Skocz do zawartości

Gazety z programem TV


mh_misiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przemek87 możesz wrzucisz skan programu TV z To i Owo z 1994-2008.Będę wdzięczny pozdrawiam. :D

 

Nie mam takowych :) To co dawałem to w necie znalazłem. Nie zbieram przecież programów TV. Nie ukrywajmy że takie gazety po skończonej ekspolatacji lądują w piwnicy a potem w piecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA kupuję TO & OWO ale denerwują mnie te zagraniczne stacje (MOGLI stworzyć gazetę tylko z Wszystkimi Polskimi stacjami)

 

Mnie też denerwują. Po co dawać zagraniczne, skoro są jeszcze polskie :?:

 

Co racja to racja. Jest dużo programów które przydały by się bardziej niż te niemieckie na przykład programy platformy n jak na przykład Religia.tv czy Owsiak TV ale też i TVN Warszawa i Polsat News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od dłuższego czasu szukam jakiegoś serwisu na www

w sprawie programu TV aby można było drukować "swoje" programy

"swoje" programy = te które mnie interesują

ale do tej pory nic nie znalazłem :/

Najlepszy program jest tutaj. Są tam prawie wszystkie kanały dostępne w Polsce (brakuję tylko NG Music, ale ten pewnie też wkrótce się pojawi) i wiele zagranicznych. Możesz też wybrać opcję Wszystkie kanały , wtedy będziesz miał alfabetyczny układ kanałów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu kupuje się Super Express z dodatkiem telewizyjnym, do którego nawet nie zaglądam, bo strasznie się zepsuł moim zdaniem i przypomina mi inne tytuły, gdzie nie wstawia się pełnych programów TV, tylko tyle ile się zmieści. Ale dzięki Bogu mamy internet i tu mam wszystko :)

 

U mnie tak samo. Najlepszą oprawę dodatku TV mieli chyba z 2004? czarno-żółto-białą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda miejsca na papierze dla wypisania 5 pozycji dziennie dla każdego ośrodka TVP. Pamiętam jak w pierwszej połowie lat 90. dodatek telewizyjny "SE" drukowany był z minimalną ilością grafiki, a stacje (przeważnie zagraniczne), a dokładiej ich program drukowany był poziomo, tj. wszystkie tabelki były drukowane przewrócone o 90 stopni względem czytelnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Oglądając nr 9 TO i OWO z przykrością muszę stwierdzić, że na platormach cyfrowych więcej nowych kanałów

poprostu nie będzie :P

Ścisk programów z poszczególnych kanałów jest tak wielki, że może to spowodować, że ewentualne nowe programy znajdą się na okładkach :roll: Gdzie wtedy się podzieją, nasze piękne panie - w negliżu :P:lol2:

Ot! "TO i OWO" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Po ponad roku przerwy wróciłem do To i Owo i niestety jestem lekko rozczarowany. Dodają np. program C+ Sport 2 i Orange Sport a w dalszym ciągu brak jest m.in. ramówki Sportklub+, ściskają także ramówki ESPN America czy podstawowego Sportklubu. Brak jest ramówek np. TVP HD, MTVNHD czy History HD. Ogólnie, zastanawiam się po co mi gazeta, skoro i tak program wielu kanałów muszę sprawdzać w internecie.

Może faktycznie czas na pozbycie się ramówek zagranicznych stacji. Może nie wszystkich od razu, ale przynajmniej tych najmniej popularnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...