Ostatnio był dołączony Bon Prix, najczęściej to chyba Rossmann jest dołączany.

Miałem na myśli ten dodatek:

2010092101.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem szykuje nam się kolejna gazeta z programem tv w formie dwutygodnika na rynku :

Axel Springer szykuje dwutygodnik telewizyjny "TV 2"

 

Wydawnictwo Axel Springer Polska wprowadzi na rynek dwutygodnik z programem telewizyjnym. Ma on nosić nazwę “TV 2” - dowiedział się nieoficjalnie portal wirtualnemedia_pl.

 

Pierwszy numer magazynu ma się pojawić w sprzedaży w poniedziałek 4 października br. Jak ustaliliśmy, za projekt odpowiada Agnieszka Keller, która w przeszłości pracowała w Wydawnictwie Bauer m.in. jako szef segmentu popularnych tygodników telewizyjnych i wiceszef segmentu prasy telewizyjnej.

 

Anna Gancarz-Luboń, rzecznik prasowa Axel Springer Polska, pytana o projekt dwutygodnika, odmówiła komentarza na ten temat.

 

Axel Springer ma już jedno pismo z programem telewizyjnym – jest to wydawany od 2003 roku dodatek telewizyjny do “Faktu” pt.”Fakt TV”. Kolejny krok w tym segmencie spółka uczyniła na początku września br. wprowadzając na rynek tygodnik o serialach “Nasze Seriale” (poczytaj więcej). Poza tym, od niemal roku, dział projektów specjalnych wydawnictwa przygotowuje dwumiesięcznik "Plus+" dla abonentów Cyfry+.

 

Obecnie na rynku są trzy dwutygodniki telewizyjne: wydawane przez Bauera “Tele Świat” i “TV 14” oraz należący do firmy Press-Media Romana Oraczewskiego “Ekran TV”. Ostatnio Bauer przeprowadził zmiany w swoich tytułach – w sierpniu pismo “TV 14” zmniejszyło objętość ze 100 do 76 stron i staniało z 1,80 zł do 1,50 zł., a we wrześniu “Tele Świat” najpierw zwiększył objętość ze 100 do 108 stron, a następnie zmniejszył cenę z 1,80 zł do 1,40 zł (więcej na ten temat).

 

W I półroczu br. średnie rozpowszechnianie płatne razem “Tele Świata” wyniosło 368 302 egz., “TV 14” - 235 855 egz., zaś “Ekranu TV” - 77 601 egz. (dane ZKDP).

Już jestem ciekaw o z tego wyjdzie i czy to spowoduje kolejne projekty gazet ze strony Bauera. Ja myślę że tak gdyż Bauer będzie chciał rozwijać swoje jedno i dwutygodniki tak jak rozwija je w Niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80 stacji?? Przecież do tej pory było tylko 54!

Niesamowite, super! Nie mogę się aż doczekać kiedy dostanę go w swoje łapki :brawo:

 

EDIT: Z tego co widzę na tych twoich fotkach to nieźle to wygląda :) Tylko nie wiem co TLC robi wśród dokumentalnych :woot:

Zamiast niego mógłby być np. History. No ale nigdy nie może być tak aby było w 100% dobrze, i tak jest rewelka w porównaniu do tego co było wcześniej, mam nadzieję, że pozostałe strony też wyglądają fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy się rozwijają, zmieniają. Inni stoją w miejscu od dawien dawna :D Oto kwiatki, które znalazłem w Programie TV dodawanym do gazety Super Nowości (woj. podkarpackie):

 

polsatsport.jpg

 

polsat2.jpg

 

I nie jest to wydanie sprzed lat, tylko z ubiegłego tygodnia :D I na koniec jeszcze przykład odwrotny, gdzie zadbali o logo, ale o nazwę już nie :D

 

13ths.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...