Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z okładki TO&OWO zniknął już napis, że polecają to czasopismo trzy platformy cyfrowe (C+, n ,Cp). O ile w przypadku CP jest to w miarę zrozumiało, ponieważ wydali jakiś swój [beep], ale czemu już C+ i n nie ma? Dziwne.

 

P.S. Może by tak moderatorzy zmienili tą błędną nazwę tematu? Nie dyskutujemy o gazetach, tylko czasopismach! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnio robiłem porządki na strychu i aż się zdziwiłem od jak dawna kupowałem To i Owo. Mianowicie od około 1993 lub 1994 roku regularnie. Zwykły papier, tylko okładka w kolorze :-) Jednak od pewnego czasu jestem zawiedziony tym tygodnikiem. Kiedyś to był tygodnik TV: Porady, lista kanałów na satelitach itd. A teraz wywiady z jakimiś zagranicznymi "gwiazdami" itd. itp. Ale najbardziej mnie denerwuje, że to na czym To i owo zdobyło renomę zostało zmarnotrawione. Mianowicie sam program TV. Dawniej jak był prezentowany program jakiejś stacji to od deski do deski, a teraz zaczynają od 12:00 (kanał MiniMini), nie wiadomo do której dany program jest itp. itd. Pamiętam jak dawniej To i owo górowało nad kolorowym "bajerem" typu: Tele tydzień albo Tele świat. Żenada. Po kilkunastu latach przywiązania do To i owo w tym miesiącu chyba odejdę od kupowania tego magazynu.

Co możecie polecić? Jestem abonentem Cyfry +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mam takie samo zdanie. To i Owo ma sporo wad, do tych wymienionych przez usera @albinek, dodałbym jeszcze brak programu wielu stacji telewizyjnych (Nat Geo Wild HD, History SD i HD, FOX, Sportklub+, Polsat Sport HD i pewnie coś jeszcze by się znlazło). Mimo wszystko jak dla mnie lepszej "gazety" z programem tv nie ma.

 

Jednak ostatnio zauważyłem że praktycznie w ogóle nie korzystam z To i Owo. To co trzeba sprawdzam sobie w EPG i tyle. Dlatego ja chyba całkowicie zrezygnuję z kupowania papierowych tv guidów. EPG w zupełności mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, mam takie samo zdanie. To i Owo ma sporo wad, do tych wymienionych przez usera @albinek, dodałbym jeszcze brak programu wielu stacji telewizyjnych (Nat Geo Wild HD, History SD i HD, FOX, Sportklub+, Polsat Sport HD i pewnie coś jeszcze by się znlazło). Mimo wszystko jak dla mnie lepszej "gazety" z programem tv nie ma.

.

 

Jest program Polsat Sport który jest taki sam jak jest Polsat Sport HD. Usunąłbym ten rosyjski program co zamieszczają w To i owie - dla kogo i jeszcze pisany cyrylicą - ciekawe ile oso z niego korzysta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale EPG też ma swoje wady to znaczy to że czasem szwankuje tzn. w ogóle go nie ma :)

Od kiedy mam Nkę jeszcze nie spotkałem się z sytuacją aby nie działało EPG. Jeśli już to chwilowy (kilkuminutowy) brak EPG po np. resecie dekodera.

Jednak w przypadku dłuższej awarii zawsze zostaje net. Dodatkowo ja akurat oglądam najwiecej seriali na FOX, AXN czy HBO, które to zazwyczaj lecą o stałych porach.

 

Jest program Polsat Sport który jest taki sam jak jest Polsat Sport HD.

Jak ostatnio sprawdzałem na stronie CP to Polsat Sport HD ma osobną ramówkę niż wersja SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale EPG też ma swoje wady to znaczy to że czasem szwankuje tzn. w ogóle go nie ma :)

Od kiedy mam Nkę jeszcze nie spotkałem się z sytuacją aby nie działało EPG. Jeśli już to chwilowy (kilkuminutowy) brak EPG po np. resecie dekodera.

Jednak w przypadku dłuższej awarii zawsze zostaje net. Dodatkowo ja akurat oglądam najwiecej seriali na FOX, AXN czy HBO, które to zazwyczaj lecą o stałych porach.

 

Jest program Polsat Sport który jest taki sam jak jest Polsat Sport HD.

Jak ostatnio sprawdzałem na stronie CP to Polsat Sport HD ma osobną ramówkę niż wersja SD.

 

 

A sprawdź sobie czy masz tak:

Wchodząc do EPG (tryb gazetowy) w pakiet Filmbox zmieniając dzień na kolejny cały program (poza Filmbox HD) znika. Zeby go zobaczyc trzeba strzałką w lewo lub w prawo przewinąć kilka razy, zeby sie pojawil. Wystarczy potem przesunac program na kolejna pozycje i znow znika i znowu trzeba przewijac.

 

Resety nie pomagaja. Problem dotyczy tylko pakietu Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdź sobie czy masz tak:

Wchodząc do EPG (tryb gazetowy) w pakiet Filmbox zmieniając dzień na kolejny cały program (poza Filmbox HD) znika. Zeby go zobaczyc trzeba strzałką w lewo lub w prawo przewinąć kilka razy, zeby sie pojawil. Wystarczy potem przesunac program na kolejna pozycje i znow znika i znowu trzeba przewijac.

 

Resety nie pomagaja. Problem dotyczy tylko pakietu Filmbox.

Nie mam takiej opcji jak tryb gazetowy w EPG. Pewnie masz zabugowanego turbacza, bo tam chyba taka opcja w epg jest.

W każdym razie na zwykłym recorderze jedyne zaniki epg mam np. po resecie dekodera, ale po minucie, dwóch epg się wczytuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mam turbacza ;-)

po resecie to normalne ze musi sie sciaggnac wszystko. Mówie o codziennej sytucji. Problem tylko jest z pakietem filmbox, a najlepsze to to ze jak szukam filmu z wyszykiwarki to widzi wszystkie dni (tzn. pokazuje znalezione np za 2-3 dni naprzod), a w EPG trzeba "przewijac".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słowo "czasopismo" jest aż tak trudne, że trzeba skróty tworzyć? :lol: Ja zostanę przy swoim - większość Polaków nie rozróżnia obu pojęć...

 

Korzystając z okazji napisze o zmianach w TO&OWO. W miejscu Mezzo pojawiła się ramówką Comedy Central Family. Mezzo zostało wciśnięte pod Vive, tam gdzie wcześniej znajdowało się VH1 Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał. Ja na wszystkie gazety i czasopisma mówię "gazeta" i tak już pewnie zostanie - kwestia przyzwyczajenia.

Nie widzę w tym niczego złego - ot, mowa potoczna.

Ważniejsza jest kwestia zawartości merytorycznej. Niestety nikt nie wydaje chyba programu na wszystkie polskie kanały, a takie coś właśnie by się przydało. Co z tego, że w To & Owo jest mnóstwo programów skoro część z nich to niemieckie i tym podobne, a brakuje wielu polskich - jak History czy TVN Warszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...